reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny, przed chwila znalazłam forum. Również mam termin na czerwiec aczkolwiek końcówka 26. Drugie dziecko,
różnica wieku mówią ze spora 5 lat. Jestem ze Śląska, może jest tu jakaś mama z okolic? Pozdrawiam was i brzuszki :)

Witam się i ja:)
Jestem że Śląska, Lubliniec blisko Tarnowskich Gór.
Pozdrawiam
 
Rwa kulszowa - czy można stosować mascie rozgrzewające ?
Mnie od dawna bardzo boli ramię w bicepsie, jakos się zbiegło z ciaza...szukałam w internecie informacji czy można stosować jakakolwiek maść żeby sobie ulzyc i nigdzie nie znalazłam potwierdzenia [emoji58] raczej glosy żeby nie stosować, więc nie ryzykowałam, ale wciąż cierpię. dołączam więc do pytania...

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Screenshot_2017-12-09-23-48-48.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-12-09-23-48-48.png
    Screenshot_2017-12-09-23-48-48.png
    59,7 KB · Wyświetleń: 377
Dzięki dziewczyny za rady, zjadłam dzisiaj tyle czosnku, że aż strach pomyśleć jak pięknie pachne ;) jeśli do poniedziałku się nie poprawi to oczywiście biegnę do doktora. Przez katar spać nie umie mam nadzieję że Wy już dobrze "chrapiecie" Do usłyszenia!
 
reklama
Rwa kulszowa - czy można stosować mascie rozgrzewające ?

Nie można. Też mam z tym problem i ani maści ani plastrów rozgrzewających nie wolno.

A co do ubrań to noszę różne ciuchy, przylegające i luźne. Nie mam problemu z widocznym brzuszkiem i mogę go pokazywać. Ale większość mam luźnych rzeczy w których i tak widać brzuchol:)
 
Do góry