reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
ja się smaruję tym, co zwykle i nie kupuję specjalnych kosmetyków dla kobiet w ciąży, bo nie wierzę w ich lepsze działanie. one mają raczej moc marketingową :D moim zdaniem decydująca jest genetyka ;)

Z tego też powodu kupuje najtańszą ciążową oliwkę i jestem zadowolona. A te małe olejki też nie są drogie.
Aaaaa mój mąż ogolił bródke wygląda jak nastolatek :baffled::shocked2::realmad:, dzisiaj idę spać do dzieci ;)
 
ale używasz wszystkich tych olejków jakoś na zmianę czy razem?
Migdały na brzuch i piersi, potem też będzie na krocze
Jojoba twarz
Macadamia na tylek na rozstepy [emoji14]

Aloes do wszystkiego

A tu mam jeszcze ten do olejowania wlosow
1517509777-594c4f22fc42c110-aaaaaa.jpeg

1517509783-3c5ac084f2b5f432-aaaaaa.jpeg


9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Z tego też powodu kupuje najtańszą ciążową oliwkę i jestem zadowolona. A te małe olejki też nie są drogie.
Aaaaa mój mąż ogolił bródke wygląda jak nastolatek :baffled::shocked2::realmad:, dzisiaj idę spać do dzieci ;)
U mnie to samo [emoji1] nie wiem czemu ale zawsze jak coś mu odbije i się ogoli to dostaję napadu dzikiego śmiechu bo z wikinga (bo u niego to brodzisko, nie bródka) zmienia się w bobasa [emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja się smaruję tym, co zwykle i nie kupuję specjalnych kosmetyków dla kobiet w ciąży, bo nie wierzę w ich lepsze działanie. one mają raczej moc marketingową :D moim zdaniem decydująca jest genetyka ;)
Tez tak uwazam, chodzi głównie o to żeby dobrze nawilżać:) to wtedy skora bedzie przygotowana i lepiej zniesie rozciąganie.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Niedawno w śniadaniówce była Pani, kt opowiadała o olejowaniu włosów, polecała oczywiście...
Ale mówiła, że różne oleje do różnych typów włosów powinno się używać i może być tak, że ktoś olejuje włosy, ale to nie przynosi efektu, albo wręczenia przeciwnie, szkodzi im są obciążone itp, bo olejek został źle dobrany...
Także nie wiem czy takie 7w 1 to dobry pomysł...
 
chyba mamy podobne gusta wózkowe :) ja mam maxi cosi mura, który też jest w tym stylu :) bardzo mi się też podoba mutsy evo urban
Zaczęłam teraz też patrzeć na ten maxi cosi i fajnie się prezentuje chyba też przy wyborze wezmę go pod uwagę.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No świetna okazja, naprawdę. Mi się też podobają Bebetto, zwłaszcza Vulcano i Torino :) także kto wie, może akurat, muszę nimi pojeździć właśnie, zabiorę ślubnego i na mały rajd wózkami :) byłam wczoraj właśnie w jednym ze sklepów tak przy okazji, bo miałam po drodze i sprzedawca polecał Camarelo, ale ja o nich nic nie słyszałam, muszę je skonfrontować z Bebetto
Pewnie warto sprawdzić co komu odpowiada [emoji4] daj znać na co się zdecydujesz
 
Ale dzis naklikalyscie tych stron, czytalam cale popoludnie :)
Jesli chodzi o kosmetyki ja uzywam naturalnych. Albo ze sprawdzonym skladem. Czytam blog srokao. I ona nacomi bardzo poleca :) ja lubie oliwke dla dzieci hipp i poki co z niej korzystam. Jest bardzo wydajna :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też używam zwykłej oliwki dla dzieci :)

Pierwszy raz w życiu poczułam co to zgaga :o Naprawdę migdały pomagają?
Ja dalej nie podjęłam ostatecznej decyzji co do wózka... Jednak muszę wszystkie pomacać i pooglądać z bliska :) Fakt faktem większość teraz wygląda podobnie to i wybór nie jest łatwy.

Dziewczyny, a mam pytanie czy te skurcze przepowiadające objawiają się twardnieniem brzucha?
Nie odczuwam tego jako typowych skurczów (chyba ? ) raczej uczucie właśnie twardego brzucha, albo ... jakby dziecko chciało mi wyjść bokiem, że tak to ujmę :D Zdarza mi się to 2-3 razy dziennie. Martwić się?
 
Do góry