reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A czy któraś z was jest z Wwy i może polecić miejsce gdzie dobrze robią badania genetyczne na NFZ?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powodzenia :)

Ja to w ogóle nie mam zachcianek. A słodycze mogą dla mnie nie istnieć tak w ciąży jak i przed. I nawet dobrze bo nic dobrego nie wnoszą do organizmu a tylko dupa rośnie.

Mi już mdłości ustępują na szczęście. Cieszę się bo z synkiem miałam do samego końca. Tylko ten posmak w ustach jest okropny.
W piątek mam badania prenatalne USG i test pappa.

@Just&yna a Ty piszesz o badaniach prenatalnych tzw genetycznych? Bo te badania nie robi się w poradni genetycznej tylko najczęściej w poradniach przy szpitalnych. W Krakowie są wykonywane np w klinice na Kopernika.
Tak chodzi mi o np.usg genetyczne....U nas w mieście są 3 miejsca dwa z nich przy szpitalach....dzwoniłam już jest problem w tych przy szpitalach bo zapisują na połowę grudnia ... W tym trzecim miejscu pytała się jaki powód lekarz wpisał na skierowaniu i dupa bo nic nie wpisał ...A że mam tylko tydzień to zapisalam się na samo usg genetyczne żeby dokładnie mi wszystko pomierzyli koszt 200zł...majątek nie jest A ja się uspokoje bo teraz mi tylko sprawdził przeziernosc karkowa ze jest w normie i nic więcej nie zmierzył ...zapłacę a zrobi to ktoś z kwalifikacjami.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam . Ja dziś wolne [emoji16][emoji16][emoji16]odwiozlam młoda do szkoły, zjadłam śniadanie i miałam się wziąć za porządki, ale mi się tak nie chce że chyba się zdrzemnę najpierw. powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam i ja.mnie ostatnio mdłości męczą.wczoraj zjadłam całą czekoladę :( masakra.dziś u mnie równo 8tc wg om.ją za tydzień mam wizytę u genetyka- taki wywiad a dopiero potem będą mnie na usg umawiać.
 
Maluszek jest młodszy o 4 dni ale to pewnie dlatego że przesunela się owulacja, poza tym wszystko okej, za tydzień w piątek zlecił mi badania prenatalne, nagrał mi też płytę ze zdjęciami :d

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie dostałam informacje w aplikacji rossmann że mam olejek na rozstępy do odbioru za 1gr.fajnie.w pierwszej ciąży smarowałam brzuch specyfikami co by rozstępów nie mieć i się udało.nie wiem czy to dzięki tym kremom ale pewnie teraz też coś będę stosować
 
Maluszek jest młodszy o 4 dni ale to pewnie dlatego że przesunela się owulacja, poza tym wszystko okej, za tydzień w piątek zlecił mi badania prenatalne, nagrał mi też płytę ze zdjęciami :d

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Super.gratulacje.ja mam gin dopiero 28.11.mam nadzieję że zrobi mi wtedy usg bo ja na NFZ chodzę ale jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza
 
reklama
Super.gratulacje.ja mam gin dopiero 28.11.mam nadzieję że zrobi mi wtedy usg bo ja na NFZ chodzę ale jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza
Ja też na NFZ chodzę a USG mam na każdej wizycie, więc chyba od lekarza zależy...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry