reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Kinga.1990, pytam z ciekawości o tą glukozę, bo mi na czczo wychodzi 96-98 i gin mówił, że ok. A wszędzie słyszę, że ciężarne mają normę do 92... No i nie wiem co o tym myśleć :(

Ciekawe ile moja waży ;)
 
Ja czuję się powoli coraz lepiej, już mi odłączyli leki przeciwbólowe, ale jeszcze nie mogę wstawać. Co 6 godzin biorą mi krew i patrzą na wyniki z nerek, wątroby i płytki krwi bo wczoraj miałam całodniowe krwawienie z nosa i ramienia po zastrzyku. Miś dostaje mleczko przed sondę, na razie z banku mleka, ja dzisiaj lub jutro spróbuję pompować. Każdy kto widzi Misia, mówi że pierwszy raz widzi tak dobrze wyglądający 31 tydzień ;)
To jest niemozliwe, 31 tydz i taka waga!
Super! U nas tydz wczesniej bo w 30 byl o kilo mniejszy!
No szczęście w nieszczęściu, że chłopak taki duży ns takim etapie sie urodził.
Uściski dla rodziców i buziaki dla tego silacza[emoji7]
 
Dziewczyny czy któraś z Was wybiera się na warsztaty Mamo to ja w Krakowie 18 kwietnia?
My chyba na pewno już pojedziemy, mąż mówi że weźmie wolne więc byłoby fajnie jak rzeczywiście się uda.
 
Dziewczyny czy któraś z Was wybiera się na warsztaty Mamo to ja w Krakowie 18 kwietnia?
My chyba na pewno już pojedziemy, mąż mówi że weźmie wolne więc byłoby fajnie jak rzeczywiście się uda.


Ja idę :) ale 26 kwietnia w Poznaniu :biggrin2:
U nas dzisiaj piękny dzień, jedziemy zaraz do chrześniaka męża, chyba z pół roku u nich nie byliśmy.
Fajnej niedzieli dziewczynki!
 
Kinga.1990, pytam z ciekawości o tą glukozę, bo mi na czczo wychodzi 96-98 i gin mówił, że ok. A wszędzie słyszę, że ciężarne mają normę do 92... No i nie wiem co o tym myśleć :(
Ciekawe ile moja waży ;)

Zaufaj lekarzowi. Przecież wie co mówi. Wynik 96 a norma do 92. Masz glukozę ledwo przekroczoną, wynik jest nadal w granicach normy. Gdyby coś było nie tak to twoje wyniki byłyby sporo i ewidentnie przekroczone.
 
reklama
Do góry