reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj wpadłam zdesperowana do hm.. cały ciążowy dział przenieśli na dziecięcy... zostawili 2 małe wieszaczki spodni i 2 bluzek/gaci dresowych... Masakra nic kompletnie tam nie bylo. Ledwo co wybrałam jedna parę spodni i to za 140zł [emoji35] tragedia.. nic tu u nas nie ma :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja byłam patrzeć może tydzień temu to samych modeli spodni było chyba 15 ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może macie rację.
Teraz mi zwolniła ciąża.
Na poczatku była 2 dni starsza potem do prenatalnych doszło do tygodnia. teraz jakby zwolniła ale jestem dalej 2 dni więcej niż termin więc spoko.
Lekarka powiedziała, że jest ryzyko błędu już teraz i żebym się nie przejmowała.

Co do lekarza to przy poronieniu lekarz już od początku widział, ze ciąża źle rośnie ale cały czas mi mówił że jest OK. Dlatego teraz jak zmieniłam lekarza to podchodze do niego z rezerwą
Powinnam chyba Pani doktor zaufać bo dziś powiedziała mi na kiedy mogę się na połówkowe zapisać i że to dziewczynka.
Pokazała mi też krwiaka, powiedziała, że mogę krwawić i to CRL takie małe :p
A ja panikara matka wariatka :p
 
Ja dzisiaj wpadłam zdesperowana do hm.. cały ciążowy dział przenieśli na dziecięcy... zostawili 2 małe wieszaczki spodni i 2 bluzek/gaci dresowych... Masakra nic kompletnie tam nie bylo. Ledwo co wybrałam jedna parę spodni i to za 140zł [emoji35] tragedia.. nic tu u nas nie ma :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam koszulki i spodnie i getry i jestem zadowolona :) Mam też tańsze spodnie z bazarku i tragedia jeśli je porównać do HM
 
chciałam wam ba4dzo podziękować za wsparcie i za to że byliście że mna. dopiero mnie wypuścili że szpitala . w środku już nic nie ma , organizm sam się oczyścil. ale krwotok był taki że że 3 razy im straciłam przytomnosc. ale nie chciałam tam zostac. zrobili badania , sprawdzili wszystko i pozwolili jechać do domu. fizycznie ok. nie wiem czy jeszcze będę próbować. mam już 4 dyszki na karku. bardzo chcieliśmy ale widać taki los. muszę wszystko przemyslec. pozdrawiam was gorąco. zajrzę czasem co u was .

oar8qqmzm1arllnx.png
 
chciałam wam ba4dzo podziękować za wsparcie i za to że byliście że mna. dopiero mnie wypuścili że szpitala . w środku już nic nie ma , organizm sam się oczyścil. ale krwotok był taki że że 3 razy im straciłam przytomnosc. ale nie chciałam tam zostac. zrobili badania , sprawdzili wszystko i pozwolili jechać do domu. fizycznie ok. nie wiem czy jeszcze będę próbować. mam już 4 dyszki na karku. bardzo chcieliśmy ale widać taki los. muszę wszystko przemyslec. pozdrawiam was gorąco. zajrzę czasem co u was .

oar8qqmzm1arllnx.png
Kochana myślami jestem z Tobą :*
 
reklama
Tak czytam i czytam. Utrzymać ciąże ciężko czasem, ale z mojego doświadczenia to i zajść w ciążę ciężko. Pierwsze dziecko no problem, wiedziałam kiedy i już :) Tylko musiałam utrzymać ciąże, bo zagrożona była.
A teraz to już się poddawałam. 2 lata walki, leków. Jeszcze na 3 dni przed owu lekarz mi powiedział, że jestem bezpłodna i tylko klinika, może in vitro może mnie uratować. Załamałam się. To była środa w sobotę się upiłam dla rozluźnienia i ze zlości, już nie muszę o siebie dbać, że mam to w nosie. A po 3 tygodniach były dwie kreski:)
 
Do góry