reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny wiem ze było sle nie pamietam na której stronie. Ci na zime uzywalsycie tzn opryszczkę choroba mnie puszą to ta pipa mi wyskoczyła
Ja zawsze używam płynu do dezynfekcji rąk, ale takiego szpitalnego, jak tylko zaczyna swędzieć, więc albo nie wychodzi, albo krótko się trzyma..

Trzeba spróbować z tym czosnkiem następnym razem.
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ja od jakiegoś czasu Was odczytuje przy czym niewiele pisze bo nie mam doświadczenia w temacie np. Wózków, chust tu chetnie korzystam z Waszych uwag :)
Postanowiłam się odezwać bo przekroczylismy 21 tc i też mam problem z szyjka niestety nie wiem ile miała wcześniej ale 2 tyg temu miała tylko ponad 2.6 cm. Za 2 tyg. kolejna kontrola tylko, że moja ginka nie jest taka wyrywna do zakładania peesara choć ja bym chyba wolała. Martwi mnie to, że te rozwiązania wtedy takie szybkie. Dziewczynki a te Wasze porodporody wcześniejsze w 36 i 37 tc to przez cc czy naturalnie. Jest wtedy szansa na wskazanie do cc?
Jeszcze takie pytanko mogę z Wami zostać? Wpisać się na listę z terminami?
 
Czesc dziewczyny
Ja od jakiegoś czasu Was odczytuje przy czym niewiele pisze bo nie mam doświadczenia w temacie np. Wózków, chust tu chetnie korzystam z Waszych uwag :)
Postanowiłam się odezwać bo przekroczylismy 21 tc i też mam problem z szyjka niestety nie wiem ile miała wcześniej ale 2 tyg temu miała tylko ponad 2.6 cm. Za 2 tyg. kolejna kontrola tylko, że moja ginka nie jest taka wyrywna do zakładania peesara choć ja bym chyba wolała. Martwi mnie to, że te rozwiązania wtedy takie szybkie. Dziewczynki a te Wasze porodporody wcześniejsze w 36 i 37 tc to przez cc czy naturalnie. Jest wtedy szansa na wskazanie do cc?
Jeszcze takie pytanko mogę z Wami zostać? Wpisać się na listę z terminami?
oczywiście, że możesz z nami zostać :) serdecznie zapraszamy:)!
 
Ja dostałam opryszczkę po dość silnym przeziębieniu, żadne naturalne metody mi nie pomagały i musiałam brać duomox, po nim było lepiej, ale osłabiony organizm nie zareagował dobrze i szybko dostałam zakażenia grzybiczego pochwy i opryszczkę wargową właśnie - o tyle niebezpieczną, że nigdy w życiu nie miałam opryszczki, a to był koniec pierwszego trymestru - a ja już po duomoxie, medicorze i na tą opryszczkę musiałam brać heviran dość dużą dawkę. Bardzo się bałam i przepłakałam parę ładnych chwil ze strachem idąc na badania prenatalne, które wtedy nie wyszły od razu dobrze. Na szczęście kolejne wizyty i badania połówkowe, które już miałam potwierdziły, że nasz synek jest zdrowy. Jakiś jednak niepokój we mnie wciąż tkwi. Uspokoję się jednak zupełnie jak już będę go miała w ramionach i wiedziała, że wszystko jest jak być powinno :)
 
Piękne zdjęcia maluchów! :) Ja też jestem po połówkowym i zdjęcie wyszł nie takie super, bo młoda zasłaniała się rączkami jak mogła ;) Nogi też złączone, więc można powiedzieć że nie chce się ujawniać :D No i mała waży już 505g.

Współczuję tych przrjść z szyjkami! Ja miałam 5cm, teraz są 4cm, więs spdek duży, ale nadal szyjka w normie, choć ujście wewnętrzne trochę jakby się otwierało.

O wózku już pisałam - też mam Maxi Cosi Mura i jestem zadowolona, a gondola jest taka w sam raz - jak pojedziemy do Chorwacji w sierpniu to młoda będzie w niej spała (taki plan). Jedno co miałabym ochotę kupić - w temacie wózkowym - to taki wózek retro, baaaardzo mi się podobają :D No ale to byłyby wyrzucone pieniądze, woęc nie kupię ;)
 
Ja dostałam opryszczkę po dość silnym przeziębieniu, żadne naturalne metody mi nie pomagały i musiałam brać duomox, po nim było lepiej, ale osłabiony organizm nie zareagował dobrze i szybko dostałam zakażenia grzybiczego pochwy i opryszczkę wargową właśnie - o tyle niebezpieczną, że nigdy w życiu nie miałam opryszczki, a to był koniec pierwszego trymestru - a ja już po duomoxie, medicorze i na tą opryszczkę musiałam brać heviran dość dużą dawkę. Bardzo się bałam i przepłakałam parę ładnych chwil ze strachem idąc na badania prenatalne, które wtedy nie wyszły od razu dobrze. Na szczęście kolejne wizyty i badania połówkowe, które już miałam potwierdziły, że nasz synek jest zdrowy. Jakiś jednak niepokój we mnie wciąż tkwi. Uspokoję się jednak zupełnie jak już będę go miała w ramionach i wiedziała, że wszystko jest jak być powinno :)
Kochana, skoro badania mówią, że synek zdrowy to tego się trzymaj :) i nie denerwuj na zapas, bo w ciąży nie wolno ;) jak się urodzi, to dopiero się zaczną zmartwienia i rozterki :p
 
Czesc dziewczyny
Ja od jakiegoś czasu Was odczytuje przy czym niewiele pisze bo nie mam doświadczenia w temacie np. Wózków, chust tu chetnie korzystam z Waszych uwag :)
Postanowiłam się odezwać bo przekroczylismy 21 tc i też mam problem z szyjka niestety nie wiem ile miała wcześniej ale 2 tyg temu miała tylko ponad 2.6 cm. Za 2 tyg. kolejna kontrola tylko, że moja ginka nie jest taka wyrywna do zakładania peesara choć ja bym chyba wolała. Martwi mnie to, że te rozwiązania wtedy takie szybkie. Dziewczynki a te Wasze porodporody wcześniejsze w 36 i 37 tc to przez cc czy naturalnie. Jest wtedy szansa na wskazanie do cc?
Jeszcze takie pytanko mogę z Wami zostać? Wpisać się na listę z terminami?

To moja trzecia ciąża i za każdym razem mam problem z niewydolną szyjką. Mój lekarz też nie zakładał mi nigdy pessara ani szwu, za to leżałam na patologii ciąży. Trzeba być dobrej myśli, pomimo problemów obie ciąże zostały rozwiązane w 39tc. Ja miałam cc, ale z innych powodów, sama szyjka nie jest wskazaniem do cięcia, wręcz przeciwnie, ułatwia sn ;)
 
Kochana, skoro badania mówią, że synek zdrowy to tego się trzymaj :) i nie denerwuj na zapas, bo w ciąży nie wolno ;) jak się urodzi, to dopiero się zaczną zmartwienia i rozterki :p
ZUZA.80 dziękuję! staram się :) tak jak mówisz - trzeba zbierać siły na później :) a Ty masz już doświadczenie na tym polu więc wierzę, że masz rację :)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Ja dziś od rana siedzę w i ternecie i oglądam wózki. Za duży wybór ...
Mam na oku Adamex Barletta, Tako Moonlight i Expander Mondeo Eco. Musimy się wybrać do jakiejś hurtowni wózków w Krakowie i obejrzeć na żywo. Wiecie może gdzie w Krakowie jest jakaś hurtownia i żeby ceny miała nie najgorsze ?

Ja mam połówkowe już za 4 dni w tą sobotę :D:D:D:D:D Ciekawa jestem bardzo co tam u muszka słychać i czy pokażę buźkę ;)
A za tydzień wizyta u gina :)
 
Do góry