reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Witajcie w niedzielę. Ja dzisiaj się lenię ile mogę :) Śnieg u nas sypie od kilku godzin, jest pięknie :) Ale to tylko do rana i roztopi się. Marzę o takich prawdziwych świętach ze śniegiem, już tyle lat bez śniegu.
Widziałyście nową promocje w Rossmann ? 4 różne produkty dla maluchów - dwa dostaniecie gratis. Z kartą ross.
Ja dzisiaj musiałam skorzystać. Kupiłam chusteczki nawilżane, kremy do pielęgnacji. Dla młodego i starszego :) Oszczędzilam ponad 30 zł :) mała rzecz a jak cieszy :D
 
My po weekendzie lenistwa...Już jutro idę podglądać dzidzie ...W końcu doczekalam się...3-4tygodnie w takim wypadku to wieczność dla nas dziewczyny...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
A poza tym wzięło mnie na ogladanie łóżeczek i komody i przewijakow...już niedługo [emoji1]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łał! U nas też makiełki królują - w sumie dodajemy rodzynki i orzechy włoskie - inoczywiście miód i masło. Kiedyś robiłam z łazankami a teraz kupuję takie kokardki mini :)

Miałam dziś kryzys - dosłownie pół dnia przespłam, ale obstawiam że to po tym koszmarnym obżarstwie przez ostatnie dwa dni ;) Teraz pewnie będę miała problem z zaśnięciem :p

Jestem totalnie poza tematem chust, bo najzwyczajniej na świecie nie chciałoby mi się ich zawiązywać ;) Ale sama idea mi się podoba! U nas będzie auto i wózek ;)
 
Makiełki to to samo co łazanki z makiem? Uwielbiam! Tak samo jak kutie :)
Dziewczyny z Podlasia - czy któraś z was poleca doradcę chustowego? Słyszałam że lepiej już teraz się tego nauczyć bo potem z brzuszkiem bedzie ciężko :p

ja byłam w Centrum Naturalnego Rodzicielstwa Link do: O nas - Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT
Było bardzo fajnie :)
Jak byłam na tym spotkaniu to były: rodzice z 3 miesięcznym dzieckiem (zalecił im ortopeda noszenie dziecka w chuście), dziewczyna w ciąży chyba z 8 miesiąc (ale trochę brzuch jej nie pozwalał dobrze wiązać lalki), ja z własnym 8 tygodniowym szkrabem. Polecam chustonoszenie. Mój M nie mógł wtedy uczestniczyć w spotkaniu, ale pokazałam mu wszystko i jak czasem gdzieś wychodziliśmy to sam ją nosił :)
 
U mnie weekend cały jak najbardziej na plus. Gorzej z dzisiejsza noca, obudziłam się dwie godziny temu i nie moge spac. Strasznie mnie pieka cale okolice intymne i co chwilę latam do toalety.. jakaś masakra :( Dziewczyny, czy my mozemy cos stosowac na takie pieczenie czy lepiej do lekarza??

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie weekend cały jak najbardziej na plus. Gorzej z dzisiejsza noca, obudziłam się dwie godziny temu i nie moge spac. Strasznie mnie pieka cale okolice intymne i co chwilę latam do toalety.. jakaś masakra :( Dziewczyny, czy my mozemy cos stosowac na takie pieczenie czy lepiej do lekarza??

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym na twoim miejscu dziś poszła do lekarza z takimi inefcjami to nie ma żartów

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie weekend cały jak najbardziej na plus. Gorzej z dzisiejsza noca, obudziłam się dwie godziny temu i nie moge spac. Strasznie mnie pieka cale okolice intymne i co chwilę latam do toalety.. jakaś masakra :( Dziewczyny, czy my mozemy cos stosowac na takie pieczenie czy lepiej do lekarza??

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Biegnij do lekarza! Nie wiadomo czy to jakieś zapalenie , czy infekcja. Ale na pewno nie ma na co czekać.

Dziś w planach mam już świąteczne porządku zaczynam od kuchni. Jeszcze jest trochę czasu, ale powolutku sobie porobię na spokojnie. Do 20 mam zwolnienie więc korzystam.
Teraz w środę idę do lekarza zobaczymy co on powie.
 
Do góry