reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Mecenasowa27 zadzown do najbliŻszego oddziału i zapytaj w rejestracji powinni udzielić odpowiedzi a jak nie to zajedz i zapytaj o ile w Suwałkach jest ich oddzial lub w Augustowie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to dowód...
1517422527-a9404c703638eb18-aaaaaa.jpeg


 
@Just&yna Jak się rejestrujesz ne Bebiko, to trzeba podać adres, potem wyświetla się komunikat, że poinformują o wysłaniu termoforka. Mnie nie informowali, a dostałam:)
Ja mam skurcze przepowiadające. Najczęściej wieczorami, brzuch mi się stawia. Dzisiaj w aucie też, czuję to delikatnie, mniej boleśnie niż @ ale czuje.
Ja dzisiaj wciągnęlam kubeczek lodów kokosowych :)
 
@Jenny26 ale Ty masz faktycznie mały brzuszek...Ja to chyba taki przed ciąża nie miałam...albo tak jak mówi Agars90 twoje mięśnie lepiej trzymają niż nasze...

Hehe ale powiem Ci że ja za wiele nie ćwiczyłam...były oczywiście ataki ambitnej sylwetki ale zapał minął po miesiącu hehe
Zobaczymy jak to będzie dalej[emoji1]
 
@Just&yna Jak się rejestrujesz ne Bebiko, to trzeba podać adres, potem wyświetla się komunikat, że poinformują o wysłaniu termoforka. Mnie nie informowali, a dostałam:)
Ja mam skurcze przepowiadające. Najczęściej wieczorami, brzuch mi się stawia. Dzisiaj w aucie też, czuję to delikatnie, mniej boleśnie niż @ ale czuje.
Ja dzisiaj wciągnęlam kubeczek lodów kokosowych :)
Kokos .... AAaaa wszystko co kokosowe to też chodzi za mną. Ostatnio chyba ze 4 razy kupowałam princesse kokosową...

Kiedyś sporo ćwiczyłam i miałam naprawdę taka fajną figurkę, ale potem się zapuściłam i teraz w ciąży to wychodzi, chociaż staram się coś robić , nie zasiedzieć się, ale i tak już sporo przytyłam a to dopiero połowa. Mam nadzieje,że po narodzinach będę mieć większą motywację do ćwiczenia i trzymania diety. Bo najgorsze jest to że ja uwielbiam jeść....
 
Fajne brzuszki ! Mi się wydaje, że jak na 18 tydz. mam dosyć duży brzuch ale fajny jest, fajnie że już go widać w płaszczyku :)
Dzisiaj byłam u lekarza. Z dzieciem wszystko ok. Zaś fikał :) ale nie widziałam ekranu .12tego mam drugie prenatalne. Już się nie umiem sie doczekać. Ale juz mnie na tą krzywą wysłał , coś szybko, bo widze że wy macie później.
Co do ciuchów ciążowych... to kradnę mężowi koszulki. Ciągle chodzę w wygodnych dżinsach które rosną razem zemną, mam guzik na gumkę , czasem jakieś leginsy ubiorę. W trzeciej ciąży pełny luz .
IMG_20180131_184147.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180131_184147.jpg
    IMG_20180131_184147.jpg
    233,2 KB · Wyświetleń: 341
Wy takie pyszne deserki tu pokazujecie...A ja właśnie wcinam chlebek z pasztetem i ketchupem + ciepła herbatka [emoji1]
Normalnie jak stałam w mięsnym to ten pasztet do mnie się pięknie uśmiechał hehe

Gdzie mi tam do waszych pyszności
 
reklama
Do góry