reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@optima najważniejsze ze wszystko jest ok:)

Dziewczyny Wasze dzieci jak są aktywne to mniej więcej przez jaki czas? Moja mała przechodzi samą siebie od zeszłego tygodnia i potrafi mieć ponad godzinę porządnej "nawalanki" wieczorem. Generalnie to dla niej bez różnicy czy jestem aktywna czy nie mniej więcej co 1-1,5h szaleje

Mały fika cały czas, to baaardzo aktywne dziecko :) i tak jak u Ciebie, nie ma znaczenia czy leżę, siedzę czy chodzę, jak ma ochotę to szaleje :)
 
reklama
Mloda to rusza sie zawsze po czyms slodkim jak zjem, wieczorami kolo 22 urządza sobie godzinne akrobacje i przewaznie rano jak sie budze to tez ja czuje :)

Dziewczyny wlasnie ogladalam nowy katalog z lidla, od 22.02 bedzie sporo rzeczy dla maluszkow i ubrania ciazowe :) sprawdzcie :) ja na pewno pojade cos kupic, bo slyszalam o dobrej jakosci ubranek z lidla :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mloda to rusza sie zawsze po czyms slodkim jak zjem, wieczorami kolo 22 urządza sobie godzinne akrobacje i przewaznie rano jak sie budze to tez ja czuje :)

Dziewczyny wlasnie ogladalam nowy katalog z lidla, od 22.02 bedzie sporo rzeczy dla maluszkow i ubrania ciazowe :) sprawdzcie :) ja na pewno pojade cos kupic, bo slyszalam o dobrej jakosci ubranek z lidla :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie od 19ego? Trzeba jechac w rana bo szybko się rozchodzą;/ od wczoraj byly fajne koszule, bylam o 16 i nic juz nie zostalo, wszystko przebrane.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dobrze wiedzieć że w Lidlu znowu cos będzie. Rzeczywiście jakoś ubranek jest świetna i warto tam cos kupić.

Po ile sztuk bodziakow spodenek itd będziecie miały na okres letni?
 
Te ruchy dzieci to coś cudownego. Tęskniłam za tym ale nie przypuszczałam że prawie po 7 latach znowu mnie to spotka. Tym razem już w 14 tyg coś tam czułam ale nie byłam pewna. A w 15 już wiedziałam. A przed 18tym te ruchy można było poczuć też przez dotyk, nie tylko tak wewnętrznie. Teraz to już na pewno ostatni raz więc chce się nacieszyć każdym najmniejszym. :) Moja córeczka rozpychała się na boki na końcu, to dopiero było fajne uczucie. Mam gdzieś nagrane jak mi się brzuch rusza :-D
 
Te ruchy dzieci to coś cudownego. Tęskniłam za tym ale nie przypuszczałam że prawie po 7 latach znowu mnie to spotka. Tym razem już w 14 tyg coś tam czułam ale nie byłam pewna. A w 15 już wiedziałam. A przed 18tym te ruchy można było poczuć też przez dotyk, nie tylko tak wewnętrznie. Teraz to już na pewno ostatni raz więc chce się nacieszyć każdym najmniejszym. :) Moja córeczka rozpychała się na boki na końcu, to dopiero było fajne uczucie. Mam gdzieś nagrane jak mi się brzuch rusza :-D

A jesteś pewna że ostatni?;)
U nas miala być tylko Liwia i teraz Kaja jest w brzuchu...ale już powiedziałam na tym Dzieciątku koniec:)
 
reklama
Do góry