reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Chyba wygody bardziej niz bezpieczeństwa, ale jak dużo będziesz jeździć to moim zdaniem warto. Ja mam cabriofix a bazę te tańsza (isobase czy coś takiego) bo ta druga nie pasowała nam do auta które mieliśmy jak kupowaliśmy fotelik
A isofix to nie są te "sprzączki" w środku siedzenia, do ktorych przyczepia sie fotelik?
 
A właśnie polecacie kupować te bazy isofix? Bo jak patrzyłam to kurcze one kosztują drugie tyle co fotelik... Czy zwiększają znaczącą bezpieczeństwo, czy raczej chodzi o wygodę przy wpinaniu i przenoszeniu fotelika? My chyba wybierzemy fotelik maxi cosi cabriofix właśnie. Jest cięższy od tego city o kilogram ale wydaje się być porządniejszy
Zależy od auta, jak my wymienialiśmy fotelik córce z nosidełka na siedzący, to przymierzaliśmy fotelik na bazie ISOFIX i latał, nie wiem jak to ująć, ale nie pasował do auta tak idealnie, a ten sam fotelik bez ISOFIXa przylga idealnie...
Wogole uwielbiam go za to że ma tak jakby podwyższenie i córka od początku widział przez okno wszystko, a jak patrzę na niektóre foteliki znajomych, to dzieci (szczególnie te małe doi2 lat) siedzą tak nisko że nie widzą nic...
Mamy By safa.
 
U nas na kopniaki tata musi jeszcze poczekać, bo łożysko jest na przedniej ścianie i jeszcze nie da się poczuć pod ręka. Starszy syn już nie może się doczekać, chyba bardziej niż mąż, bo co kilka dni pyta czy już
Łożysko też mam na przedniej ścianie....I dziwię się że ja te ruchy tak szybko czułam?w tym tygodniu to widać gołym okiem czasami...fakt nie koło pępka tylko bardziej bokami i dołem...chyba tak mocno uderza ...A ja się cieszyłam że niby lekko[emoji12] albo pokaże na co ja stać....[emoji12] [emoji16] [emoji7]

 
A isofix to nie są te "sprzączki" w środku siedzenia, do ktorych przyczepia sie fotelik?
Nie wiem, jak pisałam ja mam isobase która jest mocowana do dowolnego siedzenia pasami i ma dodatkowo taki obciążenie, które opada w dół siedzenia. Ta moja baza jest bardzo stabilna
 
Ostatnia edycja:
Na przednim siedzeniu też jest ten isofix? Myślimy jak upchnąć 3 foteliki do auta i najlepszym rozwiązaniem będzie posadzenie jednaj z dziewczyn z przodu...
Chyba zależy od modelu auta... Aczkolwiek nie wiem czy od któregoś tam roku nie jest to standard..
Na siedzeniach jest zawsze naszywka z informacją o tym.
Albo poszukaj na necie w specyfikacji modelu..
 
Łożysko też mam na przedniej ścianie....I dziwię się że ja te ruchy tak szybko czułam?w tym tygodniu to widać gołym okiem czasami...fakt nie koło pępka tylko bardziej bokami i dołem...chyba tak mocno uderza ...A ja się cieszyłam że niby lekko[emoji12] albo pokaże na co ja stać....[emoji12] [emoji16] [emoji7]

Ty jesteś duużo szczuplejsza ode mnie to może dlatego? Ja mam jeszcze "dodatkową warstwę ochronną" na brzuchu :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry