reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też jestem jeszcze przed glukoza a mam się wybrać ale w takie mrozy to mi się nawet nie chce może w następnym tygodniu pójdę [emoji6]

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Mam dokładnie to samo [emoji6] już sobie nawet zaplanowałam któryś dzień nie razu chciałam się z koleżankami umówić, ale te mrozy skutecznie odstraszają [emoji5]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jakbym przyjechała to zjadlabym te pozostałe i razem byśmy leżały, jak takie dwa misie :p
Hehe czuję, że mogłabym być takim trzecim misiem [emoji1] u mnie dziś krem dyniowy i polędwiczka w sosie serowym z jarmużem [emoji57] czekam właśnie na męża, powinien się zjawić lada chwila

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dziś był makaron z kurczakiem brokułem cebulką w takim sosiku czosnkowy śmietanowym [emoji16] pycha!
Ale pierogów nawet teraz jak zjadłam bym nie odmówiła

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam pierwszy raz pisze na forum ☺ termin mam na 28.06 lecz ostatnio na wizycie lakarz miał podejrzenia ze może ciąża jest 4 tyg. Starsza. Na badaniu polowkowym lekarz powiedział ze wszystko jest w terminie ze nie jest starszy. Ja czuję że jest czy myślicie że moje przeczucia są ważniejsze od tego co pokazuje sprzęt na usg i co mówi lekarz.
 
Witam pierwszy raz pisze na forum ☺ termin mam na 28.06 lecz ostatnio na wizycie lakarz miał podejrzenia ze może ciąża jest 4 tyg. Starsza. Na badaniu polowkowym lekarz powiedział ze wszystko jest w terminie ze nie jest starszy. Ja czuję że jest czy myślicie że moje przeczucia są ważniejsze od tego co pokazuje sprzęt na usg i co mówi lekarz.
jednak mimo wszystko wierzyłabym bardziej USG ;) sama miałam przeczucie, że będzie chłopak a tu wciąz brak siusiaka ;) i postanowiłam zwierzyć lekarzom, kupuję już sukienki. Myślę, że specjalista, który obejrzał w swojej karierze kilka tysięcy płodów jednak się powinien na nich dobrze znać ;)
 
Hehe czuję, że mogłabym być takim trzecim misiem [emoji1] u mnie dziś krem dyniowy i polędwiczka w sosie serowym z jarmużem [emoji57] czekam właśnie na męża, powinien się zjawić lada chwila

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Napiszesz przepis na te polędwiczki?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
jednak mimo wszystko wierzyłabym bardziej USG ;) sama miałam przeczucie, że będzie chłopak a tu wciąz brak siusiaka ;) i postanowiłam zwierzyć lekarzom, kupuję już sukienki. Myślę, że specjalista, który obejrzał w swojej karierze kilka tysięcy płodów jednak się powinien na nich dobrze znać ;)
Zapewne tak jest a ja tak bardzo bym chciała mieć
jednak mimo wszystko wierzyłabym bardziej USG ;) sama miałam przeczucie, że będzie chłopak a tu wciąz brak siusiaka ;) i postanowiłam zwierzyć lekarzom, kupuję już sukienki. Myślę, że specjalista, który obejrzał w swojej karierze kilka tysięcy płodów jednak się powinien na nich dobrze znać ;)
U mnie będzie chłopak ☺ tak już nie mogę się doczekać porodu ze czuje ze będzie to jednak początek czerwca a nie koniec ☺ czas pokaże ☺
 
reklama
Ja ruskich potrafię zjeść ponad 18, tyle co mężuś tylko że bez tłuszczu i cebulki:) Potrafię zjeść dużo naraz a potem dłuuugo nic. Tak już mam.
Niewiem czy iść na 3 prenatalne. Zastanowię się jeszcze.
Was też śmieszą nastolatki z gołymi kostkami w ten mróz ? Trzęsą sie ale udają że nie jest im zimno. Współczuję :) też byłam głupia i nie nosiłam czapki ale żeby przy takim mrozie bez skarpet? W adidasach ?:errr:
 
Do góry