reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

"Podanie glukozy powoduje przejściowy wzrost poziomu we krwi, nastepnie spadek ponizek normy i powrot do stanu przejsciowego." Jakbys sobie naniosla swoje wyniki na krzywą to wydaje się, ze Twoje wyniki przedstawialyby odwrotny schemat - bo po pierwszej godzinie masz spadek glukozy a po drugiej nagly wzrost ponad norme.

1519978179-b4b6dbe562e0bf29-aaaaaa.jpeg


1519978194-83273f76d9188e9e-aaaaaa.jpeg





Jednoczesnie Ja nie jestem lekarzem, więc opieram się tylko na tym co wyczytam - lekarz na pewno udzieli Ci lepszego opisu i porady niźli internety :) Kiedy masz konsultacje?


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dopiero 15.03, dlatego szukam na własną rękę co to może oznaczać :/

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wątróbka drobiowa też ma dużo żelaza:)

Byłam na badaniach. Zobaczymy czy mam mniejszą anemię:)
Ale wątróbka ma dużo Wit A kt w ciążył powinno się ograniczać.
Wiadomo można zjeść wątróbkę raz na jakiś czas, ale nie powinno się przesadzać, wbrew temu, co kiedyś myślano że wątróbka w ciąży jest zdrowa.
 
A do swojego gina nie możesz zadzwonić?tak faktycznie byłoby najlepiej bo twój wynik nie ma takiego schematu jak z wykresu i teraz będziesz szukała i domyslala się o co chodzi a lekarz powie Ci najlepiej !

 
reklama
Mam kumpelę kt jest architektką wnętrz i jak myślałam nad kolorami dla córki i nakreśliłem jej że jedna ściana będzie do połowy wysokości w tablicówce i będą białe meble (wolę ciemne, ale do pokoju dziecka leprze wydały mi się białe), powiedziałam jakie chce kolory na ścianach to ona doradziła mi żebym ściany pomalowała na biało, a w dodatkach poszła w kolor...
Na początku pomyślałam sobie że białe ściany? Nie mogą być choć kremowe? To stwierdziła że meble też musiałyby być takie, bo będzie się to gryźć..

Przejrzałam na necie zdjęcia pokoi dzieci z białymi ścianami i mi się spodobało, no i teraz nie żałuję bo nie jest pstrokato, choć masa zabawek robi swoje...
Jeszcze musze zamówić roletę, dzień/ noc bo chce zotla, a stacjonarnie nie znalazłam.
No i czekamy na te nieszczęsne krzesła...

Meble w większości, prócz łóżka, kt wczoraj przyszło, są przerobione ze starych. Choć do łóżka chce mąż dorobić taki dach jak na tym zdjęciu od Szelagowskiej..

Pomalowałam szafę nasza stara sypialnianą, (bo teraz mamy garderobę), z wenge na biało, mąż ściągnął drzwi i powstały półki na zabawki, a w części wiszącej z tych drzwi zrobił dodatkowe półki, więc ma tam miejsce na wiszące ubrania też.
Stolik kupiłam taki 90cm na olx i też przemalowana z ciemnego brązu na biało, a potem na gabarytach znaleźliśmy część starej toaletki a na innej szafkę wisząca kuchenna i zrobiliśmy jej kuchenkę.
Kurczę jak zazdroszczę umiejętności i samozaparcia! Tworzenie nowego ze starego to super sprawa. Jednak mi właśnie tego samozaparcia brakuje. A teraz w ciąży to i tak kontakt z farbami i kurzami nie jest wskazany, a potem może nie być czasu heh A mamy trochę starych mebli, które oczami wyobraźni widzę w nowych odsłonach. Lubię takie rzeczy, poszukuję różnych inspiracji. Także pomysł bardzo fajny i brawo za urzeczywistnienie pomysłów.
 
Do góry