reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witajcie w Nowym Roku, wszystkiego dobrego oraz samych szczęśliwych rozwiązań ;) trochę mnie nie było, ale już nadrobiłam. Ja połówkowe mam umówione na 16 stycznia, mój doktor mi je wykonuje (chodzę prywatnie do Żor) , Wy wszystkie idziecie gdzie indziej czy jak? Bo nie wiem czy jest jakaś różnica? Ja już weszłam w 18 tydzień i o niebo lepiej się czuje, wieczorami tylko jakoś brzuch mnie boli. Co do wózków trz się powoli rozglądam, no we wrześniu sprzedałam po synku wózek no i trzeba coś kupić, myślę nad Adamex Barletta ale różne opinie posiada, więc jeszcze pomyślę. Miłego południa

PS. Witam mamy, które nie dawno dołączyły :)
 
reklama
Witajcie w Nowym Roku, wszystkiego dobrego oraz samych szczęśliwych rozwiązań ;) trochę mnie nie było, ale już nadrobiłam. Ja połówkowe mam umówione na 16 stycznia, mój doktor mi je wykonuje (chodzę prywatnie do Żor) , Wy wszystkie idziecie gdzie indziej czy jak? Bo nie wiem czy jest jakaś różnica? Ja już weszłam w 18 tydzień i o niebo lepiej się czuje, wieczorami tylko jakoś brzuch mnie boli. Co do wózków trz się powoli rozglądam, no we wrześniu sprzedałam po synku wózek no i trzeba coś kupić, myślę nad Adamex Barletta ale różne opinie posiada, więc jeszcze pomyślę. Miłego południa

PS. Witam mamy, które nie dawno dołączyły :)[/QU
usg połówkowe powinien wykonać lekarz, który ma certyfikat FMF (był gdzieś tu link do listy lekarzy). jeśli Twój gin nie ma, to powinien Cię wysłać do innego. ja też mam połówkowe umówione na 16 stycznia :)
 
Swoją drogą zazdroszczę, że większość z Was zna już płeć. U Nas maluszek.na prenatalnych pokazał język, pomachał rączką i na tym się skończyło :)
U nas nogi ktosiek mia złączone cały czas, nawet jak doktor uderzał głowica po brzuchu żeby dzidzia się poobracała to nadal nogi złączone były..
Śmialiśmy się, że się dziecko wstydzi. [emoji6]
W 1szej ciąży ten sam dr na tym prenatalnym powiedział że prawdopodobnie dziewczynka i się nie pomylił, więc byłam ciekawa co powie.
Swoją drogą zazdroszczę, że większość z Was zna już płeć. U Nas maluszek.na prenatalnych pokazał język, pomachał rączką i na tym się skończyło :)
 
Angelika.Jadwiga dokładnie tak jak ZUZA napisała, lekarz powinien mieć certyfikat, niektórzy lekarze robią te badania bez niego "bo mają dobry sprzęt" ale niestety to nie to samo..
W Żorach w Sonomedico mają odpowiednie sprzęt i specjalistów.
 
Moje połówkowe 12.01. już nie mogę się doczekać [emoji4] Jeśli o wagę chodzi to już ponad 4 kg na plusie... Chyba że względu na brak jakichkolwiek mdłości... Wręcz przeciwnie ogromną ochotę na słodkie co już na szczęście minęło [emoji4]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam prenatalne połówkowe 5 stycznia. Boję się jakoś tych badań bo synek urodził się z wadą serca i boję się powtórki. Potem czeka mnie badanie echo serca to już w ogóle chyba padnę na zawał. I jeszcze to łożysko nieszczęsne nisko ułożone. Oby się podniosło bo depresji dostaje.
 
Jakie dziwne zasady zapisywania?

Ja byłam tam w 1szej ciąży też na USG ok 12 tc i na połówkowych, oraz teraz na tym 1szym. Połówkowe przede mną. W 1szej ciąży płaciłam za wizyty a teraz miałam skierowania i złego słowa nie powiem. Lekarz bardzo miły i wszystko dokładnie mówił, tłumaczył, nie patrząc na to czy place czy nie...
Poza tym ta klinika jest bardzo polecana, specjaliści są bardzo dobrzy wszyscy.
Tej placówki w Gliwicach nie znam, bo nawet się nie orientowałam, Żory mam
bliżej, więc nie kombinowałam. ;)

Chciałam zapisać się na piątek po pracy (na 15) i Pani w rejestracji powiedziała, że mnie nie zapisze bo na 14 jest wolna wizyta a lekarz nie będzie na mnie czekać godzinę, ale mam dzwonić bo jak ktoś się wpisze to zostanę zapisana. A inne terminy nie pasowały ze względu na moje godziny pracy i musiałam szukać gdzie indziej, bo bałam się, że stracę czas na prenatalne.

Ja żałuję, że płeć poznamy po wyprzedażach i tyle okazji na ciuchy dla noworodka mi przepadnie :D
 
Chciałam zapisać się na piątek po pracy (na 15) i Pani w rejestracji powiedziała, że mnie nie zapisze bo na 14 jest wolna wizyta a lekarz nie będzie na mnie czekać godzinę, ale mam dzwonić bo jak ktoś się wpisze to zostanę zapisana. A inne terminy nie pasowały ze względu na moje godziny pracy i musiałam szukać gdzie indziej, bo bałam się, że stracę czas na prenatalne.

Ja żałuję, że płeć poznamy po wyprzedażach i tyle okazji na ciuchy dla noworodka mi przepadnie :D
Jeśli pracujesz to przysługuje Ci wolne na badania, wizyty itp
 
reklama
Do góry