reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ech...myślałam że mi usg zrobi ale się przeliczyłam...Lekarz naprawdę bardzo sympatyczny i empatyczny ...poryczałam się bez powodu a on cierpliwie mi wszystko tłumaczył i zaczekał aż się uspokoję.Na NFZ faktycznie robią tylko 3 usg..pytał u kogo byłam prywatnie powiedział że ten lekarz ma kwalifikacje do robienia przeziernosci karku ...pobrał materiał do cytologii,pytał czy jestem pod kontrolą endokrynologa,zrobił wywiad,zlecił badania i kazał jak najszybciej przyjść po 13.11 czyli usg prywatnym z opisem...A tu dupa bo położna kłócila się potem z nim że nie ma dla mnie terminu w listopadzie już i zapisała dopiero na 11 grudnia i wtedy też założy mi kartę ciąży...kpina karta ciąży zakładania w 16 tygodniu ciąży by była!!!.Lekarz tylko opuścił ręce i powiedział że jak będą wyniki i coś by było nie tak to mam przyjść... dobrze że idę 13 listopada prywatnie bo chyba bym zwariowała...I jak tu się nie denerwować i nie ryczeć bez powodu jak jestem w 11 tygodniu i nikt nie założył mi jeszcze karty i nie dał zaświadczenia o ciąży...A skąd ja mam to wszystko wiedzieć skoro jestem pierwszy raz w takiej sytuacji

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie jak pójdziesz do prywatnego 13 listopada to ci założy, chyba że chcesz by lekarzem prowadzącym był ten na nfz wtedy musisz czekać na wizytę do grudnia by Ci założył kartę. Ja na swojej ostatniej wizycie u lekarza byłam na nfz bo chciałam tylko zaświadczenie do pracy i by sprawdził czy z malenstwem jest wszystko ok bo dzwigalam w pracy sporo. Jak zapytałam o kartę ciąży to powiedział mi że skoro ktoś inny będzie prowadził mi ciążę to ten inny lekarz założy mi kartę bo bez sensu by on teraz zakładał skoro pójdę do innego.
 
Też właśnie do tego zmierzam... jest szansa że pracodawca dowiedział się jakimiś bocznymi kanałami o ciąży?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja telegonicznie mowilam ze przypuszczam ze jestem w ciazy i ze mam termin 7 listopada. A dzis dostalam wypowiedzenie z wczorajsza data.
 
Ja telegonicznie mowilam ze przypuszczam ze jestem w ciazy i ze mam termin 7 listopada. A dzis dostalam wypowiedzenie z wczorajsza data.
A wysyłał poleconym? Podpisalas odbiór listu? Śmieszny ten twój pracodawca i tak nie może Cię zwolnić!

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takze od 22 listopada bede bez pracy.
Juz tylko mi sie siedziec i plakac chce.
Nie daj się! To jest sprawa dla prawnika! Jeśli szef wiedział o ciąży a wiedział bo mu przez tel mówiłaś to nie może Cię zwolnić!
Na jakiej umowie pracujesz ? To jego prywatna firma?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zadzwonilam do prawnika i spytalam sie co i jak ale powiedziala mi ze nie udzielaja takich informacji telefonicznie, ze musze zrobic termin.
Dlatego zrobilam termin na jutro na 15:30. Bede o 80 euro lżejsza ale zobacze co mi powiedza.

Tak sie cieszylam i nie moglam doczekac dzisiejszego dnia, zeby zobaczyc malenstwo a tu wszystko sie rypie
 
Do góry