reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Zobacz załącznik 829340
A to moje dzisiejsze zdjęcie, według usg to 9+2.chcociaz z Om wychodzi 9+6, ma 2,6cm, co według tabelki która znalazłam w internecie się zgadza z tym terminem wg OM, zapisał mnie mnie na badania prenatalne na piątek za tydzień, bo idzie na urlop, ale powiedział że najpierw sprawdzi jaka wielkość płodu i jeżeli będzie około 4,5 cm to wtedy zrobimy to badanie a jak nie to wtedy będę musiała czekać dwa tygodnie :) wracając do zdjęcia to wygląda tak jakby miał siusiaka [emoji14]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
wow.no cudny. wygląda jak siusior :) ale chyba na tym etapie to nieco za duży ;) .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zobacz załącznik 829340
A to moje dzisiejsze zdjęcie, według usg to 9+2.chcociaz z Om wychodzi 9+6, ma 2,6cm, co według tabelki która znalazłam w internecie się zgadza z tym terminem wg OM, zapisał mnie mnie na badania prenatalne na piątek za tydzień, bo idzie na urlop, ale powiedział że najpierw sprawdzi jaka wielkość płodu i jeżeli będzie około 4,5 cm to wtedy zrobimy to badanie a jak nie to wtedy będę musiała czekać dwa tygodnie :) wracając do zdjęcia to wygląda tak jakby miał siusiaka [emoji14]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudna dzidzia.gratulacje
 
Dawno mnie nie bylo...
Wcinam.mandarynki, mam.apetyt wiekszy niz w 1 ciazy-mdli mnie na mysl o oliwkach a w 1 coazy jadlam je sloikami ;)

Od 3 dni mam nasilone nudnosci. I gorej sie czuje, miewam ponownie dosc silne bole brzucha - woec na 4 dni wzielam l4.

Ogarnelam endokrynologa, niestety tsh za wysokie wiec dostalam euthyrox.

W pt mialam usg - bylo widac tetnienie serca wiec na razie wszystko wyglada ok.

Jutro 7 t 3 d - ide na badania krwi i zalozenie karty ciazy.

Mam juz umowione wszystkie 3 glowne terminy usg. Teraz sie musze dowiedziec czy beda na dobrym sprzecie, bo lekarz jest z certyfikatem - i waham sie czy u niego robic pappa czy pojsc jednak prywatnie w inne miejsce.

Cycki mnie od 2 dni tak bola ze mam problem z zasnieciem... :/

Kolejna kontrola u gina 5 grudnia ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawno mnie nie bylo...
Wcinam.mandarynki, mam.apetyt wiekszy niz w 1 ciazy-mdli mnie na mysl o oliwkach a w 1 coazy jadlam je sloikami ;)

Od 3 dni mam nasilone nudnosci. I gorej sie czuje, miewam ponownie dosc silne bole brzucha - woec na 4 dni wzielam l4.

Ogarnelam endokrynologa, niestety tsh za wysokie wiec dostalam euthyrox.

W pt mialam usg - bylo widac tetnienie serca wiec na razie wszystko wyglada ok.

Jutro 7 t 3 d - ide na badania krwi i zalozenie karty ciazy.

Mam juz umowione wszystkie 3 glowne terminy usg. Teraz sie musze dowiedziec czy beda na dobrym sprzecie, bo lekarz jest z certyfikatem - i waham sie czy u niego robic pappa czy pojsc jednak prywatnie w inne miejsce.

Cycki mnie od 2 dni tak bola ze mam problem z zasnieciem... :/

Kolejna kontrola u gina 5 grudnia ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje udanej wizyty i współczuje mdłości. Nie martw sie niedlugo mina tak jak wiekszosc nie fajnych objawów;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra pytanie ze sfery erotycznej. Czy u Was też jak macie juz orgazm póŹniej pobolewa podbrzusze delikatnie?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry