reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A ktoras z Was widziała co dostają więźniowie? Trafiłam ostatnio na artykuł gdzie pan odsiaduje 8 lat i w połowie kary ma już 300 tys. zł z odszkodowań za niespełnianie przez więzienie racji żywnościowych ( za mało kalorii niż zapewnia ustawa, powtarzające się dania, zmienia sposób odżywiania i np nagle staje się weganinem i jeśli nie zapewnią mu odpowiednich potraw znowu rozprawa itd) ostatnio też zmienia wiarę... To jest dopiero masakra
 
reklama
Też mam problem z wiązaniem butów zakładaniem skarpetek, i goleniem się... Alleeee pytałam męży czy później będzie chciał mi w tym pomóc goleniu i powiedział że tak haha :D nie wiem czy to się uda ale zobaczymy :D
Wrzucacie jedzenie szpitalne to ja wrzucę co dostawałam jak leżałam w ciąży ;)
Smacznie zdrowi i pożywnie :D
28584146_1764980536856123_1680386855_o.jpg
28584616_1764980533522790_1931274579_o.jpg
 

Załączniki

  • 28584146_1764980536856123_1680386855_o.jpg
    28584146_1764980536856123_1680386855_o.jpg
    523,5 KB · Wyświetleń: 462
  • 28584616_1764980533522790_1931274579_o.jpg
    28584616_1764980533522790_1931274579_o.jpg
    307 KB · Wyświetleń: 465
Kochane, dostałam dzis od lekarza nystatyne na grzybka. Jednak zapomniałam upomniec się o coś dla męża. Co mogę mu kupic bez recepty?
 
Ja pamiętam jak kilka lat temu leżałam w Lublinie, prosiłam babkę, która rozwoziła jedzenie o chociażby rzodkiewki albo serek topiony, bo dla naszej 'diety' przeznaczona była tylko mielonka z psa ordynatora. Obiady jadłam w szpitalnej knajpce, bo to co my dostawaliśmy na oddziałach było po prostu paćką. O ile przyjemniej jest jak na talerzu widzi się kawałek sałaty czy pomidora niż jajko albo parówki...
 
@mylenne no cudne posiłki faktycznie

Mój chłop to jeszcze jest kogucik mentalnie i wszelkie wzmianki o pomocy przy goleniu czy (!) masażu krocza przyjmuje z dzikim, niekłamanym entuzjazmem. Ja tam nie widzę w tym nic seksownego zupełnie ale cóż [emoji2]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@lap_ciuch nie chcę Cię straszyć czy zniechęcać czy coś. Z drugiej strony co jeśli będzie miała nieopłacony poród? To co porzuci tamtą kobietę, która jej zaufa żeby zająć się opłaconą? A co z prawem do równej opieki dla każdego?
I tu się rozumiemy. Też uważam że powinno to być jakoś prawnie ukrócone, bo tworzy nierówności w dostępie do opieki medycznej.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mylenne no cudne posiłki faktycznie

Mój chłop to jeszcze jest kogucik mentalnie i wszelkie wzmianki o pomocy przy goleniu czy (!) masażu krocza przyjmuje z dzikim, niekłamanym entuzjazmem. Ja tam nie widzę w tym nic seksownego zupełnie ale cóż [emoji2]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

Się pośmiałam z mentalnego kogucika:) u nas to bez żadnych spinek: jak trzeba pomóc to pomoże i tyle:) ale u nas to druga ciąża więc do wszystkiego na spokojnie podchodzimy:) w pierwszej jak byłam to że skurczami jechałam na IP i pierwsze co to przeprosiłam za nieogolone nogi także wiesz;)
 
I tu się rozumiemy. Też uważam że powinno to być jakoś prawnie ukrócone, bo tworzy nierówności w dostępie do opieki medycznej.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
@Effa84 zgadzam się z Tobą! wg mnie to jest w ogóle jakieś kuriozum, że publiczny szpital oficjalnie świadczy takie odpłatne usługi...
 
Fakt faktem, jedzenie nie wygląda zachęcająco, ale powiem Wam, że w zeszłym roku mój tata trafił do szpitala z wyrostkiem, potem zrobiło mu się z tego zapalenie otrzewnej i w szpitalu spędził w sumie 2 tygodnie, a 5 dni z tego nie mógł NIC jeść - i mówi, że jak już to jedzenie dostał, to wszystko było pyszne ;) Nawet chleb z margaryną mu smakował - jak ktoś jest głodny to zje wszystko ze smakiem, taki z tego :D A że dzienne fundusze na jedzenie dla więźnia są wyższe niż te na pacjenta to skandal. Bo w szpitalu powinno może nie być wykwintnie, ale przynajmniej zróżnicowanie i smacznie - jak dla mnie w więzieniu właśnie powinny być takie rzeczy jak na zdjęciach z poprzedniej strony... Wiem, że każdy w więzieniu jest za inne przewinienie, ale jednak nie jest to hotel...

A co do płacenia położnym, lekarzom (komukolwiek) to też jestem na wielkie NIE, rodzi to wielkie nadużycia... Każdy pacjent powinien być traktowany tak samo, a nie że przy jednej pacjentce się będzie ćwierkało i głaskało po rączkach (bo zapłaciła), a przy drugiej zbywało i tylko krytykowało...
 
reklama
@mylenne no cudne posiłki faktycznie

Mój chłop to jeszcze jest kogucik mentalnie i wszelkie wzmianki o pomocy przy goleniu czy (!) masażu krocza przyjmuje z dzikim, niekłamanym entuzjazmem. Ja tam nie widzę w tym nic seksownego zupełnie ale cóż [emoji2]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też bez problemu w 1szej ciąży golił mnie i wykonywał masaż krocza przed porodem, teraz tez go to czeka ;)
 
Do góry