reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Gosia 101318 też mogłabym dużo powiedzieć o zmęczeniu ;p udanego spotkania :)
agata.a ooo ciekawe jakie będą nasze ostateczne terminy :) a na ilu wizytach już byłaś ?
myllenne właśnie miałam pytać o Wasze samopoczucie, bo ja pomijając nabrzmiałe, obolałe i powiększone o dwa rozmiary piersi, nie mam żadnych dolegliwości. Jeszcze zmęczenie i senność mnie często dopada ale myślę, że to przez to że odstawiłam kawę, a to ona zawsze mnie stawiała na nogi od rana ;)
 
reklama
Wiecie, wczoraj poinformowałam szefową o ciąży. Bałam się reakcji, a okazało się, że niepotrzebnie, bo bardzo się ucieszyła :) miałyśmy gadać 15 minut, a wyszło nam prawie godzinę :) rozgadałyśmy się o dzieciach i tak wyszło. Ona w czwartek wróciła z macierzyńskiego :) w poniedziałek zanoszę do pracy ciasto i powiem reszcie zespołu.
Super ! Ja też bałam się reakcji szefa, szczególnie, że mamy utworzony team od paru lat i szef nie chce nikogo nowego zatrudniać, ale zareagował podobnie jak twoja szefowa. Obiecał zastępstwo i pewny mój powrót.
Ja dzisiaj leżę plackiem caly dzień :( gorączka nie opuszcza, dreszcze, zatkany nos i ból gardła :( Dopiero się podniosłam ! Kupiłam pre nalen, ale tak mi nie smakuje czosnek z maliną :(
Nie wiem co zrobić, czy iść na zwolnienie, czy pracować w takim stanie od poniedziałku..
Wygoniłam chlopaków na salę zabaw na urodziny miałam 2h snu w ciszy :)
 
dziewczynki, czy to dlatego, że dopiero utworzyłam konto muszę czekać na akceptację moich postów przez moderatora? piszę, do Was ale nic nie jest publikowane :(
 
agata.a ooo ciekawe jakie będą nasze ostateczne terminy :) a na ilu wizytach już byłaś ?
myllenne właśnie miałam pytać o Wasze samopoczucie, bo ja pomijając nabrzmiałe, obolałe i powiększone o dwa rozmiary piersi, nie mam żadnych dolegliwości. Jeszcze zmęczenie i senność mnie często dopada ale myślę, że to przez to że odstawiłam kawę, a to ona zawsze mnie stawiała na nogi od rana :)
 
Umnie podobne wcześniej ciągle ziewalam i miałam problemy z zasypianiem teraz jest dużo lepiej tylko te wzdęcia nie odpuszczaja

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja też się dużo lepiej czuje niż tydzień czy dwa temu. znaczy nie zasypiam na stojąco za to doszły mdłości. Witam nowe mamusie.spokojnych 9 mcy[emoji1]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy Weronika się coś odzywała? nie mam czasu nadrabiac.moj E wreszcie zjechał do domu po 2 tyg i w pon znowu wyjeżdża także uciekam do poniedziałku. miłego weekendu kobietki. zdrówka [emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się dolegliwości wzmogły. Właśnie uciekłam do pokoju, bo zapach kapuśniaka jest nie do zniesienia. Fuuuj [emoji37] Mogę jeść normalnie, ale jak jedzenie nie ma intensywnego zapachu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi się dolegliwości wzmogły. Właśnie uciekłam do pokoju, bo zapach kapuśniaka jest nie do zniesienia. Fuuuj [emoji37] Mogę jeść normalnie, ale jak jedzenie nie ma intensywnego zapachu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
O boze. Dzięki ze mi przypomnialas o kapuśniaku [emoji23] Mam teraz ochote na kwaśne zupy i ona bedzir najlepsza

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry