reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też używam zwykłej oliwki dla dzieci :)

Pierwszy raz w życiu poczułam co to zgaga :o Naprawdę migdały pomagają?
Ja dalej nie podjęłam ostatecznej decyzji co do wózka... Jednak muszę wszystkie pomacać i pooglądać z bliska :) Fakt faktem większość teraz wygląda podobnie to i wybór nie jest łatwy.

Dziewczyny, a mam pytanie czy te skurcze przepowiadające objawiają się twardnieniem brzucha?
Nie odczuwam tego jako typowych skurczów (chyba ? ) raczej uczucie właśnie twardego brzucha, albo ... jakby dziecko chciało mi wyjść bokiem, że tak to ujmę :D Zdarza mi się to 2-3 razy dziennie. Martwić się?
Na twardnienie brzucha moja gin zaleca magnez 3x dziennie, jak biorę, bo tak mi się działo, nimi już nie twardnieje...
 
reklama
Ja też używam zwykłej oliwki dla dzieci :)

Pierwszy raz w życiu poczułam co to zgaga :o Naprawdę migdały pomagają?
Ja dalej nie podjęłam ostatecznej decyzji co do wózka... Jednak muszę wszystkie pomacać i pooglądać z bliska :) Fakt faktem większość teraz wygląda podobnie to i wybór nie jest łatwy.

Dziewczyny, a mam pytanie czy te skurcze przepowiadające objawiają się twardnieniem brzucha?
Nie odczuwam tego jako typowych skurczów (chyba ? ) raczej uczucie właśnie twardego brzucha, albo ... jakby dziecko chciało mi wyjść bokiem, że tak to ujmę :D Zdarza mi się to 2-3 razy dziennie. Martwić się?
U mnie też bezboleśnie, po prostu brzuch mam twardy jak kamień. Też biorę magnez i no-spe w razie potrzeby. A czujesz tylko że część brzucha twardnieje? Może to faktycznie bobas się rozpycha :)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie smaruej niczym. W pierwszej ciazy smarowalam nic nie pomoglo. Brzuch wyglada tragicznie. Tetaz tak nie tyje wiec jestem dobrej mysli.
U nas szpital polowy mala ma biegunke i kuwa nie wiem co czym czy po szczepieniu mmr w poniedziałek czy wczorajszej truskawce. Babcia kupiła i dala. Jestem na siebie wsciekla

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W takim razie magnez mi nie zaszkodzi- już zanotowałam na lodówce, żeby nie zapomnieć kupić :)

Hmm no właśnie czuję, że miejscowo twardnieje czyli jest opcja, że to jednak mój Mały ma takiego powera :)
 
reklama
Dziewczyny czy Was też czasem boli brzuch na dole ?
Kurcze dziś trochę może przesadziłam ze sprzątaniem, bo nie mogłam chodzić. Musiałam wyjść z domu i ledwo zaszłam i wróciłam tak mnie bolało. Miałam uczucie takiego ciągnięcia i wrażenie jak by mi ktoś chciał wnętrzności wyrwać... na siedząco też mnie bolało i dopiero wieczorem jak wróciłam do domu i się położyłam to mi przeszło. Kurcze ja na pogotowie chodzę w ostateczności, a przeszło mi przez myśl, że chyba trzeba iść ...
Wystraszyłam się :(
 
Do góry