reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja dzisiaj mierzyłam ponownie komory boczne mózgu. Zmniejszyły się, więc jest to pierwsze USG, po którym jesteśmy uspokojeni [emoji1]kolejne dopiero w 32 tygodniu, Igor jest mniejszy niż być powinien o tydzień, ale wszystko z nim ok, waży 670 g (24 tydzień i 3 dni).
Mam nadzieję, że od teraz u wszystkich nas będą się pojawiać same dobre informacje! Trzymam kciuki [emoji16]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj mierzyłam ponownie komory boczne mózgu. Zmniejszyły się, więc jest to pierwsze USG, po którym jesteśmy uspokojeni [emoji1]kolejne dopiero w 32 tygodniu, Igor jest mniejszy niż być powinien o tydzień, ale wszystko z nim ok, waży 670 g (24 tydzień i 3 dni).
Mam nadzieję, że od teraz u wszystkich nas będą się pojawiać same dobre informacje! Trzymam kciuki [emoji16]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Super, świetne wiadomości [emoji4] cieszę się że wszystko w porządku

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj mierzyłam ponownie komory boczne mózgu. Zmniejszyły się, więc jest to pierwsze USG, po którym jesteśmy uspokojeni [emoji1]kolejne dopiero w 32 tygodniu, Igor jest mniejszy niż być powinien o tydzień, ale wszystko z nim ok, waży 670 g (24 tydzień i 3 dni).
Mam nadzieję, że od teraz u wszystkich nas będą się pojawiać same dobre informacje! Trzymam kciuki [emoji16]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Super !!! No faktycznie jest trochę drobniejszy bo moja w tym czasie miala 751g ale nie martw się jeszcze ja dogoni [emoji12]

 
@optima najważniejsze ze wszystko jest ok:)

Dziewczyny Wasze dzieci jak są aktywne to mniej więcej przez jaki czas? Moja mała przechodzi samą siebie od zeszłego tygodnia i potrafi mieć ponad godzinę porządnej "nawalanki" wieczorem. Generalnie to dla niej bez różnicy czy jestem aktywna czy nie mniej więcej co 1-1,5h szaleje
 
@optima najważniejsze ze wszystko jest ok:)

Dziewczyny Wasze dzieci jak są aktywne to mniej więcej przez jaki czas? Moja mała przechodzi samą siebie od zeszłego tygodnia i potrafi mieć ponad godzinę porządnej "nawalanki" wieczorem. Generalnie to dla niej bez różnicy czy jestem aktywna czy nie mniej więcej co 1-1,5h szaleje

U mnie to samo, bardzo aktywna dzidzia [emoji2] Bardzo długo potrafi fikać ;)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mały też ma takie dni, że jak zacznie być aktywny to 40 - 60 minut brzuch mi non stop podskakuje. Wczoraj np było kilka razy tak, że był mega aktywny, zazwyczaj ma swoje godziny. Tak między 11 - 13, a potem od 22.30 do 23.30 najbardziej fika. Między tymi godzinami też, ale już nie tak bardzo.
 
Ja to nigdy takich długich aktywności nie miałam ...U mnie jest tak że kilka kilkanaście razy kopanie i jest spokój 3 godziny ....A ostatnie dwa dni to wydaje mi się ze mniej buszuje więcej śpi ale lekarz dziś ja oglądał jak mu powiedziałam że się uspokoila i powiedzial ze wszystko jest prawidlowo.

 
Ja biorę 2 kapsułki dha z prenatal duo, wg zaleceń Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego przy małym spożyciu ryb powinno się brać 600 mg, czyli akurat tyle co w 2 kapsułkach
 
reklama
Witajcie z rana :)
u mnie znowu śnieg.... i sypie cały czas. Spałam dzisiaj może 3 godziny, młody w nocy się uskarżał na zatkany nos więc pobudka o 2:30.
 
Do góry