reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie taka sytuacja że mój partner nie chce poznać płci, a ja bardzo bym chciała...
No i co robić :D Jak będę wiedziała to będzie mi bardzo trudno utrzymać język za zębami i nic nie powiedzieć :D
 
reklama
Ja juz po [emoji16]
Miałam USG. Poród wg okresu 16.06., a wg. USG - 19.06. Także obecnie mam skończone 8 tyg.

Serce było słychać na cały pokój[emoji16] Lekarka się ucieszyła, bo nasza pierwszą latorośl spotkała. A pierwsza ciążę tez mi prowadziła. Do gabinetu weszliśmy we trójkę i nie było problemu [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po [emoji16]
Miałam USG. Poród wg okresu 16.06., a wg. USG - 19.06. Także obecnie mam skończone 8 tyg.

Serce było słychać na cały pokój[emoji16] Lekarka się ucieszyła, bo nasza pierwszą latorośl spotkała. A pierwsza ciążę tez mi prowadziła. Do gabinetu weszliśmy we trójkę i nie było problemu [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
O to terminy masz takie jak ja :) dzidzia duża?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny podobnie do was wczoraj miałam okropny dzień. Rano były wyniki posiewu więc pojechałam do lekarza i niestety dostałam antybiotyk gdyż badanie potwierdziło zapalenie pęcherza był od razu zrobili antybiogram czy jakoś tak więc antybiotyk dopasowany do tych wstrętne bakterii mam nadzieję tylko że dzidi nie zaszkodzi
 
Ja też mam problemy z układem moczowym. Na początek dr kazał mi brać urosept. Dziś znów oddałam mocz do badania i okaże się czy czysto czy konieczny będzie antybiotyk...

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bass po antybiotyku szybko przejdzie. Dzidzi na pewno nie za szkodzi. W pierwszej ciąży miałam 3 razy antybiotyk właśnie na początku bo miałam zapalenie nerek ale to tak nie ludzkie ze chodzić z bólu nie mogłam a robienie siku było masakra i synek zdrowy jak ryba :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny gratulacje udanych wizyt, kciuki za kolejne.

Ja własne dzwoniłam umówić termin USG genetycznego, dzwoniłam tam w zeszłym tygodniu i pani powiedziała że mam za 2 tyg zadzwonić, bo teraz za wcześnie no i nie ma grafiku lekarzy jeszcze.
A że teraz jestem w 10 tyg to stwierdziłam że nie będę czekać i spróbuję w tym tygodniu i pani podała mi termin do szefa kliniki, ale powiedziałam że chce do innego lekarza (w 1szej ciąży byliśmy u niego i super doktor, podejście i wogóle ).
Pani powiedziała, że ten "mój" dr jest tylko 1x w tyg u nich, więc chyba kurna dobrze że nie posłuchałam i w tym tygodniu zadzwoniłam tam..
Wizytę mamy w urodziny mojego męża więc będzie mieć super prezent ("twu twu" mam nadzieję że wszystko będzie ok i ta wizytą się odbędzie).
Na razie mu nie mówiłam, napisałam mu smsa że 28 ma wolne w pracy. Zapytał to powiedziałam że ma sobie zrobić wolne bo żona tak mówi;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny podobnie do was wczoraj miałam okropny dzień. Rano były wyniki posiewu więc pojechałam do lekarza i niestety dostałam antybiotyk gdyż badanie potwierdziło zapalenie pęcherza był od razu zrobili antybiogram czy jakoś tak więc antybiotyk dopasowany do tych wstrętne bakterii mam nadzieję tylko że dzidi nie zaszkodzi
Nie martw się na pewno dr przepisała antybiotyk kt możesz brać w ciąży..
Nieleczone zapalenie pęcherza bardziej by zaszkodzilo.
Ja w 1szej też brałam 2x antybiotyk.


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry