reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

ejjjj naprawdę przy kolejnych ciążach nie przechodzi stres?????
Tak, przechodzi :) U mnie to już trzecia ciąża i w zasadzie zupełnie o tym nie myślę. Pracuję normalnie, funkcjonuję normalnie, tyle że nie pijam 2 kaw dziennie i ciągle chce mi się spać..... Nie szukam już tak bardzo informacji w necie o ciąży, rozwoju dziecka w danym tygodniu ciąży, a raczej staram się schować jakoś brzuch, bo w pracy jeszcze nie wiedzą o ciąży. W pierwszej ciąży brzuch mi wyskoczył z tego co pamiętam jakoś w 5 miesiacu. W drugiej ciąży chyba trochę wcześniej, a teraz to praktycznie od razu jak sie okazało, że jestem w ciąży to mi brzuch wywaliło do przodu i muszę się maskować! Wyglądam jak w 5 miesiącu ;)
 
reklama
Tak, przechodzi :) U mnie to już trzecia ciąża i w zasadzie zupełnie o tym nie myślę. Pracuję normalnie, funkcjonuję normalnie, tyle że nie pijam 2 kaw dziennie i ciągle chce mi się spać..... Nie szukam już tak bardzo informacji w necie o ciąży, rozwoju dziecka w danym tygodniu ciąży, a raczej staram się schować jakoś brzuch, bo w pracy jeszcze nie wiedzą o ciąży. W pierwszej ciąży brzuch mi wyskoczył z tego co pamiętam jakoś w 5 miesiacu. W drugiej ciąży chyba trochę wcześniej, a teraz to praktycznie od razu jak sie okazało, że jestem w ciąży to mi brzuch wywaliło do przodu i muszę się maskować! Wyglądam jak w 5 miesiącu ;)
no to jest moja pierwsza ciąża tak zaawansowana i mam brzuch duży od początku :) ale ja to od urodzenia wydęta i wypięta byłam :D
 
Kochane mamy jakiś czas temu pojawiły się wymarzone 2 kreseczki :) I teraz według okresu kończę 9 tydzień , tak się złożyło ze zmieniając lekarza w ciągu niecałych 3 tygodni byłam 3 razy u lekarza i 3 razy miałam usg robione i teraz moje pytanie 14 listopada maleństwo miało 9 mm następne usg miałam 22 i maleństwo miało 22 mm na wczorajszym usg miało tylko niecałe 26 malenistwo uroslo tylko 4 mm czy to nie za mało na 9 tydzień ? Czy któraś tez tak miala ?
( biorę eutyrox 50 bo mam wahania poziomów hormonów tarczycy i podejrzenie cukrzycy ciążowej )
 
chciałam wam ba4dzo podziękować za wsparcie i za to że byliście że mna. dopiero mnie wypuścili że szpitala . w środku już nic nie ma , organizm sam się oczyścil. ale krwotok był taki że że 3 razy im straciłam przytomnosc. ale nie chciałam tam zostac. zrobili badania , sprawdzili wszystko i pozwolili jechać do domu. fizycznie ok. nie wiem czy jeszcze będę próbować. mam już 4 dyszki na karku. bardzo chcieliśmy ale widać taki los. muszę wszystko przemyslec. pozdrawiam was gorąco. zajrzę czasem co u was .

oar8qqmzm1arllnx.png
Miło było Cię poznać naprawdę przykro że takie coś Ci się przytrafilo będziemy Cię miłe wspominac [emoji8]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agakomo tak bardzo mi przykro [emoji29] trzymaj się kochana

Gratuluję tez udanych wizyt :)

Któraś z was dzisiaj pizze robiła na obiad. Ja tez dzisiaj sama robiłam tylko nakzwyklejsza sos czosnkowy szynka i ser ;)

Wspomnialyscie o h&m ja ten sklep omijam szerokim łukiem a zwłaszcza dział dziecięcy... kupiłam synkowi parę razy w różnych odstępie czasowym parę ciuszków po pierwszy praniu robiła się z nich szmata... dziury się robią wokół nap rozciągają się tragedia po prostu...spodnie sobie też tam kupiłam 2 razy brałam idealnie do pasowane a po praniu 2 razy większe...

Ja mam tak jak @arica jestem w drugiej ciąży i juz nie czytam tyle co w pierwszej. Nie myślę non stop kiedy kolejna wizyta. W sumie nie mam czasu myśleć o tym ze jestem w ciąży.
Miałam postanowienie ze ta ciążę będę celebrować bo według mnie to już ostatnia (chodź mąż chce 3.dzieci) ale nie ma kiedy i jak...

Dzisiaj zrobiłam sobie długa kapiel bo w.koncu znalazłam czas żeby sobie zrobić kule musujące do kompieli czysty relaks był :D


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane mamy jakiś czas temu pojawiły się wymarzone 2 kreseczki :) I teraz według okresu kończę 9 tydzień , tak się złożyło ze zmieniając lekarza w ciągu niecałych 3 tygodni byłam 3 razy u lekarza i 3 razy miałam usg robione i teraz moje pytanie 14 listopada maleństwo miało 9 mm następne usg miałam 22 i maleństwo miało 22 mm na wczorajszym usg miało tylko niecałe 26 malenistwo uroslo tylko 4 mm czy to nie za mało na 9 tydzień ? Czy któraś tez tak miala ?
( biorę eutyrox 50 bo mam wahania poziomów hormonów tarczycy i podejrzenie cukrzycy ciążowej )
Nie znam się aż tak ale ja jestem teraz w 13 tygodniu i moja mała teraz też bardzo zwolniła ale mieścimy się raczej w normie. Dziewczyny piszę żeby aż tak nie analizować. Chyba musisz poczekać do następnej wizyty.
 
chciałam wam ba4dzo podziękować za wsparcie i za to że byliście że mna. dopiero mnie wypuścili że szpitala . w środku już nic nie ma , organizm sam się oczyścil. ale krwotok był taki że że 3 razy im straciłam przytomnosc. ale nie chciałam tam zostac. zrobili badania , sprawdzili wszystko i pozwolili jechać do domu. fizycznie ok. nie wiem czy jeszcze będę próbować. mam już 4 dyszki na karku. bardzo chcieliśmy ale widać taki los. muszę wszystko przemyslec. pozdrawiam was gorąco. zajrzę czasem co u was .

oar8qqmzm1arllnx.png
Przykro mi :(
Jedyny plus sytuacji to taki, że samo się wszystko oczyściło i gdybyś się zdecydowała znowu spróbować na pewno lepiej, niż gdybyś miała zabieg.
Trzymaj się ciepło.
 
Ale mi na tym l4 odbija...najpierw pizza potem ciasto orzechowe ...Już mam farsz na paszteciki zrobiony i za dwa dni robię bo jutro oprócz obiadu w planie sałatka gyros...mięsko już się marynuje...masakra....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie znam się aż tak ale ja jestem teraz w 13 tygodniu i moja mała teraz też bardzo zwolniła ale mieścimy się raczej w normie. Dziewczyny piszę żeby aż tak nie analizować. Chyba musisz poczekać do następnej wizyty.
Nic będę czekać do następnej wizyty :) Jest odpowiednio duża jak na ten moment :) Tylko ze zwolniła :/
 
Do góry