reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Na przednim siedzeniu też jest ten isofix? Myślimy jak upchnąć 3 foteliki do auta i najlepszym rozwiązaniem będzie posadzenie jednaj z dziewczyn z przodu...
my też się zastanawiamy, jak upchnąć trójkę dzieci i psa do naszego dość sporego kombiaka ;) i doszliśmy do wniosku, że raczej czeka nas zmiana auta na większe - takie 6- lub 7-osobowe. mąż już nawet dość intensywnie się rozgląda i porównuje :D jest nawet takie jedno (nie pamiętam nazwy), co ma odkurzacz wmontowany z tyłu :)
 
reklama
Dziewczyny jestem u rodziców na kilka dni i weszłam do galerii zobaczyć czy coś na siebie dostanę.... weszłam do Sinsay i strzał w 10!!! Są takie promocje,mnóstwo luźnych swetrów, bluzki takie zwykle też pokupiłam,nie sa najlepsza jakościowo Ale na okres ciąży ok:) wyszłam 100 zł A mam 3 sweterki i 3 bluzki...jak to nie wiele do szczęścia potrzeba. Buziaki i miłego Dnia
 
Mój mąż ruchy córeczki już czul[emoji4]maleńka czasami tak podskakuje że widać po brzuchu drgania [emoji4]fajne uczucie [emoji4] najbardziej aktywna jest ok. 11, 14 i wieczorkiem szaleje dość długo [emoji4]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
my też się zastanawiamy, jak upchnąć trójkę dzieci i psa do naszego dość sporego kombiaka ;) i doszliśmy do wniosku, że raczej czeka nas zmiana auta na większe - takie 6- lub 7-osobowe. mąż już nawet dość intensywnie się rozgląda i porównuje :D jest nawet takie jedno (nie pamiętam nazwy), co ma odkurzacz wmontowany z tyłu :)
O jaa! Odkurzacz?! Bomba!

My też mamy spore kombi. Na upartego upchnęlibyśmy poddupnik na środku, z tyłu, ale to raczej kiepski pomysł.
Jeśli chodzi o auta 6-7 osobowe to nie wiem, które macie na oku, ale często te dodatkowe siedzenia mają dokładane praktycznie w bagażniku, więc gdyby ktoś w tył wjechał to czarno to widzę...
 
O jaa! Odkurzacz?! Bomba!

My też mamy spore kombi. Na upartego upchnęlibyśmy poddupnik na środku, z tyłu, ale to raczej kiepski pomysł.
Jeśli chodzi o auta 6-7 osobowe to nie wiem, które macie na oku, ale często te dodatkowe siedzenia mają dokładane praktycznie w bagażniku, więc gdyby ktoś w tył wjechał to czarno to widzę...
tych siedzeń w bagażniku to jesteśmy świadomymi i takie auta z góry odrzuciliśmy (a jest ich większość w tej kategorii niestety :(). mąż bierze pod uwagę chrysler town&country, honda odyssey (dopytałam męża i ona ma odkurzacz :)) i toyota sienna. zobaczymy co się trafi, bo chcemy używany a dużo ich tak na rynku wcale nie ma
 
Uważam tak jak waniliowe...

Bo są pewnie osoby, kt odezwały się kilka, razy, mało się udzielają a tylko czytają, czyli nie wiemy nic za bardzo o nich, więc nie ma pewności czy są "prawdziwe", a już kilka przypadków tu miałyśmy takich...

no nie wiem, bo ja np, po prostu nie wrzucam często zdjęć, nie lubię też się wypowiadać zbyt dużo tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża i mam więcej pytań niż odpowiedzi ;)
 
O jaa! Odkurzacz?! Bomba!

My też mamy spore kombi. Na upartego upchnęlibyśmy poddupnik na środku, z tyłu, ale to raczej kiepski pomysł.
Jeśli chodzi o auta 6-7 osobowe to nie wiem, które macie na oku, ale często te dodatkowe siedzenia mają dokładane praktycznie w bagażniku, więc gdyby ktoś w tył wjechał to czarno to widzę...
nie używajcie poddupników :( przy okazji oglądania materiałów o fotelikach tafiliśmy też na ten:
 
A właśnie polecacie kupować te bazy isofix? Bo jak patrzyłam to kurcze one kosztują drugie tyle co fotelik... Czy zwiększają znaczącą bezpieczeństwo, czy raczej chodzi o wygodę przy wpinaniu i przenoszeniu fotelika? My chyba wybierzemy fotelik maxi cosi cabriofix właśnie. Jest cięższy od tego city o kilogram ale wydaje się być porządniejszy
musiałabyś poczytać, ale są foteliki (bodajże Recaro), które np, w tetach bezpieczeństwa otrzymały 4 gwiazdki a wpięte do bazy - już 5. Na allegro są zestawy fotelik + baza, różnych firm, tam wychodzi ten zestaw taniej niż np. w smyku
 
Hej hej :)

Ja do tej pory jeszcze NIC nie kupiłam dla maluszka więc jestem chyba daleko w tyle za Wami... :D Po tych badaniach daję sobie zielone światło :) Aha i kupiłam wczoraj te ciążowe spodnie z h&m- meeega wygodne! Dzięki dziewczyny za polecenie ich. Od razu poczułam ulgę :)

Ja tez jeszcze nic nie kupilam :)

Dzisiaj uznałam, ze moj mąż mentalnie jest gotowy na drugie - noce nieprzespane.
Starsza corka w nocy wiercila sie przez 2 h ciagle wolajac - "Tato, niam niam", "Tato, daj lalę!", "Tato! Nie ma koca. Gdzie jest koc?". Ma 21 miesiecy, gada jak najęta. I rano moj maz wstaje. Orzekam - Och ciezka noc. Marysia tyle razy sie budzila. A on - wcale nie tyle. No moze z 15 minut...
Nie wierzy mi w te 2 godziny :D
A właśnie polecacie kupować te bazy isofix? Bo jak patrzyłam to kurcze one kosztują drugie tyle co fotelik... Czy zwiększają znaczącą bezpieczeństwo, czy raczej chodzi o wygodę przy wpinaniu i przenoszeniu fotelika? My chyba wybierzemy fotelik maxi cosi cabriofix właśnie. Jest cięższy od tego city o kilogram ale wydaje się być porządniejszy
Zalezy od wygody i od modelu auta.
Niektore auta nie maja isofixu i musi byc baza. W tych co maja bez bazy da sie spokojnie obejsc. Fakt - trzeba nabrac wprawy w opinaniu pasami.
Ja też jeszcze nic nie kupiłam - wstrzymuje się do połówkowych i wtedy zacznę :) więc nie jesteś sama :)
Spodnie z hm też kupiłam I miałam takie samo odczucie jak Ty po ich przymierzeniu - mega wygodne :)
My z mężem ostatnio w Smyku oglądaliśmy wózki i bardzo nam się spodobał Bebetto Tito (w porównaniu do innych wydawał się bardzo dobrze wykonany).. Niestety w internecie nie ma używek.. A chcieliśmy kupić używany wózek.
A mam pytanie odnośnie łóżeczek - musimy z mężem zaopatrzyć się w łóżeczko turystyczne że względu na to, że często wyjeżdżamy..
Przypadło nam bardzo do gustu takie:
Link do: Chicco Łóżeczko Dostawne Next2Me Silver - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Zdaję sobie sprawę, że ono będzie na krócej niż takie standardowe, ale na pierwszy rzut oka wydaje się bardziej komfortowe że względu na to, że można je przystawic do łóżka.. I sama już nie wiem..





Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Elciaaaak - to lozeczko to byla w mojej ciazy jedna z tych rzeczy, nad ktorymi ostatecznie sie rozmyslilam i baaardzo zaluje. Teraz bez gadania mam zamiar kupic. Sledze wlasnie allegro i olx pod katem uzywanych. Jak Marysia byla mala nocowalismy u przyjaciol i wtedy dostalismy je na noc dla Malej i zbawienne bylo.

Na start nie mam zamiaru nawet rozkladac zadnego innego lozeczka - tylko to Chicco.
Z mojej perspektywy - ogromnie wygodna sprawa. Przenosne - mozna go przemieszczac po domu, leciutki, bezpieczne, przy lozku, wiec dla kp idealne!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry