reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Do którego tyg dziecko powinno obrócić się główka w dół ?
Do 40 [emoji14] A tak na serio w teorii ma na to czas do samego porodu chyba.
Moja siostra w 36 tc miala swoją córke ulozoną poprzecznie i juz lekarka jej powiedziala, ze szanse na obrot niewielkie i wyznaczyla jej termin CC, jezeli nadal nie byloby zmiany. I jak sie zglosila w ten dzien na CC to jej zrobili USG jeszcze raz i potwierdzili ulozenie ze wskazaniem do CC.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ej mi lekarka powiedziała że przy wysiłku czy dłuższym spacerze twardnienie brzucha jest normalne. I nic mi nie dała. Nie biorę magnezu. Teraz dużo chodzę i brzuch juz mi tak nie twardnieje. Za to jak mam dzień leniwca i dużo leżę, to później mnie wszystkie mięśnie bolą. Więc staram się dużo ruszać. Nawet wzdęcia mi już przeszły. Myślę że właśnie od większej ilości ruchu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Effa84 na pewno od ruchu jest lepsza praca jelit:) moja też mówi że twardnienie brzucha jest normalne ważne żeby nie było regularne co kilka minut:)
 

1520405436-1624e7da3337bb61-aaaaaa.jpeg


Kolory pokoju Igora, wiec tym bardziej sie jaram. Odwiedziłam też Matkę IKEA, więc mam też dary stamtąd.
W ogóle, urządzanie pokoiku jest super! Kupowanie rzeczy dla dziecka jest cudowne! Mogę sie tym zajmować zawodowo [emoji6]
 
Optima mi też się ten wzór podobał najbardziej ale nie było go jak ostatnio zamawialam w rozmiarze 120*120

 
1520405436-1624e7da3337bb61-aaaaaa.jpeg


Kolory pokoju Igora, wiec tym bardziej sie jaram. Odwiedziłam też Matkę IKEA, więc mam też dary stamtąd.
W ogóle, urządzanie pokoiku jest super! Kupowanie rzeczy dla dziecka jest cudowne! Mogę sie tym zajmować zawodowo [emoji6]
Piękne kolory i wzór [emoji5] a mogę spytać, gdzie zamawiałaś?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry