reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Maglek b6 jest ok bo to lek a nie suplement diety i w dobrze przyswajalnej formie. Ew magne b6 bardzo podobny skład i też lek. Ja przed ciążą brałam cały czas magnez, teraz biorę tylko to co lekarz zalecił, ale jak pojawią się skurcze to też będę łykać magnez. Wy też po 12tyg będziecie brać witaminy dla ciężarnych?

Tak, do 12 tyg lekarz kazał mi brać tylko Folik a na następnej wizycie czyli za tydzień powie mi jakie mam zacząć brać witaminy ale podejrzewam że Elevit bo to jedyne które są lekiem a nie jakimś suplementem.
 
Witam i ja.mnie wieczorem męczą mdłości i ciagle mi się odbija.

U mnie w pracy problem z podziałem obowiązków jest ogromny, bo nie ma między kogo podzielić, każdy ma taki zakres obowiązków , że ledwo daje radę ze swoim a co dopiero jak ktoś odpada... Ale nie będę się tym ja przejmować już

U mnie w pracy podobnie.każdy ma pełno swoich obowiązków a teraz moje dostali bo ja od początku na l4.w ogóle towarzystwo u mnie w pracy się na mnie obrazilo jak im powiedziałam że w ciąży jestem i idę na zwolnienie.zupełnie nikt się do mnie nie odzywa.

Ja mam jakieś stany lękowe w nocy. Przez sen napinam całe ciało. Dziś wstałam z twardym brzuchem. Do tego te duszności i kołatania serca :(
A badalas hormony tarczycy?

Laski ale Wy młode jesteście 1994.u mnie dekada więcej :(
 
Ja się pochorowałam. Ide na 16.30 do internisty. Muszę się wykurować, odpocząć.

Ale Wy dziewczyny młode :D ja '88, ale to moja 3 ciąża.

Dzisiaj umieram. Nie mam siły wstać z łóżka, niedobrze mi i słabo.
 
Witam i ja.mnie wieczorem męczą mdłości i ciagle mi się odbija.


U mnie w pracy podobnie.każdy ma pełno swoich obowiązków a teraz moje dostali bo ja od początku na l4.w ogóle towarzystwo u mnie w pracy się na mnie obrazilo jak im powiedziałam że w ciąży jestem i idę na zwolnienie.zupełnie nikt się do mnie nie odzywa.


A badalas hormony tarczycy?

Laski ale Wy młode jesteście 1994.u mnie dekada więcej :(
No chyba żartujesz?? To masz świetne towarzystwo w pracy, ludzie są dziwni... Wiadomo , ciężko bo więcej obowiązków, ale jesteś w ciąży to cudowna nowina. U mnie na szczęście nikt się nie obraził, ale problem jest.


Ja się pochorowałam. Ide na 16.30 do internisty. Muszę się wykurować, odpocząć.

Ale Wy dziewczyny młode :D ja '88, ale to moja 3 ciąża.

Dzisiaj umieram. Nie mam siły wstać z łóżka, niedobrze mi i słabo.


Też jestem rocznik 88 z tym , że dla mnie to pierwsza ciąża :) Niektórzy mówią, że to już wiek podeszły ;)
 
reklama
Do góry