reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U nas tradycyjnie choinkę ubiera się w wigilię rano, ewentualnie dzień przed, ale stoi do 2 lutego. My w tym roku też wyjeżdżamy na święta i pewnie w sobotę rano ubierzemy tuż przed wyjazdem. Ale w tym roku kupimy małą, bo w zeszłym była ogromna, miała 2,5 metra i była mega szeroka. Oczywiście żywa. W tym roku też będzie żywa, ale mniejsza.

Ja się dzisiaj zaczęłam rozglądać za ubraniami ciążowymi - teraz muszę kupić spodnie, bo akurat kurtki lubię lekko luźne więc mieszczę się bez problemu.

A co do L4 to ja się zaliczam do tej grupy będącej już na zwolnieniu. Chciałam pracować do Wielkanocy, ale nawet do Bożego Narodzenia mi moja ginekolog nie pozwoliła.
 
reklama
My choinke stroimy zawsze dwa dni przed wigilia :) zawsze musi byc swieza i pachnaca :)
Co do l4, to jestem na nim od 2 tygodni :) lekarz jak uslyszal, ze pracuje w gabinecie stomatologicznym to od razu je wypisal mimo ze chcialam tylko zaswiadczenie dla pracodawcy :)

Ja dzisiaj siedze u fryzjera, pozbywam sie moich czarnych wlosow :) oby wyszlo dobrze :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo daj koniecznie znać jak wyszło, bo ja naturalnie jestem blondynką, a mam teraz na głowie bardzo ciemny brąz i ciągle odkładam dekoloryzacje :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny! a co tutaj tak dziś niemrawo? dopadło Was "nie lubię poniedziałku" ;)? u nas tak dziś pięknie sypie śnieg, że już mi bałwana w ogrodzie zasypało :) idę odgrzebywać sanki :)
i chyba zacznę się za jakąś zimową kurtką ciążową rozglądać, bo w swoich już ledwo się dopinam, a na święta to na bank nie wejdę :( polecicie coś?
Też szukałam dzisiaj...
Niestety te kurtki są na brzuchy i z 9msca, więc z moim malutkim to wyglądam w tym jak w worku [emoji23]
Zaraz odstawiłam:p
A w moim płaszczu poszedł mi już guzik [emoji23]
Za to kupiłam cudne kozaki z lasockiego za 95zl :D wysokie, brazowe, na płaskim obcasie.
I to lubię [emoji16]
A śniegu u nas też nasypało [emoji7]
1512388301-6af91085e21469fe-aaaaaa.jpeg

Cudo!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nigdy nie mam żywej. Nie cierpię tego zapachu i tych lecących igieł w pl tez zazwyczaj ja parę dni przed wigilia stroilam . A tutaj jiz od prawie połowy listopada po ozdabianie wszystko. Choinki tez juz od dłuższego czasu gdzie nie gdzie stoją. Na mieście tez jiz wszystko po strojone.

Ja nie potrzebuje l4 bo jestem osobą bezrobotna ;) w tej ciąży mogłabym pracować coś czuje długo ale w pierwszej byłam cieniem samej siebie... całymi dniami wisiałam na WC.... i nigdzie sama nie mogłam chodzić bo miałam częste omdlenia



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój ginekolog pytał juz od pierwszej wizyty czy chce zwolnienie, szczerze sie zastanawiam nad tym czy nie skorzystać z tego przywileju juz od nowego roku. Wszyscy mi mówią żebym odpoczęła na zapas bo jak urodzę to juz nigdy nie będę miała szansy [emoji23]
Miłego poniedziałku!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj powiem Ci, że ja też słyszę ciągle takie opinie. Mam koleżankę, która poszła dopiero w 7 miesiącu na L4 I bardzo żałowała, że tak późno, bo ten czas zleciał jej bardzo szybko.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jakoś w tym roku wyjątkowo wcześnie czuję święta i już nie mogę doczekać się choinki :) I w ten weekend już na pewno ubiore :) w pracy postawię sobie już pojutrze, bo to Mikołajki :) dziewczyny a jak dużo z Was jest już na L4? Bo ja się biję z myślami kiedy iść.. Na razie Pani ginekolog nic o zwolnieniu nie mówiła, pytała tylko czy pracuje, ale już gdzie to nie zapytała :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
mnie lekarz pyta od pierwszej wizyty, czy chcę zwolnienie :) ale ja mam zamiar pracować jak najdłużej, z tym że ja mam bardzo elastyczne godziny pracy i mogę pracować zdalnie z domu, więc na L4 mi się nie spieszy - jeszcze się nasiedzę na macierzyńskim ;)
 
Ja jakoś w tym roku wyjątkowo wcześnie czuję święta i już nie mogę doczekać się choinki :) I w ten weekend już na pewno ubiore :) w pracy postawię sobie już pojutrze, bo to Mikołajki :) dziewczyny a jak dużo z Was jest już na L4? Bo ja się biję z myślami kiedy iść.. Na razie Pani ginekolog nic o zwolnieniu nie mówiła, pytała tylko czy pracuje, ale już gdzie to nie zapytała :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem na l4 od 17 października :) o ciąży dowiedziałam się 12 października:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja test robiłam 21 września A na l4 jestem od 21 listopad :) ...czasami narzekam ...i wolałabym pracować ale ten czas faktycznie szybko leci...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć dziewczyny! a co tutaj tak dziś niemrawo? dopadło Was "nie lubię poniedziałku" ;)? u nas tak dziś pięknie sypie śnieg, że już mi bałwana w ogrodzie zasypało :) idę odgrzebywać sanki :)
i chyba zacznę się za jakąś zimową kurtką ciążową rozglądać, bo w swoich już ledwo się dopinam, a na święta to na bank nie wejdę :( polecicie coś?
Ja w ciąży z córką ( termin na luty) kupiłam śliczny płaczyczyk w ciucha dziś za grosze... Potem oddałam go takiej biedniejszej znajomej, na kt był dobry...
A teraz mieszczę się na razie w kurtkę/plaszczyk więc myślę że nie będę potrzebować nic nowego, tym bardziej, że ona to taka parka i ma ściągacz w środku, więc mogę sznurku popuścić w razie w ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry