reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam się i ja :) ja w nocy w końcu po spałam :) synkowi katar ustępuje jednak mamy sposoby działają cuda 3 dzień a kataru prawie jiz nie ma :) Mnie już też zatoki nie bolą.

Jutro na 8.20 mam genetyczne :) ciekawa jestem co tam u maluszka słychać.

Ja tez rozglądam się za jakąś większą kurtka bo w mojej czuje się jak sardynki w puszce [emoji29] ledwo się do pinam w brzuchu i w biuście :/
W sobotę chcemy jechać do De na zakupy to może tam u poluje jakąś fajną kurtkę i buty wysokie chce na zimę bo jednak niskie nie są dla mnie.

Może takie pytanie poza ciążowe kiedy ubieracie choinki? Mąż chce teraz w niedziele bo to dla synka głównie a 21 i tak stąd wyjeżdżamy. Tutaj nawet jak mam wszystko po strojone to nie czuje świat. A jakby mi ktoś kazał tutaj na święta zostać to chyba bym się za ryczala..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może takie pytanie poza ciążowe kiedy ubieracie choinki? Mąż chce teraz w niedziele bo to dla synka głównie a 21 i tak stąd wyjeżdżamy. Tutaj nawet jak mam wszystko po strojone to nie czuje świat. A jakby mi ktoś kazał tutaj na święta zostać to chyba bym się za ryczala..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja juz w zeszly weekend postroilam :) jestem wielka fanka swiat I wole miec lampeczki I stroiki niz tylko szaro buro za oknem
1512386880-88d809d5f85ef185-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
pierwszą wyprawkę kompletowałam właśnie w UK - kupowałam głównie w mothercare, mamas&papas, a bodziaki i pajace to również w tesco czy sainsburys (dobrej jakości bawełna i tańsze). tyle, że to było 8 lat temu, więc nie wiem na ile teraz Ci się przyda

Dzieki za rade, troche te sklepy drogie ale sadze ze rzeczy typu butelki posciel itd to wole kupic porzadne u nich :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja :) ja w nocy w końcu po spałam :) synkowi katar ustępuje jednak mamy sposoby działają cuda 3 dzień a kataru prawie jiz nie ma :) Mnie już też zatoki nie bolą.

Jutro na 8.20 mam genetyczne :) ciekawa jestem co tam u maluszka słychać.

Ja tez rozglądam się za jakąś większą kurtka bo w mojej czuje się jak sardynki w puszce [emoji29] ledwo się do pinam w brzuchu i w biuście :/
W sobotę chcemy jechać do De na zakupy to może tam u poluje jakąś fajną kurtkę i buty wysokie chce na zimę bo jednak niskie nie są dla mnie.

Może takie pytanie poza ciążowe kiedy ubieracie choinki? Mąż chce teraz w niedziele bo to dla synka głównie a 21 i tak stąd wyjeżdżamy. Tutaj nawet jak mam wszystko po strojone to nie czuje świat. A jakby mi ktoś kazał tutaj na święta zostać to chyba bym się za ryczala..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jakoś w tym roku wyjątkowo wcześnie czuję święta i już nie mogę doczekać się choinki :) I w ten weekend już na pewno ubiore :) w pracy postawię sobie już pojutrze, bo to Mikołajki :) dziewczyny a jak dużo z Was jest już na L4? Bo ja się biję z myślami kiedy iść.. Na razie Pani ginekolog nic o zwolnieniu nie mówiła, pytała tylko czy pracuje, ale już gdzie to nie zapytała :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój ginekolog pytał juz od pierwszej wizyty czy chce zwolnienie, szczerze sie zastanawiam nad tym czy nie skorzystać z tego przywileju juz od nowego roku. Wszyscy mi mówią żebym odpoczęła na zapas bo jak urodzę to juz nigdy nie będę miała szansy [emoji23]
Miłego poniedziałku!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się i ja :) ja w nocy w końcu po spałam :) synkowi katar ustępuje jednak mamy sposoby działają cuda 3 dzień a kataru prawie jiz nie ma :) Mnie już też zatoki nie bolą.

Jutro na 8.20 mam genetyczne :) ciekawa jestem co tam u maluszka słychać.

Ja tez rozglądam się za jakąś większą kurtka bo w mojej czuje się jak sardynki w puszce [emoji29] ledwo się do pinam w brzuchu i w biuście :/
W sobotę chcemy jechać do De na zakupy to może tam u poluje jakąś fajną kurtkę i buty wysokie chce na zimę bo jednak niskie nie są dla mnie.

Może takie pytanie poza ciążowe kiedy ubieracie choinki? Mąż chce teraz w niedziele bo to dla synka głównie a 21 i tak stąd wyjeżdżamy. Tutaj nawet jak mam wszystko po strojone to nie czuje świat. A jakby mi ktoś kazał tutaj na święta zostać to chyba bym się za ryczala..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
my ubieramy w sobotę lub niedzielę, zależy jak się mężowi zachce pojechać i kupić ;), bo też na święta wyjeżdżamy 21-go i chcemy się do tego czasu nacieszyć. za to dekoracje świąteczne zaczynam wieszać od jutra, żeby na Mikołajki już coś było :)
 
reklama
My choinke stroimy zawsze dwa dni przed wigilia :) zawsze musi byc swieza i pachnaca :)
Co do l4, to jestem na nim od 2 tygodni :) lekarz jak uslyszal, ze pracuje w gabinecie stomatologicznym to od razu je wypisal mimo ze chcialam tylko zaswiadczenie dla pracodawcy :)

Ja dzisiaj siedze u fryzjera, pozbywam sie moich czarnych wlosow :) oby wyszlo dobrze :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry