reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej. Wszystko w porządeczku :)
To jest 20 tydzień
Waży ok 333g
IMG_t7bhol.jpg

Według daty to 20t i 1 d czyli termin na 01.07
Według pierwszego USG termin na 27.06

A według tego USG jestem w 20t i 5 d - to było wpisane w rubryce "wskazania ultrasonogafa" więc jakiej daty porodu się spodziewać ? :confused:
Ale już jestem ciekawa kiedy wylezie :)
Pierwszy syn był punktualny a dziewczynka się sporo spóźniła.
 

Załączniki

  • IMG_t7bhol.jpg
    IMG_t7bhol.jpg
    119,3 KB · Wyświetleń: 501
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy któraś bierze Prenatal Duo? Zażywacie po dwie tabletki z DHA czy jedną na dzień? Brałam folik mama 2/3 ale nigdzie nie mogę dostać, więc kupiłam Prenatal.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę prenatal duo, zażywam jedna tabletkę dha na dzień.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam dziś na kontroli i znowu mam infekcje....niby nie jest źle ale przepisał mi antybiotyk...na nastepna wizytę mam tylko mocz zrobic bo teraz wyszły mi ponownie szczawiany i erytrocyty...moja wina bo znowu obijam się w piciu wody....[emoji25]

 
Dziewczyny czy któraś bierze Prenatal Duo? Zażywacie po dwie tabletki z DHA czy jedną na dzień? Brałam folik mama 2/3 ale nigdzie nie mogę dostać, więc kupiłam Prenatal.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja z kolei biorę dwie. Chyba, że tego dnia zjem rybę, to biorę 1 :)
 
No ja piję może 0,7 L wody i 4szklanki herbat itp. Był lepszy okres ale się w tym tygodniu rozleniwilam...

 
reklama
Ja z kolei biorę dwie. Chyba, że tego dnia zjem rybę, to biorę 1 :)
O rany, co tu robić [emoji14] dobra, to pierwsze opakowanie będę brać po dwie, bo i tak tych classic jest 30szt,więc szkoda żeby DHA zostały. Może uda mi znowu kupić folik mama, bo byłam zadowolona

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry