reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
To nie przyjmij. Wyjdź i wróć tego samego dnia z zaświadczeniem. Drugie wyjscie to pojsc juz na zwolnienie nawet takie od internisty a papiery dostarczyć

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To mnie zwolnią za opuszczenie miejsca pracy

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym nie czekala na zwolnienie. Poszlabym do internisty powiedziala o mdlosciach zaparciach wzdeciach i na 100% jak się zle czujesz dostaniesz zwolnienie. Potem donosisz zaświadczenie o tym w którym konkretnie tygodniu jesteś i masz to zwolnienie platne 100%

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja jeszcze chciałam popracować...bo zwariuje w domu...zobacz jeden dzień wolnego ... rycze, schizuje i czarwnowidzostwo uprawiam...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
polecacie jakieś fajne książki o ciąży?:p
Ja czytam "W oczekiwaniu na dziecko" Heidi Mirkoff. Jest w niej bardzo dużo przydatnych informacji jednak niekiedy zbyt dokuczliwe jest to że opisywane są warunki amerykańskie,mimo że są przypisy odnośnie warunków polskich. Mimo tego drobnego minusa szczerze polecam [emoji4]przyda się na okres ciąży,jak i po porodzie.
 
Do góry