reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Moja lekarz twierdzi ze nie ma sensu przyjmowania tych wszystkich witamin ktore sa suplementami do 20tyg. Wazniejsze sa witaminy w owocach i warzywach, spozywanie ryb itd. Od poczatku przepisala mi jedynie jod ktory byl na recepte no i oczywiscie kwas foliowy. Po wynikach dodala tylko witamine D i twierdzi ze to na pewno wystarczy. A co ciekawe mowi ze w przypadku przyjmowania witamin od samego poczatku rodza sie wieksze dzieci. Nie jest tak zawsze ale zauwaza sie wlasnie taka zaleznosc. Nie chcialo mi sie wierzyc ale dwoch innych lekarzy tez mi tak mowilo. A Wy dziewczynki ktore macie juz pociechy co myslicie, jak to bylo u Was?
 
reklama
Moja lekarz twierdzi ze nie ma sensu przyjmowania tych wszystkich witamin ktore sa suplementami do 20tyg. Wazniejsze sa witaminy w owocach i warzywach, spozywanie ryb itd. Od poczatku przepisala mi jedynie jod ktory byl na recepte no i oczywiscie kwas foliowy. Po wynikach dodala tylko witamine D i twierdzi ze to na pewno wystarczy. A co ciekawe mowi ze w przypadku przyjmowania witamin od samego poczatku rodza sie wieksze dzieci. Nie jest tak zawsze ale zauwaza sie wlasnie taka zaleznosc. Nie chcialo mi sie wierzyc ale dwoch innych lekarzy tez mi tak mowilo. A Wy dziewczynki ktore macie juz pociechy co myslicie, jak to bylo u Was?
Ja w drugiej ciąży brałam jakieś witaminy.juz nie pamiętam nazwy.cala ciążę. młoda 4 kilo. w pierwszej nie brałam .córka 2900 ale urodzona w 34 tyg.wiec chyba ja poprostu rodze takie duże dzieci. znaczy produkuje [emoji12] .teraz też biorę Wit.polozna mi dała żebym brala. ale tam nie ma jakiegoś mega Misz masz. Wit C,d,jod,kwas fol.b6, b12 chyba.podstawy same.

Sent from my SM-G930F using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja rocznik 84 i też pierwsza ciąża [emoji1]
Co do pracy w której wszyscy walą focha o to że jest się w ciszy to współczuję !!! Takich współpracowników...U mnie wszyscy się ucieszyli,że będę mama bo tylko ja zostałam bez i była nowina ...pójdę na zwolnienie pewnie przed końcem miesiąca i nikt żalu nie ma chociaż i tak ze mną brakowal nam jeden etat a jak pójdę to 2 A ciężko o kogoś kapujacego...na grudzień... w handlu pracuję ....będą robiły nadgodziny[emoji20]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do witamin biorę fenibion 1 zostało mi 8 tabletek to skończę chociaż powinnam brać już fenibion2 i od dziś będę brała 1-2tabletki magleqb6 Max na skurcze nóg ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja gdy w pierwszej ciazy odchodzilam na zwolnienie z dnia na dzien bo mialam bole i wyladowalam w szpitali gdzie zaczelam krwawic. Usluszlam ze symuluje ze nikt za mnie pracowac nie Bedzie ze ich to gowno obchodzi. A po fakcie uslyszalam ze udawalam z ust szefowej ze oklamalam ich itp itd. Wiec bedzie dym bo im zwolnienie to tragedia a tym bardziej zwolnienie ciezarnej.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja gdy w pierwszej ciazy odchodzilam na zwolnienie z dnia na dzien bo mialam bole i wyladowalam w szpitali gdzie zaczelam krwawic. Usluszlam ze symuluje ze nikt za mnie pracowac nie Bedzie ze ich to gowno obchodzi. A po fakcie uslyszalam ze udawalam z ust szefowej ze oklamalam ich itp itd. Wiec bedzie dym bo im zwolnienie to tragedia a tym bardziej zwolnienie ciezarnej.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Co za ludzie....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja gdy w pierwszej ciazy odchodzilam na zwolnienie z dnia na dzien bo mialam bole i wyladowalam w szpitali gdzie zaczelam krwawic. Usluszlam ze symuluje ze nikt za mnie pracowac nie Bedzie ze ich to gowno obchodzi. A po fakcie uslyszalam ze udawalam z ust szefowej ze oklamalam ich itp itd. Wiec bedzie dym bo im zwolnienie to tragedia a tym bardziej zwolnienie ciezarnej.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję... Co za ludzie:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja rocznik 84 i też pierwsza ciąża [emoji1]
Co do pracy w której wszyscy walą focha o to że jest się w ciszy to współczuję !!! Takich współpracowników...U mnie wszyscy się ucieszyli,że będę mama bo tylko ja zostałam bez i była nowina ...pójdę na zwolnienie pewnie przed końcem miesiąca i nikt żalu nie ma chociaż i tak ze mną brakowal nam jeden etat a jak pójdę to 2 A ciężko o kogoś kapujacego...na grudzień... w handlu pracuję ....będą robiły nadgodziny[emoji20]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez 84. Tylko to moja druga ciąża.

Ja w korpo pracuje, to wiadomo większość osób to studenci albo bezdzietni. Żal było widać jak zaszłam w pierwszą ciążę, ale nikt nic nie mówił.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry