reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Bedzie ale on mi nie pomoze tak jak ona od tej strony "medycznej".
Niestety mamy ful beznadziejnych położnych
Jeden z wpisów na gdzie rodzic
1519824029-f2de7ec35f3fdae1-aaaaaa.jpeg
.
Wole miec kogos obok kto wie więcej o porodach i pomoze mi od praktycznej strony, a maz bedzie wspierał duchowo i tez masowal czy podawał wode.
On tez bedzoe sie czul pewniej, bo ten ciezar odpowiedzialności spsdnie na kogos mi zyczliwego i kompetentnego, jesli będę miala pecha i trafi nam się "pani Bożena".

9ewnqqmznpxcwjj5.png

O matko co za babsko! Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Biedna by była pani Bożena gdyby na mnie trafiła... oj biedna. [emoji36][emoji36][emoji36]



Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O matko co za babsko! Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Biedna by była pani Bożena gdyby na mnie trafiła... oj biedna. [emoji36][emoji36][emoji36]



Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja nie wiem jakbym sie zachowała w takiej sytuacji mając bóle i będąc 1 raz na porodowce... mąż pewnie by nia potrzasnal ale czy to by poskutkowało? U nas nie da sie opłacić położnej wiec chociaz doule bede miala.. bede się po prostu pewniej czula, maz tez

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
O matko co za babsko! Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Biedna by była pani Bożena gdyby na mnie trafiła... oj biedna. [emoji36][emoji36][emoji36]



Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
To się tylko tak mówi... Zmęczenie, bóle i stres zwyciężaja i mało która ma jeszcze siły dodatkowo szarpać się z chamską położną. Od tego jest osoba towarzysząca przy porodzie, choć nie wiem czy poza opieprzeniem takiej pani Bożeny można coś więcej zrobić
 
No ja nie wiem jakbym sie zachowała w takiej sytuacji mając bóle i będąc 1 raz na porodowce... mąż pewnie by nia potrzasnal ale czy to by poskutkowało? U nas nie da sie opłacić położnej wiec chociaz doule bede miala.. bede się po prostu pewniej czula, maz tez

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Pewnie, skoro oboje poczujecie się pewniej to jasne że warto ;)

Tutaj przy porodzie zazwyczaj jest ta sama położna którą prowadzi całą ciążę, więc znam ją na tyle że nie panikuję. Jeszcze... [emoji1]

A jeśli chodzi o panią Bożenkę to ja też nie wiem do końca jak bym reagowała, nigdy nie rodziłam. Ale ja w stresie, a już nie daj boże w bólu robię się strasznie wrednym babskiem, stąd moja uwaga [emoji2]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To się tylko tak mówi... Zmęczenie, bóle i stres zwyciężaja i mało która ma jeszcze siły dodatkowo szarpać się z położną. Od tego jest osoba towarzysząca przy porodzie, choć nie wiem czy poza opieprzeniem takiej pani Bożena można coś więcej zrobić
Dokładnie o tym mówię.
A taka potem focha strzeli i poród trwa dłużej, no nie czarujmy się- dobra położna i współpraca z nia to 3/4 sukcesu.. dlatego chce miec na pewno na kogo liczyć, mąż będzie jasne ale on medycznie i prakrycznie mnie nie wesprze, nie podpowie co mam robic itd.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Pewnie, skoro oboje poczujecie się pewniej to jasne że warto ;)

Tutaj przy porodzie zazwyczaj jest ta sama położna którą prowadzi całą ciążę, więc znam ją na tyle że nie panikuję. Jeszcze... [emoji1]

A jeśli chodzi o panią Bożenkę to ja też nie wiem do końca jak bym reagowała, nigdy nie rodziłam. Ale ja w stresie, a już nie daj boże w bólu robię się strasznie wrednym babskiem, stąd moja uwaga [emoji2]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
No to super, ja swoja poznam w chwili przyjścia na porodowke i nie wiem na kogo trafie:/

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
No to super, ja swoja poznam w chwili przyjścia na porodowke i nie wiem na kogo trafie:/

9ewnqqmznpxcwjj5.png
To tak jak ja, nie wiem na kogo trafię. Co prawda w szpitalu, w którym chciałabym urodzić można wybrać i opłacić położną, która jest z rodzącą cały czas, ale to wydatek rzędu 8stów, dla mnie dużo [emoji53]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tak jak ja, nie wiem na kogo trafię. Co prawda w szpitalu, w którym chciałabym urodzić można wybrać i opłacić położną, która jest z rodzącą cały czas, ale to wydatek rzędu 8stów, dla mnie dużo [emoji53]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym zapłaciła gdybym miała taką możliwość... no ale nie mam;/

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ok wszystko pięknie ładnie a co jeśli położna, którą opłacamy akurat w tym samym czasie ma inną rodzącą, która też jej zapłaciła? Wiem że ekstremalna sytuacja ale wszystko się może zdarzyć
 
reklama
O tym nie pomyślałam, ale rzeczywiście może się tak zdarzyć, żadna z nas nie wie kiedy dokładnie nadejdzie TEN dzień

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry