reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

My mielismy po ostatnich bolach az do soboty az lekarka zrobi badania ale niestety nie wytrzymalismy wczoraj. Ale to i dobrze bo oszalec szlo

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No można OSZALEĆ, mąż już ledwo się trzyma hehe
Co prawda staramy się to jakoś zastąpić Ale to nie to samo
 
Dawno mnie nie bylo...
Wcinam.mandarynki, mam.apetyt wiekszy niz w 1 ciazy-mdli mnie na mysl o oliwkach a w 1 coazy jadlam je sloikami ;)

Od 3 dni mam nasilone nudnosci. I gorej sie czuje, miewam ponownie dosc silne bole brzucha - woec na 4 dni wzielam l4.

Ogarnelam endokrynologa, niestety tsh za wysokie wiec dostalam euthyrox.

W pt mialam usg - bylo widac tetnienie serca wiec na razie wszystko wyglada ok.

Jutro 7 t 3 d - ide na badania krwi i zalozenie karty ciazy.

Mam juz umowione wszystkie 3 glowne terminy usg. Teraz sie musze dowiedziec czy beda na dobrym sprzecie, bo lekarz jest z certyfikatem - i waham sie czy u niego robic pappa czy pojsc jednak prywatnie w inne miejsce.

Cycki mnie od 2 dni tak bola ze mam problem z zasnieciem... :/

Kolejna kontrola u gina 5 grudnia ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam to samo niestety...Nudności od wczoraj nasilone :( Piecze mnie aż żołądek i zgaga zaczęła męczyć...Czuje sie jak po zatruciu. Sucha jak patyk, do tego glodna, a jeść nie mogę :(
Ból brzucha mnie dziś obudził...Dobrze, że jestem na l4 z synkiem.
Masakra :(
Jutro mam wizytę, mam nadzieję, że nie zadzwonią dziś, że znowu przełożył wizytę o 2 tygodnie :( stresuję się.
 
Moj sam mowil czekamy czekamy bo zobaczymy czy wszytko ok ale niestety emocje na szczescie wzięły górę

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko dziewczyny jak ja wam zazdroszczę ze możecie tak jeść. Ja przez mdłości nabawiłam się jakiegoś jadłowstrętu [emoji17] Na myśl o gotowaniu i tych zapachach robi mi się słabo. Gdyby nie synek, to bym nie miała motywacji i chyba bym się zagłodziła [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś jadę na badania prenatalne, w końcu się doczekałam! Co prawda jeszcze pół dnia czekania, ale to już bliżej niż dalej. Tak no i się stresuję.
Zjadłam na śniadanie świeżą bułeczkę z masłem szynką i serem, do tego kubek kakao.
A w nocy znów nie spałam chyba 2 godziny kot mnie obudził i spać nie dawał.... Dobrze że dziś mam wolne.
 
Dziewczynki, od kilku dni mam coś takiego....nawet nie wiem, jak to określić, dwa do kilku razy na 5 min musze sobie westchnąć...bo czuje tak jakbym była niedotleniona....czułyście coś takiego? 12t4d
Ja też tak.Mam jak gm się nie mogła dotlenic wiek ciąży podobny ale ja mam to od bardzo dawna...czasami jak.za dużo mówię to mam zadyszke [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj na obiad robilam piera indyka i tak mi smierdziala ze az tescia pytalam czy mam omamy czy serio smierdzi. Na szczescie to tylko minus ciazy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry