reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

didi, ale masz sklerozę, juz o to pytałaś i były odpowiedzi, że jesteśmy tylko we trzy ;)
Długo mnie nie było i może ktoś doszedł;) wole aktualizować info;)
Dziewczyny czy Was też czasem boli brzuch na dole ?
Kurcze dziś trochę może przesadziłam ze sprzątaniem, bo nie mogłam chodzić. Musiałam wyjść z domu i ledwo zaszłam i wróciłam tak mnie bolało. Miałam uczucie takiego ciągnięcia i wrażenie jak by mi ktoś chciał wnętrzności wyrwać... na siedząco też mnie bolało i dopiero wieczorem jak wróciłam do domu i się położyłam to mi przeszło. Kurcze ja na pogotowie chodzę w ostateczności, a przeszło mi przez myśl, że chyba trzeba iść ...
Wystraszyłam się :(
To normalne. Mięsie i więzadła macicy teraz pracują pełna parą i każdy spacer wiekszych ruch może powodować bole i ciągnięcia. Osobiscie odradzam obcasy i robić krótkie nie intensywne spacery. Zakupy chyba ze drobiazgi bo dzwiganie nie pomaga. Daltego nie chodze z cora na spacer. Przeraża mnie perspektywa pchania 20kg przec sobą. Alleluja ze mam podworko przed domem.

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny czy Was też czasem boli brzuch na dole ?
Kurcze dziś trochę może przesadziłam ze sprzątaniem, bo nie mogłam chodzić. Musiałam wyjść z domu i ledwo zaszłam i wróciłam tak mnie bolało. Miałam uczucie takiego ciągnięcia i wrażenie jak by mi ktoś chciał wnętrzności wyrwać... na siedząco też mnie bolało i dopiero wieczorem jak wróciłam do domu i się położyłam to mi przeszło. Kurcze ja na pogotowie chodzę w ostateczności, a przeszło mi przez myśl, że chyba trzeba iść ...
Wystraszyłam się :(
Jasne, że boli. Przy większym wysiłku, u mnie przy długim staniu, wytrzymać się nie da. Jak powiedziałam o tym lekarzowi w PL to powiedział że będzie jeszcze gorzej i nie ma rady, tylko się oszczędzać. Polozna tutaj kazała mi się ściskać pasem, ale ja sobie nie wyobrażam tego więc odrzuciłam ten pomysł od razu. Także nie martw się zbytnio, normalne że boli [emoji6]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny w tym nowym, kolejnym dla nas i naszych maluszków pod sercami dniu :)

To może ja ponowię pytanie, bo nawet jeśli któraś z Was odpowiedziała, to w gąszczu konwersacji umknęła mi ta informacja, a strasznie jestem ciekawa czy któraś z Was jest może z Podkarpacia? :)
 
Dziewczyny a jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? Wolno czy nie? Zapisałam się ponad 3 tygodnie temu na ombre i stale mam wątpliwości
 
Dziewczyny a jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? Wolno czy nie? Zapisałam się ponad 3 tygodnie temu na ombre i stale mam wątpliwości
Można, ja farbuje normalne, w 1szej ciąży też...
Dobrze jakby farba była "nie śmierdząca", co za tym idzie bez amoniaku..
 
Ależ się wściekłam :( po mojej ostatniej dniowce w pracy stwierdziłam że nie ma opcji żebym dłużej pracowała, więc dziś poszłam do lekarza, powiedziałam mu o bólach i poprosiłam o zwolnienie i wiecie co? Nie dostałam. Bo zwolnienie i zasiłek chorobowy przysługuje w przypadku choroby. A ani ciąża ani ból nie są chorobą. Więc albo mam pracować, albo siedzieć w domu ale bez zasiłku. Kurde, płacimy prawie najwyższe w Europie podatki... na co? Poczułam się tam jak symulantka, potraktowano mnie jak naciągaczkę... Oczywiscie po wyjściu z gabinetu w płacz. Nie wiem co robić teraz☹☹☹

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
56177632;pla


Ja stosuję Elancyl :)
Link do: Kosmetyki na rozstępy | Sroka o.... :)
Jest tam ten Twoj z b dobra opinia:)
Przerazila mnie ta mustela! Taka kasa a takie g... tragedia.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ależ się wściekłam :( po mojej ostatniej dniowce w pracy stwierdziłam że nie ma opcji żebym dłużej pracowała, więc dziś poszłam do lekarza, powiedziałam mu o bólach i poprosiłam o zwolnienie i wiecie co? Nie dostałam. Bo zwolnienie i zasiłek chorobowy przysługuje w przypadku choroby. A ani ciąża ani ból nie są chorobą. Więc albo mam pracować, albo siedzieć w domu ale bez zasiłku. Kurde, płacimy prawie najwyższe w Europie podatki... na co? Poczułam się tam jak symulantka, potraktowano mnie jak naciągaczkę... Oczywiscie po wyjściu z gabinetu w płacz. Nie wiem co robić teraz☹☹☹

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie Ty mieszkasz?
Serio współczuję;/ ja sobie tego nie wyobrażam

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
A gdzie Ty mieszkasz?
Serio współczuję;/ ja sobie tego nie wyobrażam

9ewnqqmznpxcwjj5.png
W Szwecji. Ja tego po prostu nie rozumiem... Co ja mam powiedzieć szefowi? Poza tym, on może mnie każdej chwili zwolnić, póki co nie miał powodu ale teraz? Eh. Mam się 'ścisnąć pasem i jeść Paracetamol, to powinno pomoc'

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ależ się wściekłam :( po mojej ostatniej dniowce w pracy stwierdziłam że nie ma opcji żebym dłużej pracowała, więc dziś poszłam do lekarza, powiedziałam mu o bólach i poprosiłam o zwolnienie i wiecie co? Nie dostałam. Bo zwolnienie i zasiłek chorobowy przysługuje w przypadku choroby. A ani ciąża ani ból nie są chorobą. Więc albo mam pracować, albo siedzieć w domu ale bez zasiłku. Kurde, płacimy prawie najwyższe w Europie podatki... na co? Poczułam się tam jak symulantka, potraktowano mnie jak naciągaczkę... Oczywiscie po wyjściu z gabinetu w płacz. Nie wiem co robić teraz☹☹☹

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Jakaś masakra! nie rozumiem takiego podejścia, przecież to w niczym nie pomoże, praca przy ściśniętym brzuchu na lekach! Byłaś u internisty czy ginekologa? Spróbuj może do innego lekarza
 
Do góry