reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Popłukalam wczorak gardlo szalwia, zrobilam inhalacje z solą i jakos noc przetrwałam! :) Koleżanka mi jeszcze przypomniala o imbirze! Więc z rana wkroilam go do herbaty, wcisnęlam cytrynę, dalam miód i pije od rana. Mam nadzieję, że do jutra przejdzie, bo obiecałam corce, że pójdziemy na targi dla dzieci. Będa tam m.in. warsztaty z robienia dekoracji wielkanocnych, a ona uwielbia takie rzeczy. No i nie ukrywam, że liczę że może kupie tam pościel albo otulacz albo coś dla mlodego, bo wystawiaja sie tam z reguły lokalne firmy handmade..

Czyli wybierasz się do starej zajezdni? Też mieliśmy jechać ale fatalnie się czuje ostatnio i tylko targi w Niepołomicach zaliczymy dzis bo to prawie na miejacu.
 
reklama
Czyli wybierasz się do starej zajezdni? Też mieliśmy jechać ale fatalnie się czuje ostatnio i tylko targi w Niepołomicach zaliczymy dzis bo to prawie na miejacu.
Tak, na Krakow Łał. U mnie ból gardla zniknął, ale mam katar jak stąd do Australii :/ Ale nie jest tak źle jak w piątek, wiec sie ruszymy.
 
Byłaś już na tych targach? Warto jechać?
Niee, jestem rozczarowana :(
Bylam na tych targach kilka razy, wczesniej byly w Forum Przestrzenie, gdzie jest wiecej miejsca i można cos zjesc na miejscu. Tu bylo tylko piwo albo kawa, dla dzieci bardzo mało atrakcji, a na stoiskach wszedzie to samo - ubranka szyte do rozmoarow max 110-116. Wszystkie takie same i bardzo drogie. Przykład: spodenki rozmiar 62-68, takie baggy luzne, z szerokim sciagaczem w pasie i przy nogawkach. Rozne wzory- cena od 45-60 zł! Identyczny wzor spodenek, tyle że w 1 kolorze kupowalam ma allegro w cenie ok.8 zl. Wiem, wiem, tu chodzi o design. Ale 45 zl za spodenki, ktore dziecko ubierze ze 3 razy i z nich wyrośnie to gruba przesada. Było troche plakatow i obrazków do dekoracji pokoju dziecka, ale ponieważ jestem świeżo po przeglądzie tego typu rzeczy na aliexpresie, to mialam wrażenie, że większość tych rzeczy jest z Chin, a nie handmade :)
Finalnie, chcialam kupic kolderke, otulacz bambusowy, moze cos z deloracji pokoju- a kupilismy tylko sobie skarpetki w smieszne wzorki :)
Wyszlam z targow rozczarowana :(
 
Ostatnia edycja:
Niee, jestem rozczarowana :(
Bylam na tych targach kilka razy, wczesniej byly w Forum Przestrzenie, gdzie jest wiecej miejsca i można cos zjesc na miejscu. Tu bylo tylko piwo albo kawa, dla dzieci bardzo malo atrakcji, a na.stoiskach wszedzie to samo- ubranka szyte do rozmoarow max 110-116. Wszystkie takie same i bardzo drogie. Przykład: spodenki rozmiar 62-68,takie baggy luzne, ze szerokim sciagaczem w pasie i przy nogawkach. Rozne wzory- cena od 45-60 zł! Identyczny wzor spodenek, tyle że w 1 kolorze kupowalam ma allegro w cenie ok.8 zl. Wiem, wiem, tu chodzi o design. Ale 45 zl za spodenki, ktore dziecko ubierze ze 3 razy i z nich wyrośnie to gruba przesada. Było troche plakatow do dekoracji pokoju dziecka, ale ponieważ jestem świeżo po przeglądzie tego typu rzeczy na aliexpresie, to mialam wrażenie, że większość tych rzeczy jest z Chin, a nie handmade :)
Finalnie, chcialam kupic kolderke, otulacz bambusowy, moze cos z deloracji pokoju- a kupilismy tylko sobie skarpetki w smieszne wzorki :)
Wyszlam z targow rozczarowana :(
o to dobrze, że jednak nie pojechałam. chciałam coś kombinować, bo starszy był na urodzinach u koleżanki i mogłam w międzyczasie podjechać, ale strasznie mi się nie chciało...
 
o to dobrze, że jednak nie pojechałam. chciałam coś kombinować, bo starszy był na urodzinach u koleżanki i mogłam w międzyczasie podjechać, ale strasznie mi się nie chciało...
Nie ma czego żałować :) A do tego dzisiejsza pogoda skłoniła chyba pół miasta to przyjazdu na Kazimierz i przez pół godziny krążyliśmy, żeby gdzieś zaparkować... :/ Ale córka zadowolona, bo poszła na warsztaty z quilingu i udekorowała sobie drewnianą pisankę na święta, a ona uwielbia wszelkie plastyczne opcje, więc przynajmniej ona była zadowolona :)

Edit: I dowiedzialam sie na targach ile kosztuje sesja foto noworodkowa. Myslałam, żebysmy sobie taka zrobili jak sie maly urodzi..
Ale jak uslyszalam 600zl za 30 zdjec w formacie zeszytu lub u drugiego fotografa- od 600zl za10 zdjęc w gorę, to szczęke zbieralam z podlogi, bo takiej ceny sie nie spodziewalam :)
 
Ostatnia edycja:
Nie ma czego żałować :) A do tego dzisiejsza pogoda skłoniła chyba pół miasta to przyjazdu na Kazimierz i przez pół godziny krążyliśmy, żeby gdzieś zaparkować... :/ Ale córka zadowolona, bo poszła na warsztaty z quilingu i udekorowała sobie drewnianą pisankę na święta, a ona uwielbia wszelkie plastyczne opcje, więc przynajmniej ona była zadowolona :)

Edit: I dowiedzialam sie na targach ile kosztuje sesja foto noworodkowa. Myslałam, żebysmy sobie taka zrobili jak sie maly urodzi..
Ale jak uslyszalam 600zl za 30 zdjec w formacie zeszytu lub u drugiego fotografa- od 600zl za10 zdjęc w gorę, to szczęke zbieralam z podlogi, bo takiej ceny sie nie spodziewalam :)
do niebotycznych cen za zdjęcia to jestem jakoś tam przyzwyczajona, bo znajomi są takimi super fotografami, co się mocno cenią... natomiast ja z ich usług nie korzystam, bo nawet po zniżce wychodzi kosmos :D
ja też myślałam o takiej sesjo niemowlakowo-rodzinnej, ale tu chyba skorzystam z polecenia znajomej. robiła podobną sesję, babeczka przyjechała ze sprzętem do domu i nie wzięła nawet połowy tego co piszesz... a zdjęcia fajne :) wiadomo, że wystawić po galeriach nikt ich nie będzie :D
 
Zaliczyliśmy wczoraj usg 4d :happy:. Dostaliśmy kilka zdjęć wydrukowanych, pełno zdjęć na maila, filmik na płycie i pluszaka z wgranym biciem serca malutkiego :wink:. Synuś jest cudowny, nie mogę przestać patrzeć na te zdjęcia <3. Ale z pomiarów wychodzi waga ponad 1700 gramów, także ponad 300 gramów więcej niż na zwykłym usg w czwartek. Ciekawe, która jest prawdziwa:rolleyes:
 
reklama
Zaliczyliśmy wczoraj usg 4d :happy:. Dostaliśmy kilka zdjęć wydrukowanych, pełno zdjęć na maila, filmik na płycie i pluszaka z wgranym biciem serca malutkiego :wink:. Synuś jest cudowny, nie mogę przestać patrzeć na te zdjęcia <3. Ale z pomiarów wychodzi waga ponad 1700 gramów, także ponad 300 gramów więcej niż na zwykłym usg w czwartek. Ciekawe, która jest prawdziwa:rolleyes:


Ale super :-) :) a ile kosztuje takie usg, bo z tym misiem to pierwszy raz słyszę ;) u nas chyba takich nie ma...
 
Do góry