reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Boże ca za ryczący dzień za mną ...Ech też tak macie ..pierwszy raz mi się tak zdarzyło mam nadzieję że jutro będę normalna [emoji25]
Tak sobie myślę propo tych przygód Ady ze zwolnieniem czy u nas w Polsce mogą mnie zwolnić jeżeli powiedziałam ale nie dostarczyłam zaświadczenia o ciąży np. Wymyślą sobie jakiś dyscyplinarny powód? Sorry zaczęłam schizować...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boże ca za ryczący dzień za mną ...Ech też tak macie ..pierwszy raz mi się tak zdarzyło mam nadzieję że jutro będę normalna [emoji25]
Tak sobie myślę propo tych przygód Ady ze zwolnieniem czy u nas w Polsce mogą mnie zwolnić jeżeli powiedziałam ale nie dostarczyłam zaświadczenia o ciąży np. Wymyślą sobie jakiś dyscyplinarny powód? Sorry zaczęłam schizować...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety moga. Bo dowodem jest papier a nie slowo niestety

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze wiedzieć że nie tylko ja przechodzę bezobjawowo praktycznie bo już się w internecie naczytalam co to może znaczyć i tylko się bardziej denerwuje..
Ja też nie mogę narzekać.
Najgorsze to uczucie zmęczenia w ciągu dnia, jak to w 1szym trymestrze, tym bardziej że moja niespełna 3 latka to istny żywioł..
Ale już z tym lepiej, najgorzej było jeszcze 2 tyg temu. Teraz wracam do sił;)
A tak to piersi mi urosły już trochę, chodzę częściej siku, ale też więcej pije bo mnie suszy.
Nie wymiotuje, (1dzień miałam rewolucje żołądkowe, ale to nie przez ciążę raczej).
Czyli tak jak w 1szej ciąży wszystko. Z tym że wtedy miałam mega chwiejne humory, a teraz jest ok, nawet mąż się dziwi, bo nastawiał się na najgorsze ;) Ale za to nie latałam do WC tak często..
A i mam grzybicę skóry tak jak w 1szej ciąży, od tamtego momentu miałam z tym spokój , dopiero teraz po 3 latach znów wyszło dziadostwo:/

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, co do grupy zamkniętej - czasem ciężko jest nadrobić te kilkanaście stron, które napisałyście w jeden dzień i jeszcze się do tego jakoś ustosunkować, dlatego część z dziewczyn odezwała się tylko raz czy dwa... ja miałam tylko jedna wizyte a kolejna to badanie prenatalne na początku grudnia, do tego czasu muszę też porobić wyniki z krwi. Czekam z niecierpliwością na te wizytę :)
 
Niestety moga. Bo dowodem jest papier a nie slowo niestety

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz to mnie jeszcze bardziej zdolowalas ....zaświadczenie dostanę w poniedziałek A w pracy jestem środa,czwartek i w niedzielę ...regionalna wie bo powiedziała jej kierowniczka i pytała się mojej kierowniczce czy przyniosłam zaświadczenie o ciąży...teraz będę patrzyła czy czasami nie wchodzi żeby mi wypowiedzenie umowy nie dać.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę do mojego w 12 tygodnia ciekawe czy mi zleci prenatalne i czy zdarze się na nie zapisać. Do którego tygodnia się je robi?
 
reklama
Do góry