reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja dzis mam jakis ciezki dzien zawroty glowy od rana i teraz tak mi ciezko sie oddycha. Ale to normalne na tym etapie ciazy. Organizm pracuje za 2 w końcu

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję [emoji20] ja tylko 3 dzień z rzędu mam lenia...Ale jutro do pracy co prawda na 8 h bo dostarczyłam w poniedziałek zaświadczenie o ciąży...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w sobote te biore zaswiadczenie i ide dostarczyc do pracodawcy. Bedzie wojna stulecia. Bo beda musieli mi automatycznie umowe przedłużyć do czasu porodu;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sobote te biore zaswiadczenie i ide dostarczyc do pracodawcy. Bedzie wojna stulecia. Bo beda musieli mi automatycznie umowe przedłużyć do czasu porodu;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Może nie będzie aż tak bojowo :)
U mnie wiedzą w pracy, obowiązki rozdzielone. Jak tylko dostanę l4 to odwiedzę szefa i mu powiem osobiście, że idę odpoczywać. Pewnie się zdziwi, bo od 4 grudnia miałam iść, ale już nie daje rady :(
 
U nas seksu nie ma od początku. Kilka razy poroniłam i każda ciąża z przygodami więc wolimy nie ryzykować. Poza tym średnio mam ochotę przy mdłościach i wymiotach. Z resztą ja bardzo źle znoszę ciążę i nie w głowie mi seksy.

Co do skurczy to magnez trzeba koniecznie brać. Bo najpierw skurcze nóg a potem nie daj Boże skurcze macicy.
 
Mam pytanie bierzecie jakiś magnez dodatkowo bo mnie już skurcze zaczęły łapać w nogach ...I przed ciąża brałam co jakiś czas bo tak już mam z tymi skurczami..teraz od początku ciąży nic nie brałam i na ostatniej wizycie lekarz powiedział że mam brać ...tylko nie powiedział jaki....Ja zawsze brałam maglek b6 ....I zastanawiam się czy muszę brać inny? Bo ten ma dobry skład.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Maglek b6 jest ok bo to lek a nie suplement diety i w dobrze przyswajalnej formie. Ew magne b6 bardzo podobny skład i też lek. Ja przed ciążą brałam cały czas magnez, teraz biorę tylko to co lekarz zalecił, ale jak pojawią się skurcze to też będę łykać magnez. Wy też po 12tyg będziecie brać witaminy dla ciężarnych?
 
Maglek b6 jest ok bo to lek a nie suplement diety i w dobrze przyswajalnej formie. Ew magne b6 bardzo podobny skład i też lek. Ja przed ciążą brałam cały czas magnez, teraz biorę tylko to co lekarz zalecił, ale jak pojawią się skurcze to też będę łykać magnez. Wy też po 12tyg będziecie brać witaminy dla ciężarnych?
Ja niewiedzieć czemu kupiłam witaminy dla 1trymestru :D aczyli takie do 12tygodnia a własnie go kończę :) i chyba jeden miesiąc je pobiorę a potem przestawię się na 2trymestr dopiero. co do magnezu to szkoda że mam u mojej lekarz wizyte dopiero 05 grudnia bo niepokoją mnie napinania ciała przez sen, aż się wybudzam
 
Ja niewiedzieć czemu kupiłam witaminy dla 1trymestru :D aczyli takie do 12tygodnia a własnie go kończę :) i chyba jeden miesiąc je pobiorę a potem przestawię się na 2trymestr dopiero. co do magnezu to szkoda że mam u mojej lekarz wizyte dopiero 05 grudnia bo niepokoją mnie napinania ciała przez sen, aż się wybudzam
nadmienię że z OM mam suwak a z usg ostatnnio wyszło mi tydzień do przodu
 
reklama
U mnie w pracy problem z podziałem obowiązków jest ogromny, bo nie ma między kogo podzielić, każdy ma taki zakres obowiązków , że ledwo daje radę ze swoim a co dopiero jak ktoś odpada... Ale nie będę się tym ja przejmować już.

Mi na pierwszej wizycie lekarz zalecił wiadomo kwas foliowy, i jakieś witaminy dla kobie w ciąży i biorę Femibion Natal 1 ,i dodatkowo wit. D co drugi dzień.
 
Do góry