reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Suwaczki w przeglądarce w telefonie widac jak się obróci telefon poziomo.

Racja! Dzięki dobrze wiedzieć bo tam czasem ciekawe rzeczy piszą. Martwiło mnie czy aby napewno czkawka małego nie męczy a tu odpowiedź :
IMG_20180226_212814_812.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180226_212814_812.jpg
    IMG_20180226_212814_812.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 469
reklama
Ja chce zrobić właśnie ze względu na wykryte male zrosty na nerce u małej. Teraz było 1mm, oby się wchłonął. I mój lekarz zaleca 3 prenatalne. Jaki u was tego koszt?

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A Ty chodzisz na Fundusz czy prywatnie? Jak prywatnie to wszystkie USG są w cenie wizyty np u mnie.
Wcześniej chodziłam do lekarza na NFZ i robił mi USG i USG piersi co wizytę i nie byłam w ciąży. Niestety dr już nie przyjmuje:(
 
A Ty chodzisz na Fundusz czy prywatnie? Jak prywatnie to wszystkie USG są w cenie wizyty np u mnie.
Wcześniej chodziłam do lekarza na NFZ i robił mi USG i USG piersi co wizytę i nie byłam w ciąży. Niestety dr już nie przyjmuje:(
Prywatnie, ale dwa prenatalne miałam na NFZ normalnie. Trzecie juz nie.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chce zrobić właśnie ze względu na wykryte male zrosty na nerce u małej. Teraz było 1mm, oby się wchłonął. I mój lekarz zaleca 3 prenatalne. Jaki u was tego koszt?

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie koszt 3go prenatalnego to 150 zł, również sie wybieram.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę do lekarza na NFZ, ale za każde prenatalne musiałam płacić, tym razem przy trzecim pewnie też tak będzie, ale nie orientowałam się jeszcze ile. Ja jestem wciąż przed glukozą, ale się wreszcie muszę wybrać. Dziewczyny, czy szlyście normalnie czy jakoś się trzeba przygotować, np. coś zjeść albo czegoś nie jeść?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę do lekarza na NFZ, ale za każde prenatalne musiałam płacić, tym razem przy trzecim pewnie też tak będzie, ale nie orientowałam się jeszcze ile. Ja jestem wciąż przed glukozą, ale się wreszcie muszę wybrać. Dziewczyny, czy szlyście normalnie czy jakoś się trzeba przygotować, np. coś zjeść albo czegoś nie jeść?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Na krzywą cukrową idziesz na czczo. Pierwsze pobranie krwi jest na czczo, kolejne po glukozie. Po podaniu glukozy również nie wolno nic jeść ani pić. Siedzisz grzecznie i czekasz na kolejne pobrania krwi. Zaznaczam, że siedzisz, nie spacerujesz itp. Bo wtedy badanie jest nie ważne. :)
 
reklama
U mnie jak patrzyłam w jakiejś przychodni to prenatanle 3 kosztują 220 plus 100 jeśli 3d/4d z płytą. W innej klinice jest jeszcze drożej. W każdym razie będę się rozglądać , żeby nieco taniej było.

@lap_ciuch nie jeść chyba 12 godzin przed badaniem. Normalnie zjadłam wieczorem kolację, potem już do badania i kolejnych pobrań nic. I kupić glukoze, przynajmniej u mnie trzeba było mieć swoją.
 
Do góry