reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ech nie ma co się przejmować takimi osobami ...teraz my i nasze maleństwa jesteśmy najważniejsi!!!

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jezu dostałam w szafce kakao decomoreno....nie zdążyło wystygnac a już prawie całe wciągnęłam[emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie nie martwie zaswiadczenie niose z mezem bo sie ich po prostu boje. Niechce wysluchiwac krzykow a raczej wrzaskow. Bo szefowej niespodoba sie wiadomosc o drugiej ciazy tym bardziej ze tak szybciutko

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja rocznik '90 i pierwsze dziecko ;)

No cóż, lekarz mi powiedział co do tych witamin, że nie powinno się za dużo brać bo tak maleńkie dziecko na początku nie potrzebuje aż tyle i mam szukać witamin w owocach i warzywach, i jeść zwłaszcza cytrusy. Notabene od ktorych ostatnio pojawia mi się wysypka na tułowiu :confused:
A co do Elevitu to powtarzam tylko słowa męża, pewnie taka mądra bym nie była ;) ale mam codziennie wykłady od farmaceuty. Suplementów w aptece masz od groma a tych prawdziwych leków, faktycznie przebadanych i sprawdzonych, które są wpisane na listę to na razie jest tylko ten Elevit. Nie mam go jeszcze i nie znam składu ale też wierzę że to co się w nim znajduje jest odpowiednie dla mamy jak i dla dziecka w brzuchu :)
 
Czy ja wiem czy zabójcza...to 100szt więc kuracja na ponad 3 miesiące

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Effa84 ja też w korpo, w babskim zespole. U mnie jest pół na pół dzieciatych i bezdzietnych. Można powiedzieć, że jestem zaopiekowana, bo dziewczyny dbają o mnie, wyciągają na przerwy, żebym nie siedziała bez ruchu za długo. W środy mamy dzień owoców, to biorą mi do biurka mandarynki :D

Co do magnezu to ja od lat raz w tygodniu robię sobie kąpiel magnezową. Od miesiąca robię je 2 razy w tygodniu. Bo magnez najlepiej wchłania aię przez skórę.
 
@Effa84 ja też w korpo, w babskim zespole. U mnie jest pół na pół dzieciatych i bezdzietnych. Można powiedzieć, że jestem zaopiekowana, bo dziewczyny dbają o mnie, wyciągają na przerwy, żebym nie siedziała bez ruchu za długo. W środy mamy dzień owoców, to biorą mi do biurka mandarynki :D

Co do magnezu to ja od lat raz w tygodniu robię sobie kąpiel magnezową. Od miesiąca robię je 2 razy w tygodniu. Bo magnez najlepiej wchłania aię przez skórę.
jak robisz te kapiele?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się pochorowałam. Ide na 16.30 do internisty. Muszę się wykurować, odpocząć.

Ale Wy dziewczyny młode :D ja '88, ale to moja 3 ciąża.

Dzisiaj umieram. Nie mam siły wstać z łóżka, niedobrze mi i słabo.
Ja też 88" :)
Za 2 miesiące 30stka.

U mnie w pracy podzielili obowiązki mimo sprzeciwu pracowników. Będą kwasy, bo chcą więcej kasy za moje obowiązki, ale to już nie moja sprawa :) Skoro szefostwo tak robi, to cóż, też bym była zła.
Na mnie nie obrażają się, bo koleżanki mi dopingowały, żeby udało się z drugim dzieckiem :)
Teraz troszkę się boją, że już mnie nie ma i pytają czy wrócę na ostatnie 2 tygodnie, ale chyba nie. Dziś nie mogę chodzić tak boli brzuch :(
 
Do góry