reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Tylko? Masakra ja to już się spaslam. W ciągu tego tygodnia już ponad kilogram na plusie. Od początku ciąży mam już 8-9kg na plusie a jak dalej będę tak tym to na koniec będę chyba 30 na plusie :/
Ja 2 tyg temu mialam 1.9kg.
Teraz nie wiem bo nie mam wagi [emoji23] 8 lutego wizyta to się okaże co i jak

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Ja na razie +2kg. I mnie to martwi bo w poprzedniej ciąży byłam na 0 w tym czasie [emoji23]

A właśnie. Nie wiem czy któraś z was ma bole pleców między łopatkami i pod przy długim schylaniu się, np gotowaniu. Ja miałam i znalazłam inny sposób niż ćwiczenia [emoji38] Zaczęłam nosić codziennie pajączek. Nie dość że nie boli, to już się tak nie garbię [emoji28]

A co do krwi pępowinowej, bo widziałam że kiedyś pisałyście. My przy pierwszym synku pobieraliśmy ze względu na to, że mój mąż choruje na cukrzycę typu 1. Zdecydowaliśmy się zapłacić z góry, bo wychodzi taniej. Także mamy problem z głowy na 18 lat. Ale mam nadzieje że nie będzie potrzebna.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doszła do mnie właśnie poduszka fikuszka (taka firma), w kształcie rogala i jestem zachwycona! :biggrin2: chyba się z nią nie będę już rozstawać :laugh2:

Byłam dzisiaj w pracy zawieźć kolejne zwolnienie i powiem Wam szczerze, że jakoś nie brakuje mi tego (pracuję w żłobku), jedynie co to spotkania się z koleżankami z pracy, takich zwykłych rozmów "o niczym", żeby wyjść gdzieś i takiej rutyny... Zauważyłam że po takiej przerwie mam więcej cierpliwości do dzieciaków, ale za to przeszkadzał mi już ten gwar :unsure: człowiek za szybko się przyzwyczaja do dobrego ;)
 
Tylko? Masakra ja to już się spaslam. W ciągu tego tygodnia już ponad kilogram na plusie. Od początku ciąży mam już 8-9kg na plusie a jak dalej będę tak tym to na koniec będę chyba 30 na plusie :/
Nie tylko Ty , ja również mnie więcej tyle jestem na plusie :) Nie wiem co będzie po ciąży, ale dieta i ćwiczenia na pewno jak już będę mogła.
O pieluchach póki co wcale nie myślałam ale chyba będę kupowała pomiędzy pampersami a tymi z tesco bo wiele dobrego słyszałam a co dzidzi przypasuje to jeszcze zobaczymy :)

Też dziś byłam w pracy zrobiłam sobie spacer, pośmiałam się z koleżankami, pogadałyśmy o głupotach. Ale za pracą samą w sobie nie tęskni mi się, dobrze mi w domeczku się siedzi i odpoczywa :) właśnie zaczynam odpoczywaniem bo trochę się złaziłam dziś.
Dwa tyg temu na wizycie szyjka moja miała około 4 cm. Teraz w środę będzie znów sprawdzana oby nic się nie zmieniło.
 
Ja jestem trochę zaskoczona szybkością przybierania na wadze więc postanowilam ze teraz naprawdę już czas się ogarnąć i odstawić słodycze do minimum bo dla dziecka one tez wcale.dobre nie sa na pewno i od poniedziałku ćwiczenia z Edyta litwiniuk
 
Ja ogólnie po prostu jem częściej, pewnie też więcej słodyczy niż zwykle, ale ogólnie po prostu częściej chce mi się jeść. W porównaniu do innych fakt to dużo, jak niektórzy z dziewczyn piszą że przytyly kilogram czy dwa, ale n staram się tez tak nie porównywać bo u każdego to jest inaczej. Ale też staram się dużo spacerować, i tak samo będę sobie ćwiczyć tylko regularniej niż do tej pory

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak sako mam około 7kg do przodu. Jadłam zawsze 5posilkow regularnie teraz muszę jesc mniej a częściej wiec wychodzi 6 a nawet 7. Nie obrzeram się. Mam smaka na coś słodkiego nie odmawiam ale oczywiście do tych rzeczy umiar jest zachowany. To kwesta indywidualna moim zdaniem.

A teraz inne pytanie co na ból gardła bo czuje ze zaczyna mnie coś drapać.. 14.02 dop wizyta .
 
Ja tak sako mam około 7kg do przodu. Jadłam zawsze 5posilkow regularnie teraz muszę jesc mniej a częściej wiec wychodzi 6 a nawet 7. Nie obrzeram się. Mam smaka na coś słodkiego nie odmawiam ale oczywiście do tych rzeczy umiar jest zachowany. To kwesta indywidualna moim zdaniem.

A teraz inne pytanie co na ból gardła bo czuje ze zaczyna mnie coś drapać.. 14.02 dop wizyta .
mnie gardło drapie od wczoraj :( w aptece Pani mi dała tableki do ssania pre-nalen i tantuum verde do psikania gardła, pomaga :)
 
reklama
Ja mam 1 kg na plusie, w sumie to ja już przed ciążą jadłam raczej dużo, co 3 h, a teraz normalny apetyt wrócił mi dopiero jakieś 3 tygodnie temu, wcześniej jadłam mniej niż zwykle.
Też staram się więcej ruszać, mam nadzieję, że zatoki już mi odpuszczą i będę mogła chodzić na basen :) a tymczasem aktywizuję się drobnymi ćwiczeniami i spacerami, tak było dzisiaj :)
Na gardło jak byłam chora w 8 tygodniu dostałam Argentin T do psiukania - bardzo fajna rzecz, bo z jonami srebra,więc leczy i zabija bakterie/ wirusy/ grzyby i jeszcze do ssania Isla. Tantum Verde mi nie pomagało, ani w pastylkach ani psiukane, te pastylki jakieś takie mocno słodkie do tego jak dla mnie.
 

Załączniki

  • 3.JPG
    3.JPG
    80 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
Do góry