reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

a u mnie od wczoraj jakiś ogromny spadek nastroju :(, hormony znowu dają o sobie znać. dziś rano stwierdziłam, że już chyba czas wyciągnąć spodnie ciążowe, bo w normalnych już mi niewygodnie

Właśnie dostałam przedwczoraj od szwagierki spodnie ciążowe bo jej brzuszek już w nie nie wchodzi ma termin na okolice 6 grudnia... :) I spodnie ciążowe to mój HIT! Nic mnie nie ciśnie w nich, nie muszę kombinować z guzikiem normalnie super!!

Któraś z Was pisała,że nie przytyła jeszcze .... To możliwe? Mi się wydaje , że co nie zjem to tyje.... A dzidzia jeszcze taka malutka... Z resztą ja zawsze miałam tłuszczyk w okolicach brzucha, tak jak reszta ciała zawsze była w porządku, tak brzuch to mój największy kompleks, i teraz wygląda jeszcze gorzej.... :(
Też będę musiała kupić nową kurtkę na zimę, w płaszczyku z zeszłego roku dopinam się na styk już... I nowe biustonosze koniecznie, bo w starych już ledwo się mieszczę. Więc szukam takiego , który będzie rósł razem z moimi piersiami ;)

Agakomo musi być tak jak mówisz nie ma innej opcji! Trzymam kciuki.

Ja planuje do końca roku pracować a później l4 wziąść. Czasami już mam dość tej pracy i najchętniej bym wzięła zwolnienie ale pociesza się ze jeszcze tylko.3,5tygodnia mi zostało a przy okazji wleci 400zl premii frekwencyjnej :-)

Dzisiaj dostałam maila z wynikami z krwi i wynik prawidłowy T/21 1:1363 a T18 i T13 1:20000 :-) jestem spokojniejsza mając wyniki krwi i wiedząc z usg ze tam też wszystko było ok :-) teraz tylko czekać niecierpliwie na 5 stycznia na najbliższą wizytę

Tak samo planuje pracować do końca roku :) Odrazu mi lepiej na myśl,że tak niedługo już. Ale sama nie wiem czy się to uda, nie mam komu przekazać większości moich obowiązków, nie wiem co sobie szef myśli (znaczy wiem, że będę do porodu pracować) Ale mówiłam, że na pewno będę do końca roku a dalej nie wiem. Nie ma komu pracować po prostu...
 
reklama
Dziewczyny w Lidlu jest dużo gier planszowych między innymi ta Dobble o kt pisaliście za 39zl.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
pamiętam że któraś kupiła kosz mojżesza, gdzie dokładnie?
Chodzi mi o używany...
Z góry dzięki
 
witam. gratuluję udanych wizyt. Naan oby szewek się trzymał . i co teraz możesz pracować czy :lezysz" ? ja załamana , wieczorem tak mnie potwornie brzuch bolał ż 3 godz się zwijalam ż bólu. 2 nospy i magnez . w nocy o 2 obudziłam się siku a na papierze żywa czerwona krew. :( do pracy oczywiście nie poszłam , leżę . wizyta w szpitalu jutro. módlcie się żeby to się wyciszylo i żeby to nie było nic poważnego. ja już psychicznie wysiadam :(

Ja ostatnio tak miałam, czy już Ci się wycisza?
 
Ja jeśli chodzi o kurtki mam jesienno wiosenną z HM z poprzedniej ciąży a na zimę będę bluzę czy coś zakladać. Polecam rajtki getry bluzki koszulki i spodnie z HM. Cena i jakość OK. W getrach się zakochałam i tylko w nich chodzę :)
Jeśli chodzi o atrakcyjność to drugi trymestr powitałam własnoręcznie robioną Hybrydą i pofarbowaniem włosów i jest mi o niebo lepiej :)
 
tak.juz o niebo lepiej. odrobinę brązowego śluzu na papierze tylko. jakieś resztki -brudki w środku. brzuch póki co ok ale wzięłam leki rozkurczowe i magnez .tylko jajniki jakby kluja. No i co to było ???? już jest ok ?

[/QUOTEja byłm na prenatalych w środę o 11 a w czwartek jak wstałam to była jasna żywa krew. Pojechałam na IP i na usg wszystko jest ok i niewiadomo od czego tak się stało. Powiedział, że mam iśc do domu i brać duphaston - który mi i tak w niczym nie pomoze bo zostało już to naukowo udowodnione. Kazał mi przyjść jak będę miała silne bóle brzucha i gorączkę.
Poleżałam do domu i tak samo jak u Ciebie krew żywa zamieniła się w oczyszczanie. Trwało wszystko 3 dni. Jutro mam kontrolę u swojego lekarza.
Ja obstawiam, że mogła mnie uszkodzić przy badaniu albo to było od nadżerki bo ją mam, Jutro dam znać.
 
reklama
tak.juz o niebo lepiej. odrobinę brązowego śluzu na papierze tylko. jakieś resztki -brudki w środku. brzuch póki co ok ale wzięłam leki rozkurczowe i magnez .tylko jajniki jakby kluja. No i co to było ???? już jest ok ?

ja byłm na prenatalych w środę o 11 a w czwartek jak wstałam to była jasna żywa krew. Pojechałam na IP i na usg wszystko jest ok i niewiadomo od czego tak się stało. Powiedział, że mam iśc do domu i brać duphaston - który mi i tak w niczym nie pomoze bo zostało już to naukowo udowodnione. Kazał mi przyjść jak będę miała silne bóle brzucha i gorączkę.
Poleżałam do domu i tak samo jak u Ciebie krew żywa zamieniła się w oczyszczanie. Trwało wszystko 3 dni. Jutro mam kontrolę u swojego lekarza.
Ja obstawiam, że mogła mnie uszkodzić przy badaniu albo to było od nadżerki bo ją mam, Jutro dam znać.
 
Do góry