reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
JustYs21, o kurcze to nie fajnie, że coś wyszło nie tak ale w sumie dobrze, że ktoś to dostrzegł, bo w razie czego będzie można pomóc. Trzymam mocno kciuki, żeby jak najszybciej minęło !!
 
U mnie lekarz też nie sprawdzał szyjki macicy jeszcze, widocznie uważa że nie ma takiej potrzeby, a ja mu ufam.

Jeśli chodzi o zdjęcie 3D i 4D na.badaniach polowkowych to mnie nie pytał czy chce takie zdjęcie,sam zrobił i nic dodatkowo nie płaciłam.

U mnie na badaniu tez wszystko w porządku. Maluch nie chciał współpracować i sobie leżał na brzuszku, musiałam iść zjeść coś słodkiego i się pogimnastykowac trochę żeby się odwrócił i później pięknie było widać brzuszek i serduszko. Oczywiście się wstydził i rączkami zakrywal buzke ale udało się zróbic ładne zdjęcie :-)

1516308416-842d981178db712f-aaaaaa.jpeg


Byliśmy tez w smyku i kupiłam kilka rzeczy i dostałam już ubranka które zamówiłam na grupie na fb,.jutro zrobię zdjęcie i się pochwalę :-)
ślicznosci :) znacie płeć?
 
Mi się rożki podobają i napewno jeden zakupie, zwłaszcza że nie wiadomo jakie będzie lato....ostatnio nie było upałów całymi dniami, więc rożek może się przydać. A otulacz do kompletu również:)
 
Dziewczynki ja tez juz dzis po wizycie. W 16 tygodniu doktor nie widziala siusiaka ale dziewczynki tez nie chciala potwierdzic. I okazalo sie ze bedzie synek :)
Co do 3d i 4d to u mojej doktor tez nie ma problemu bo to tylko przelaczenie widoku na ekranie. No ale chodze prywatnie ale cena za wizyte nie jest zalezna od tego czy to 2d czy 4d.
Mysle ze warto zrobic na pamiatke 3d ale faktycznie troszke pozniej, jak rysy beda wyrazniejsze :)
Ktoras pytala o badanie szyjki, ja mialam badana na poprzedniej i dzisiejszej wizycie i okazalo sie ze sie przez te czas skrocila ale mam zalecone tylko zeby wiecej czasu spedzac na odpoczynku ;)
 
paulinka7.06, gratuluję synka :D
To chyba więcej dziewczynek u nas na czerwcowkach !?

Dziewczyny, a ma może któraś z Was takie bóle tych kości w pośladkach ? Nie wiem jak to nazwać fachowo :( (nie raz jak na rowerze długo nie jeździłam to później też mnie te kości od siodełka bolały) :p
Jak poleżę długo na jednym boku to gdy wstaje lub się odwracam bolą mnie i jak poleżę na plecach i chce się odwrócić to też je czuje, a najgorsze jest to, że jak chodzę to cały czas pobolewania...
W pierwszej ciąży spojenie łonowe mi się rozchodziło, bo córa miała dziwne ułożenie i leżała bliżej kregoslupa to ból był niesamowity (ale nie pamiętam czy w kroku też mnie bolało). Boję się bardzo, żeby to nie były tego poczatki ... :(
 
reklama
paulinka7.06, gratuluję synka :D
To chyba więcej dziewczynek u nas na czerwcowkach !?

Dziewczyny, a ma może któraś z Was takie bóle tych kości w pośladkach ? Nie wiem jak to nazwać fachowo :( (nie raz jak na rowerze długo nie jeździłam to później też mnie te kości od siodełka bolały) :p
Jak poleżę długo na jednym boku to gdy wstaje lub się odwracam bolą mnie i jak poleżę na plecach i chce się odwrócić to też je czuje, a najgorsze jest to, że jak chodzę to cały czas pobolewania...
W pierwszej ciąży spojenie łonowe mi się rozchodziło, bo córa miała dziwne ułożenie i leżała bliżej kregoslupa to ból był niesamowity (ale nie pamiętam czy w kroku też mnie bolało). Boję się bardzo, żeby to nie były tego poczatki ... :(
na chwilę obecną mamy potwierdzonych 17 dziewczynek i 15 chłopców :):
Link do: Lista czerwcowych mam 2018
 
Ostatnia edycja:
Do góry