reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja zaliczam nockę w szpitalu, cały czas mam wysokie ciśnienie i ból głowy. Z dobrych wiadomości to mój klusek waży 2 kg ;)
I ja trzymam kciuki, na pewno posiedzi jeszcze parę tygodni, a nawet jak się urodzi trochę wcześniej, to na pewno da radę, bo już duży chłopak jest :) płucka też się już na pewno pięknie rozwijają po sterydzie
 
Dziewczyny!
Dostałam taką podusię jak na zdjęciu. Co myślicie? Używać czy odpuścić?
507020.jpeg
 

Załączniki

  • 507020.jpeg
    507020.jpeg
    31,2 KB · Wyświetleń: 785
Skurcze się uspokoiły, sterydy 2 razy wzięte. Szyjka 1.5 cm, zamknięta. Ciśnienie w normie, ale moje nerki zaczynają źle pracować, wątroba tak samo. Będą monitorować, jak będzie się pogarszać to nie czekamy do 34 tygodnia. Musiałam już podpisać papiery o zgodę na ewentualne cc, znieczulenie i była u mnie babka żeby pogadać o procedurach przy wcześniaku :(. Jestem cała pokłuta, a jedyne o czym myślę to żeby Miniu był ok :(
 
Skurcze się uspokoiły, sterydy 2 razy wzięte. Szyjka 1.5 cm, zamknięta. Ciśnienie w normie, ale moje nerki zaczynają źle pracować, wątroba tak samo. Będą monitorować, jak będzie się pogarszać to nie czekamy do 34 tygodnia. Musiałam już podpisać papiery o zgodę na ewentualne cc, znieczulenie i była u mnie babka żeby pogadać o procedurach przy wcześniaku :(. Jestem cała pokłuta, a jedyne o czym myślę to żeby Miniu był ok :(
O kurcze, a ktory masz tydzień? Teraz to każdy dzień dlużej w brzuszku będzie sie liczyć. Trzymamy kciuki za Was!
 
Skurcze się uspokoiły, sterydy 2 razy wzięte. Szyjka 1.5 cm, zamknięta. Ciśnienie w normie, ale moje nerki zaczynają źle pracować, wątroba tak samo. Będą monitorować, jak będzie się pogarszać to nie czekamy do 34 tygodnia. Musiałam już podpisać papiery o zgodę na ewentualne cc, znieczulenie i była u mnie babka żeby pogadać o procedurach przy wcześniaku :(. Jestem cała pokłuta, a jedyne o czym myślę to żeby Miniu był ok :(
Mam nadzieję, że będą potrafili jakoś wyprowadzić te nerki i wątrobę ze względu na dziecko, a nie ze jak juz podpisałas zgody to będą ciąć.. [emoji19] trzymam mocno kciuki żeby dzidziuś mógł jak najdłużej rosnąć w Twoim brzuszku [emoji110] jesteśmy z Tobą!!!
 
reklama
Do góry