reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A czy któraś z was jest z Wwy i może polecić miejsce gdzie dobrze robią badania genetyczne na NFZ?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem czy dobrze ale ja umówiłam się w KAAR - MED na Bitwy Warszawskiej. Będę robiła tam na NFZ z testem PAPA 22 listopada. Dam oczywiście znac na forum jak będzie po wszystkim
 
Hej dziewczyny. Kilka dni mnie nie było i chyba narazie nie nadrobię wpisów., bo dość sporo tego ;) ostatnio nie czuje się wogole na siłach, jak spojrzę na telefon to mnie naciągane hehe.. Więc odpoczywam. W przyszłą środę mam wizytę i będziemy mierzyć przeziernosc karkowa itp więc czekam ze zniecierpliwieniem. Życzę Wam lepszego samopoczucia aniżeli moje i do usłyszenia :)
 
Witam się dziewczyny ze szpitala niestety. Pojawiło się u mnie małe krwawienie potem plamienia i z wielkimi obawami pojechałam na IP. Na szczęście z malenstwem wszystko ok. Na usg okazało się że łożysko mam niziutko i zachacza o ujście pochwalić i stąd to krwawienie na razie mam leżeć jak będą jakieś dolegliwości to zwiększa luteine która i tak przyjmuje już od 7 tc. Oczywiscie zero dźwigania biegania i zero seksu. Do momentu az łożysko się nie podniesie. Mam nadzieję że za długo nie będą mnie trzymać tutaj.
Życze samych dobrych wieści na wizytach.
 
Witam się dziewczyny ze szpitala niestety. Pojawiło się u mnie małe krwawienie potem plamienia i z wielkimi obawami pojechałam na IP. Na szczęście z malenstwem wszystko ok. Na usg okazało się że łożysko mam niziutko i zachacza o ujście pochwalić i stąd to krwawienie na razie mam leżeć jak będą jakieś dolegliwości to zwiększa luteine która i tak przyjmuje już od 7 tc. Oczywiscie zero dźwigania biegania i zero seksu. Do momentu az łożysko się nie podniesie. Mam nadzieję że za długo nie będą mnie trzymać tutaj.
Życze samych dobrych wieści na wizytach.
Oj to odpoczywaj, dobrze że z fasolką wszystko ok.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bass w takiej sytuacji to naprawdę trzeba leżeć i totalnie nic nie robić. Tylko wstawać na szybki prysznic i siku. Oby szybko się podniosło. Seks to już do końca zakazany. Trzymam kciuki:)
 
Witam się dziewczyny ze szpitala niestety. Pojawiło się u mnie małe krwawienie potem plamienia i z wielkimi obawami pojechałam na IP. Na szczęście z malenstwem wszystko ok. Na usg okazało się że łożysko mam niziutko i zachacza o ujście pochwalić i stąd to krwawienie na razie mam leżeć jak będą jakieś dolegliwości to zwiększa luteine która i tak przyjmuje już od 7 tc. Oczywiscie zero dźwigania biegania i zero seksu. Do momentu az łożysko się nie podniesie. Mam nadzieję że za długo nie będą mnie trzymać tutaj.
Życze samych dobrych wieści na wizytach.
W takim razie odpoczywaj, oby za długo Cię nie trzymali.
Dobrze,że z maleństwem wszystko ok :) Trzymaj się :)
 
A ja po wizycie :) moja fasoleczka ma 24mm i słyszeliśmy serduszko [emoji7] według @ wychodzi dzisiaj 9t+3d a po usg jest 9t+1d termin porodu na 18.06 [emoji7] synek był zadowolony ze widział dzidzie. Zrobiłam od razu cała masę badań z krwi i mocz tez. Zostałam umówiona na genetyczne na 5.12 i od razu po powrocie z polski tez mnie umówiła na 8.01 ;) dostałam jakieś różowe pudełko musze później przejrzeć co tam ciekawego jest na pierwszy rzut oka widziałam butelkę i smoczek z aventa . Dostałam 2 zdjęcia [emoji7] dzwoniłam juz do rodziców standardowo się wy płakali są prze szczęśliwi a teraz czekamy aż łaskawa teściowa u nas się zjawi żeby jej powiedzieć
20171114_153627.jpg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171114_153627.jpg
    20171114_153627.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 426
reklama
A ja po wizycie :) moja fasoleczka ma 24mm i słyszeliśmy serduszko [emoji7] według @ wychodzi dzisiaj 9t+3d a po usg jest 9t+1d termin porodu na 18.06 [emoji7] synek był zadowolony ze widział dzidzie. Zrobiłam od razu cała masę badań z krwi i mocz tez. Zostałam umówiona na genetyczne na 5.12 i od razu po powrocie z polski tez mnie umówiła na 8.01 ;) dostałam jakieś różowe pudełko musze później przejrzeć co tam ciekawego jest na pierwszy rzut oka widziałam butelkę i smoczek z aventa . Dostałam 2 zdjęcia [emoji7] dzwoniłam juz do rodziców standardowo się wy płakali są prze szczęśliwi a teraz czekamy aż łaskawa teściowa u nas się zjawi żeby jej powiedzieć Zobacz załącznik 829295

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Przepięknie [emoji7] ja jestem wg om 8+6 więc mamy wiekowo podobną ciążę:) Byłam pierwszy raz ale zarodka nawet nie było, więc nie mogę się doczekać wizyty kolejnej... która dopiero za tydzień w czwartek!
Dużo zdrówka życzę Tobie i maleństwu [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry