reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja miałam pożyczony wózek Xlander 2w1. Jak dla mnie słaby. Bo duży, ciężki i po złożeniu zajmowal pół miejsca w bagażniku. W ogóle wydaje mi się że te 2w1 mają to do siebie że są duże i ciężkie.

Ja mam spacerowkę Valco Baby Snap 4 Trend. I jest mega. Mam zamiar teraz kupić jakąś mała i lekka gondolę.

Wiadomo opcja 2w1 jest tańsza. Ale myślę , że jeśli komuś bardziej zależy na komforcie to lepiej zastanowić się nad osobnym sprzętem. A jeśli na cenie, to 2w1.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dawno mnie tutaj nie było, piszecie w zatrważającym tempie :D umówiłam się na grudzień na test PAPPA, co prawda nie mam wskazań do tego badania, ale chyba warto?
 
Wiecie, wczoraj poinformowałam szefową o ciąży. Bałam się reakcji, a okazało się, że niepotrzebnie, bo bardzo się ucieszyła :) miałyśmy gadać 15 minut, a wyszło nam prawie godzinę :) rozgadałyśmy się o dzieciach i tak wyszło. Ona w czwartek wróciła z macierzyńskiego :) w poniedziałek zanoszę do pracy ciasto i powiem reszcie zespołu.
 
Gosia101318 fajnie , że w ta nowina w Twojej pracy została tak przyjęta :) Niestety ja na to nie liczę, wiem, że moją ciąże szef będzie rozpatrywał raczej jako jego wielkie nieszczęście , bo ciągły niedobór pracowników mu doskwiera a do zatrudnienia kogoś nie jest skory... Ale postanowiłam, że praca w tym czasie nie będzie moim priorytetem, nie będę się nią przejmować. To ma być dla mnie spokojny czas, pewnie ostatni , nie chce sobie tego psuć nieprzyjemną atmosferą w pracy.
 
reklama
Do góry