reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ooo daj koniecznie znać jak wyszło, bo ja naturalnie jestem blondynką, a mam teraz na głowie bardzo ciemny brąz i ciągle odkładam dekoloryzacje :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi wyszedl bardzo jasny kolor po sciagnieciu tej czerni :) na to dalysmy farbę, zeby wyszedl kolor podobny do mojego naturalnego (naturalny mam ciemny blond) :) jestem zadowolona :) moze nie bedzie tak widac odrostu :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co do kurtek to moze sprobujcie przymierzyc te kurtki "trapezowe" :) sama taka kupilam w tym roku jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,duzo luzu w brzuchu ma :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja dalej w szpitalu ale chyba jeszcze tylko do jutra. Jutro z rana jeszcze badania, tak postanowił ordynator jak będą wyniki ok to do domku;) już nie mogę się doczekać, nudy straszne.
Choinkę pewnie ubierzemy jak mąż zjedzie, czyli po 17 grudnia. Myślę o żywej ale malutkiej, tym bardziej że mało będziemy w domu w święta.
Planuję pracować do końca roku, choć mogłabym już teraz w ogóle nie wracać, ale mój lekarz nie widzi przeciwwskazań ;) teraz mnie i tak tydzień nie będzie to zleci prędko ;)
Mam też nadzieję że jutro przed wypisem będzie usg, i może się dowiem kto siedzi w brzuszku, skoro w pt już miała 8 cm to może będzie widać :)
 
Mi wyszedl bardzo jasny kolor po sciagnieciu tej czerni :) na to dalysmy farbę, zeby wyszedl kolor podobny do mojego naturalnego (naturalny mam ciemny blond) :) jestem zadowolona :) moze nie bedzie tak widac odrostu :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oo to fajnie :) mi zawsze mówili, że najpierw będzie brąz, później rudy i dopiero po kilku razach uda się zejść do blondu :) muszę w końcu się zdecydować [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja dalej w szpitalu ale chyba jeszcze tylko do jutra. Jutro z rana jeszcze badania, tak postanowił ordynator jak będą wyniki ok to do domku;) już nie mogę się doczekać, nudy straszne.
Choinkę pewnie ubierzemy jak mąż zjedzie, czyli po 17 grudnia. Myślę o żywej ale malutkiej, tym bardziej że mało będziemy w domu w święta.
Planuję pracować do końca roku, choć mogłabym już teraz w ogóle nie wracać, ale mój lekarz nie widzi przeciwwskazań ;) teraz mnie i tak tydzień nie będzie to zleci prędko ;)
Mam też nadzieję że jutro przed wypisem będzie usg, i może się dowiem kto siedzi w brzuszku, skoro w pt już miała 8 cm to może będzie widać :)
To dobrze, że u Ciebie już wszystko na dobrej drodze :) wcale nie dziwię Ci się, że nie chce Ci się już tam być, ja nigdy nie leżałam w szpitalu i trochę przeraża mnie to, że w ciąży będzie to nieuniknione...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem na zwolnieniu od tygodnia, niby czuję się ok, ale to wtedy jak jestem w domu, sporo odpoczywam i wychodzę na spacery. Wiem że jakbym była teraz w pracy w tym całym przedświątecznym i grypowym szaleństwie to już bym się dobrze nie czuła. A po co się narażać i ryzykować do ostatniej chwili...
@elciaaaak dziwne, że Ciebie nie zapytała nawet lekarka gdzie pracujesz bo to jest ważne, ja mam to wpisane na pierwszej stronie w karcie ciąży. I tak już od 5tyg mnie chcieli wysłać na zwolnienie, ale tyle bym chyba nie wysiedziała :p teraz jest mi mega dziwnie bo ostatnio raz byłam "bezrobotna" na studiach.
Co do choinki to ja ubieram w Mikołajki i wtedy też udekoruje mieszkanie, świeczki, poszewki itp. choinkę mamy małą i sztuczną niestety, na święta i tak jedziemy do rodziców, ale myślę że w przyszłym roku kupimy prawdziwą, w końcu z Dzidziusiem będziemy już w 100% prawdziwą rodzinką :D
 
haha miałam pytać o to samo, ile nas na L4?
Osobiście planuję pracować do Wielkanocy...
Póki co chciałabym pracować jak najdłużej, oczywiście pod warunkiem, że wszystko jest ok. Średnio mi się podoba kiedy kobiety idą bez powodu na L4 bo uważam, że dość mocno godzi to w nasz wizerunek i postrzeganie w pracy. No i w domu bym padła z nudów ;)

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Póki co chciałabym pracować jak najdłużej, oczywiście pod warunkiem, że wszystko jest ok. Średnio mi się podoba kiedy kobiety idą bez powodu na L4 bo uważam, że dość mocno godzi to w nasz wizerunek i postrzeganie w pracy. No i w domu bym padła z nudów ;)

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko zależy od tego, jaką pracę się wykonuje...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na zwolnieniu jestem praktycznie od samego początku mimo, że wszystko jest okej. Moim zdaniem to jest przywilej z, którego warto skorzystać, żeby później w razie czegoś nie pluć sobie w brodę, teraz już nie jestem odpowiedzialne tylko za siebie i warto ten czas poświęcić na przygotowanie się do najważniejszej roli w życiu i nie uważam, że godzi to w wizerunek kobiety.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na zwolnieniu jestem praktycznie od samego początku mimo, że wszystko jest okej. Moim zdaniem to jest przywilej z, którego warto skorzystać, żeby później w razie czegoś nie pluć sobie w brodę, teraz już nie jestem odpowiedzialne tylko za siebie i warto ten czas poświęcić na przygotowanie się do najważniejszej roli w życiu i nie uważam, że godzi to w wizerunek kobiety.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo zdanie na ten temat:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry