reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też chodzę prywatnie :) mój lekarz jest cały czas pod telefonem i jeśli trzeba przyjmie od ręki, godzina na którą się przychodzi jest orientacyjna, nawet przed gabinetem jest tablica informująca że prosi o wyrozumiałość gdyż do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, więc zawsze jest poślizg około 20 minut, jak daje mi skierowanie na badania zawsze podpowiada gdzie zrobię to najtaniej także nie mogę narzekać :) a dodatkowo przyjmuje 100 metrów od mojego mieszkania :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1517417929-493a0913b351dadc-aaaaaa.jpeg
moja dzisiejsza porcja witamin banan, jabłko, kiwi, pomarańcza i brzoskwinia z puszki [emoji2] ale coś czuję że po to brzoskwinie jeszcze pójdę do kuchni pycha [emoji39]
Jutro jadę do szwagierki i do jej synka zaraz będzie miał 2 miesiące a przed chwilą rodziła ale ten czas leci...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mogę powiedzieć jak to u nas jest, bo pewnie mogą być różnice między szpitalami ;)
Przychodzisz na salę, krótki wywiad jest zbierany, potem podłączenie do tych wszystkich naszych monitorów + maseczka z tlenem. No i jak już wszystko jest gotowe to dożylnie (wenflon jest już wcześniej założony) podajemy leki przeciwbólowe + takie po których usypiasz. Sam zabieg średnio trwa może z 10 minut, zaraz po nim się budzisz i koniec :) Warto przed zaśnięciem skupić się na myśleniu o jak najprzyjemniejszych rzeczach (mimo stresu), bo wtedy ma się super sny :) Powodzenia!
Dzieki! :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
1517417929-493a0913b351dadc-aaaaaa.jpeg
moja dzisiejsza porcja witamin banan, jabłko, kiwi, pomarańcza i brzoskwinia z puszki [emoji2] ale coś czuję że po to brzoskwinie jeszcze pójdę do kuchni pycha [emoji39]
Jutro jadę do szwagierki i do jej synka zaraz będzie miał 2 miesiące a przed chwilą rodziła ale ten czas leci...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
ja mam ostatnio straszną fazę na kiwi :) i jem na okrągło jogurt naturalny + płatki pełnoziarniste+ banan + dużo kiwi + orzechy + pestki słonecznika:) przynajmniej po tym mnie zgaga nie męczy...
a te brzoskwinie, mniam! jutro sobie kupię ;) bo dziś już mi się nie chce do sklepu lecieć
 
Czyli chyba nie ma takich regorystycznych wskazań ze koniecznie od 24-28 tygodnia
ja robiłam z innymi badaniami po skończonym 20 tygodniu i nawet pytałam w przychodni, czy nie za szybko i czy mam przyjść później, to mi powiedziała pielęgniarka, że można właśnie po 20 tygodniu już robić
 
1517417929-493a0913b351dadc-aaaaaa.jpeg
moja dzisiejsza porcja witamin banan, jabłko, kiwi, pomarańcza i brzoskwinia z puszki [emoji2] ale coś czuję że po to brzoskwinie jeszcze pójdę do kuchni pycha [emoji39]
Jutro jadę do szwagierki i do jej synka zaraz będzie miał 2 miesiące a przed chwilą rodziła ale ten czas leci...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
1517419189-4486439d7fd56273-aaaaaa.jpeg

Ja tez dzisiaj se dozyczylam [emoji7]
Plus lody migdały winogrona i lichi [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Hej dziewczyny :) Ale smakowicie te Wasze desery wyglądają :)
U nas ferie... zaczęły się chorobowo... kicha nawet pies..
Do lekarza też chodzę prywatnie, bardzo nadwyreza to budżet domowy ale za to mogę dzwonić gdyby się coś działo, i jakoś mam pełne zaufanie fo swojej pani dr...

Aaaa .. są tutaj mamy z lubelskiego?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja robiłam z innymi badaniami po skończonym 20 tygodniu i nawet pytałam w przychodni, czy nie za szybko i czy mam przyjść później, to mi powiedziała pielęgniarka, że można właśnie po 20 tygodniu już robić
To mnie trochę uspokoilad, dziękuję :-)

A jeszcze tak z innej beczki dziewczyny mam do was pytanie. Wiem że są tu dziewczyny które korzystają z usług medicovera. Ja też mam U nich kartę ale dokładnie nie wiem jakie badania mogę robić na ich koszt. Gdzie uzyskam fachowej odpowiedzi? Dzwoniłam kiedyś na infolinię ale babka nie potrafiła powiedzieć mi jakie usługi sa przypisane do mojej karty i wysłała mi maila z którego tez w sumie nic nie wynika. Skąd mam się dowiedzieć konkretnie jakie mam usługi,badania na tą kartę?
 
Do góry