reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Gosia101318 Dziękuje :* mamy jeszcze troszkę czasu wiec na spokojnie :)
Wyobraź sobie, że ze strachem w oczach pokazałam mojemu B przykładowe wiązania i jak to z dzieckiem wygląda i ... jest zachwycony :) Powiedział, że idzie ze mną na naukę :)
Super bo nie spodziewałam się, że będzie do tego tak przekonany! Powiedział, że o wiele bardziej woli chusty niż targanie wózka :D
 
reklama
Gosia aż sprawdziłam co to są makiełki [emoji4]
U nas robi się podobne makówki ale z pieczywem typu bułka czy chałka a nie z makaronem.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia aż sprawdziłam co to są makiełki [emoji4]
U nas robi się podobne makówki ale z pieczywem typu bułka czy chałka a nie z makaronem.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

Z pieczywem też znam, ale bardziej mi smakują z makaronem. Ja robie z orzechami laskowymi i migdałami, miodem. Takie bardzo proste, bo te z dużą ilością składników nie wszystkim smakują i też po kolacji wigilijnej każdy jest tak najedzony, że te makiełki to u nas takie słodkie danie na koniec. W tyn roku kupiliśmy teściowej maszynkę do mielenia, więc będzie łatwiej - nie trzeba będzie maku trzeć pałką ;)
 
Makiełki to to samo co łazanki z makiem? Uwielbiam! Tak samo jak kutie :)
Dziewczyny z Podlasia - czy któraś z was poleca doradcę chustowego? Słyszałam że lepiej już teraz się tego nauczyć bo potem z brzuszkiem bedzie ciężko :p
 
Z pieczywem też znam, ale bardziej mi smakują z makaronem. Ja robie z orzechami laskowymi i migdałami, miodem. Takie bardzo proste, bo te z dużą ilością składników nie wszystkim smakują i też po kolacji wigilijnej każdy jest tak najedzony, że te makiełki to u nas takie słodkie danie na koniec. W tyn roku kupiliśmy teściowej maszynkę do mielenia, więc będzie łatwiej - nie trzeba będzie maku trzeć pałką ;)
A ja z rodzynkami i miodem, ew z migdałami, też nie lubię takich przesadzonych, tym bardziej że u na się jeszcze moczkę robi z dużą ilością bakalii.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
My się będziemy uczyć na moim B :)

Dobrze jest przygotować się na min.2 lekcje chustowania. Warto skontaktować się wcześniej z doradcą i dopytać. Napomnę tylko, że doradcy mają na stanie lalki anatomiczne na których najpierw trzeba się nauczyć i dopiero po kilku - kilkunastu próbach wiązania na lalce zaczyna się motać maluszka. Ja mimo tego, że nosiłam też spotkam się z koleżanką, która kest doradcą, żeby mi przypomniała jak się mota takiego maluszka ;)
 
Hej dziewczyny.
Polecalyscie jakieś planszowki. Mógłbyście polecić jakaś grę dla 4 i 9 letnich dziewczynek?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry