reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Mój był ze mną na USG. Został poproszony przez Pana doktora kiedy ja już leżałam[emoji4]pytałam czy coś widział odpowiedział że nie [emoji4]nich po prostu spogląda na ekran [emoji16]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Uwierz że na tym prenatalnym ok 12 tyg ładnie dzidzie widać jakby miała już kilkanaście albo kilkadziesiąt cm a nie zaledwie kilka:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uwierz że na tym prenatalnym ok 12 tyg ładnie dzidzie widać jakby miała już kilkanaście albo kilkadziesiąt cm a nie zaledwie kilka:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Naprawdę tak będzie to widać? To już nie mogę się doczekać, a tu jeszcze cały tydzień czekania.... Mam tylko nadzieję, ze wszystko będzie w porządku. Mój mąż pojechał w świat , żeby trochę się odkuć przed przyjściem maleństwa na świat, więc niestety albo pójdę sama albo z mamą.
 
Hehe[emoji4]nie zrozumiałysmy się [emoji4]dzidzie widział, jednak nie zwracał uwagi na to co i gdzie mi wklada ginekolog żeby mogl ją zobaczyć [emoji4]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zadzwonilam do prawnika i spytalam sie co i jak ale powiedziala mi ze nie udzielaja takich informacji telefonicznie, ze musze zrobic termin.
Dlatego zrobilam termin na jutro na 15:30. Bede o 80 euro lżejsza ale zobacze co mi powiedza.

Tak sie cieszylam i nie moglam doczekac dzisiejszego dnia, zeby zobaczyc malenstwo a tu wszystko sie rypie
Kurcze nie wiem jak to jest w Twoim kraju bo w Pl to byś jutro zaniosła zaświadczenie o ciąży i mogliby Cię cmokać... Do tego L4 i tyle by Cię widział...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Naprawdę tak będzie to widać? To już nie mogę się doczekać, a tu jeszcze cały tydzień czekania.... Mam tylko nadzieję, ze wszystko będzie w porządku. Mój mąż pojechał w świat , żeby trochę się odkuć przed przyjściem maleństwa na świat, więc niestety albo pójdę sama albo z mamą.
No myśmy serio byli z mężem w szoku jaki duży dzidź był na ekranie, jak pełnowymiarowy dzidziuś a nie kilku centymetrowy ;). Już się moich prenatalnych nie mogę doczekać

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry