reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dlaczego masz stracha? Ja bylam w piątek, w 6t3d i widzialam juz zarodek i serduszko biło.

w57v43r8lp1kkl56.png
To super;) dziękuję

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też myślę, że troll. Historia podobna do poprzedniej, przynajmniej mnie strasznie uderzyło podobieństwo. Jeśli się mylę przepraszam, ale coś mi tu zajeżdża...
Co Wy sie tak trollami podniecacie? Co to dla nas niby niekorzystnego mialobu znaczyc?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co Wy sie tak trollami podniecacie? Co to dla nas niby niekorzystnego mialobu znaczyc?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
To ze ktos kpi z naszego czasu naszych ucZuc i zaangaŻowania. Kazdy sie martwi bo wiadomo jesteśmy ludzmi a tu taki bum... Dlatego jak powstanie wątek zamkniety proponuje dodać tylko najaktywniejsze

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam;0

Dziś wizytuje się ja;p spać nie mogę a że strachu boli mnie brzuch;( dziś mój 7 tydz 0 dzien. Co myślicie . Zobaczę już coś?



Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom


To jesteśmy w tym samym momencie bo u mnie też dziś równo 7tc.ja tydzień temu widziałam serduszko więc pewnie Ty dziś też zobaczysz.3mam kciuki
 
Jezu dziewczyny podniosłyscie mnie na duchu



Kurde dwójkę dzieci mam
Dwa razy była ta pierwsza wizyta. Zawsze było wszystko pięknie ale jak zwykle się boje. Jadę zaprowadzić dzieci do przedszkola. Do jednej klientki . Potem kawka u koleżanki. I wizyta

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak to najaktywniejsze?

Przecież już co najmniej dwie dziewczyny pisały, że się nie odzywają, ale czyt na bieżąco. Nie wiem. Mogą jeszcze pracować, zajmować się dziećmi, mogą gdzieś wyjechać na urlop albo zwyczajnie w świecie nie lubią być tak aktywne jak inni. Dlaczego mają być wykluczane?

Jeśli chodzi o Weronika i stało się najgorsze, to na jej miejscu tez nie miałabym ochoty się do nikogo odzywać. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi o to ze jak pisalyscie na grupie tajnej przestaniemy byc anonimowe i ja nie rozumiem jak ktos nie lubi byc aktywny to po co czytac to. Przeciezz to kilka stron dZiennie. Ja jak mam dluzsza prZerwę to czytam z bólem bo to zabiera czas i wtedy pisze . a inni czytają itp bez ujawniania się. Dla mniw to trochę nie fair

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam.ja spadam do pracy dziś.ale mi się dobrze spało i tylko raz wstałam w nocy
sukces. udanych wizyt dzisiaj laseczki:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi o to ze jak pisalyscie na grupie tajnej przestaniemy byc anonimowe i ja nie rozumiem jak ktos nie lubi byc aktywny to po co czytac to. Przeciezz to kilka stron dZiennie. Ja jak mam dluzsza prZerwę to czytam z bólem bo to zabiera czas i wtedy pisze . a inni czytają itp bez ujawniania się. Dla mniw to trochę nie fair

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie każdy ma czas zeby siedziec z telefonem [emoji6] Ja np mam takie dni ze niemam czasu usiąść i poczytać czegokolwiek a wieczorem tylko szybko pod prysznic i padam. I w zwiazku z tym co? Zostane wyrzucona?

w57v43r8lp1kkl56.png
 
reklama
Do góry