reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kurcze nie wiem jak to jest w Twoim kraju bo w Pl to byś jutro zaniosła zaświadczenie o ciąży i mogliby Cię cmokać... Do tego L4 i tyle by Cię widział...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom


No to byloby najlepsze wyjscie ale ze zyje w Niemczech to niezbyt nie wiem jak to ugryźć.

Jutro mam termin u tego adwokata i tak sie zastanawiam. Jezeli okaze sie ze oni bede musieli cofnoc to wypowiedzenie to i ja wtedy bede musiala normalnie znowu do pracy chodzic i na ich twrze sie patrzec??

Z drugiej strony zastanawiam sie czy nie lepiej byloby zameldowac sie w urzedzie dla bezrobotnych zeby miec swiety spokoj.

Nie wiem czy walczyc czy dac sobie spokoj
 
reklama
No to byloby najlepsze wyjscie ale ze zyje w Niemczech to niezbyt nie wiem jak to ugryźć.

Jutro mam termin u tego adwokata i tak sie zastanawiam. Jezeli okaze sie ze oni bede musieli cofnoc to wypowiedzenie to i ja wtedy bede musiala normalnie znowu do pracy chodzic i na ich twrze sie patrzec??

Z drugiej strony zastanawiam sie czy nie lepiej byloby zameldowac sie w urzedzie dla bezrobotnych zeby miec swiety spokoj.

Nie wiem czy walczyc czy dac sobie spokoj
Prawnik doradzi Ci najlepsze rozwiązanie...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra gdybym ja miała pójść w ciąży do pracy, w której jest pełno chorych dzieci to chyba bym się zapłakała.. Nie miałam różyczki, ze względów zdrowotnych jako dzieciak nie byłam też szczepiona .. dzieci chodzą do przedszkola z ospa, zapaleniem spojówek, z biegunka kilkudniowa i ż gilami zielonymi po kolana! Chyba bym rodzinną blagala na kolanach o te l4..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety pracuje z chorymi dziecmi... zrezygnowalam z jednej pracy, w drugiej zmienilam warunki i mam kontakt tylko ze zdrowymi - ale niestety potrafia przyjsc chore. W trzeciej pracy na chwile obecna niewielki kontakt z chorymi dziecmi, dwa ost tyg listopada mam kurs na ktorym nie bedzie dzieci ;) a w grudniu... zobacze jak sie bede czula i czy w drugiej pracy beda sie czasem zdarzac chore dzieci... jak tak to ide na zwolnienie
Generalnie ciaze znosze dosc dobrze, lekkie mdlosci , nie wymiotuje, okresowo silne bole pobrzusza ale zdarzaja sie dni bez bolu, nie plamie, tylko straszna senosc. Ale ja dopiero 6t 2dni


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to byloby najlepsze wyjscie ale ze zyje w Niemczech to niezbyt nie wiem jak to ugryźć.

Jutro mam termin u tego adwokata i tak sie zastanawiam. Jezeli okaze sie ze oni bede musieli cofnoc to wypowiedzenie to i ja wtedy bede musiala normalnie znowu do pracy chodzic i na ich twrze sie patrzec??

Z drugiej strony zastanawiam sie czy nie lepiej byloby zameldowac sie w urzedzie dla bezrobotnych zeby miec swiety spokoj.

Nie wiem czy walczyc czy dac sobie spokoj
Idz na l4-idz do lekarza prywatnie, znajdz takiego co daje l4 ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to czy serce widac czy nie - to zalezy nie tylko od wieku ciazy ale tez od jakosci aparatu usg ktorym macie robione badanie. Stad zwykle w prywatnym dobrym gabinecie da sie serce zauwazyc nawet przed skonczonym 6 tygodniem. W zwyklych nfztowskim czasem dopiero po skonczeniu 7 tyg-8tyg

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to byloby najlepsze wyjscie ale ze zyje w Niemczech to niezbyt nie wiem jak to ugryźć.

Jutro mam termin u tego adwokata i tak sie zastanawiam. Jezeli okaze sie ze oni bede musieli cofnoc to wypowiedzenie to i ja wtedy bede musiala normalnie znowu do pracy chodzic i na ich twrze sie patrzec??

Z drugiej strony zastanawiam sie czy nie lepiej byloby zameldowac sie w urzedzie dla bezrobotnych zeby miec swiety spokoj.

Nie wiem czy walczyc czy dac sobie spokoj
Prawnik Ci doradzi ,oby dobrze. Cos mi sie nie wydaje zeby ci mogl wypowiedzenie wyslac poczta??? Zawsze mozesz powiedziec ze ty nic nie dostalas i nic nie podpisywalas.A długo tam pracujesz?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam:)
Mój wstępny termin to 20.06.2018:) więc chętnie dołączę. Test zrobiony w "półrocznice" naszego ślubu więc była niespodzianka:) druga już 4 dni później bo lekarz potwierdził, było bicie serduszka w 6 tygodniu a w dodatku okazało się że termin mamy w dniu urodzin męża:) Do lekarza chodzę prywatnie i jak tylko usłyszała że pracuje w przedszkolu to wypisała zwolnienie więc obecnie sobie odpoczywamy:) pozdrawiam wszystkie przyszłe czerwcowe mamy:)
 
reklama
Ja mam jutro wizytę na NFZ, mimo to się stresuje, dwa tygodnie temu był tylko pęcherzyk.
Moje obowiązki w pracy zostały dzisiaj rozdzielone, więc jakbym miała iść już na l4 to z czystym sumieniem :)
Chciałabym, bo po 8h pracy brzuch mnie boli, ciągnie, a od jutra zaczyna się jeszcze maraton z synem -praca- przedszkole i całe dnie sami bez męża, bez auta. Jestem nieuważna w pracy, ciężko mi się skupić, dużo już zapominam.
Ten na NFZ pewnie nie da mi l4. Jest jakiś dziwny. Ale za tydzień mam wizytę prywatnie już u lekarza do którego chcę chodzić. To może on mi już da zwolnienie.
 
Do góry