reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie weekend cały jak najbardziej na plus. Gorzej z dzisiejsza noca, obudziłam się dwie godziny temu i nie moge spac. Strasznie mnie pieka cale okolice intymne i co chwilę latam do toalety.. jakaś masakra :( Dziewczyny, czy my mozemy cos stosowac na takie pieczenie czy lepiej do lekarza??

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Do lekarza. Koniecznie. Infekcje w ciąży sa bardzo częste ale też niebezpieczne
 
reklama
Do lekarza. Koniecznie. Infekcje w ciąży sa bardzo częste ale też niebezpieczne

Jeżeli to jakaś grzybica to można stosować maści na okolice intymne. W pierwszej ciąży bardzo często mnie łapała infekcja, jednak najlepiej do lekarza niech powie co zastosować.

Ja dzisiaj też zamierzam porwać się przedświątecznym porządkom :) Trzeba w koncu okna pomyć i firanki zmienić :) zobaczymy ile w tym moich zamiarów na sily :)
 
Ja dzisiaj też zamierzam porwać się przedświątecznym porządkom :) Trzeba w koncu okna pomyć i firanki zmienić :) zobaczymy ile w tym moich zamiarów na sily :)

Hej kochana juz ktos tutaj wspominal - uwazaj z tym myciem okien I firankami - nie powinno sie tego robic w ciazy



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak z ciekawości. Zdarzają wam się nadal bóle podbrzusza? Bo nie wiem czy się stresować tym że mnie ciągle boli jakoś tak.. Okresowo.
 
Zdarzają, lekarz ostatnio tłumaczył mi ze nasze narządy maja tak jakby pamięć ;) i przez te pierwsze miesiące może dochodzić właśnie do skurczy jak przed okresem itd poza tym wszystko się tez rozrasta wiec tez można chyba od tego odczuwać dyskomfort, tyle wiem a ile w tym prawdy ? [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w niedzielę kończę 14 tydzień a nadal tak fatalnie się czuje.. Ma też któraś na tym etapie tak kiepskie samopoczucie? I kto by pomyślał, że to moja trzecia ciąża.. Dwie poprzednie to bez porównania, można rzec bajka ;)

Ja mam 12 tydzień i mi trochę przechodzi. To też moja trzecia ciąża i mam wrażenie, że szybciej się męczę, do tego nic mi się do tej pory nie chciało, ale na szczęście pomału "wraca mi energia do życia".. Myślę, że pogoda też robi swoje - szaro, buro, jeszcze jak śnieg był to było bardziej optymistycznie, a teraz ta szaruga jest przygnębiająca... :/
 
Czy byłas u lekarza?
Na wzdęcia kazała mi Pani doktor brać nospę 3x1 i espumisan 3x1 i olaboga pomogło!
Pij dużo płynów chociaż :(
Ja na wzdęcia piłam rano letnią wodę z cytryną na czczo, jadłam śliwki, jabłka, mandarynki i faktycznie dużo piłam. Nie brałam żadnych leków, po tygodniu samo "puściło" :)
 
Hej kochana juz ktos tutaj wspominal - uwazaj z tym myciem okien I firankami - nie powinno sie tego robic w ciazy



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To zależy jak się czuje ...firanki to faktycznie odpuść ale z myciem uważaj nie przemeczaj się...Ja mylam niedawno ale uważałam przy tym i jedno okno co dwa dni z przerwa w trakcie robilam

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś w Lidlu, kupiłam koszule do karmienia i te rajstopy, myślałam że będą grubsze trochę..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mycie okien i firanki sobie odpuszczam, mąż jak wróci to to zrobi. Pomijam fakt ,że trochę niezdara ze mnie, żebym spadła potknęła się przy schodzeniu , nie nie dziękuje tym razem ;)


@KikaRika Też mam zamiar zajrzeć do Lidla ciekawe czy coś jeszcze będzie w ogóle. Ale i tak najbardziej mnie ciągną już te ciuszki dla dzidziusia :D
 
Do góry